NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Jutro na MOSIRze...,
Posty: 34
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 16:38  
Cytuj
witam, jutro na MOSIRze, ma byc jakaś impreza dla dzieci, może ktoś sie orientuje? Wiem, że jest na pewno, ale nigdzie nie widziałam informacji. Interesuje mnie o której godzinie sie zaczyna? z góry dziekuje za odpowiedz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 16:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 17:48  
Cytuj
CYTAT
oklub Stalowowolski oraz Stowarzyszenie Solidna Firma zapraszają dzieci i młodzież na Otwarte Zawody Modeli Szybowców, które odbędą się w najbliższą sobotę o godz. 12:00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli przy ul. Hutniczej 15 w Stalowej Woli.


Zabawa będzie polegała na puszczaniu swobodnie latających modeli szybowców wykonanych na miejscu i własnoręcznie przez uczestników imprezy. Organizator zapewnia wszystko, co jest niezbędne do wykonania modelu. W zawodach mogą brać udział dzieci w każdym wieku.



Liczba miejsc jest ograniczona dlatego o uczestnictwie zadecyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane będą od godz. 11:40 w holu hali sportowej MOSiR w Stalowej Woli. Koszt uczestnictwa w zawodach wynosi 8 zł. Osoby, dla których zabraknie miejsc zostaną zaproszone na trybuny jako kibice (kibice wchodzą bezpłatnie).

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »