NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Zmywarka do naczyn jaka polecacie?, zmywarka do naczyn
Posty: 45
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 11:56  
Cytuj
Mam zamiar kupic zmywarke do naczyn ale jest tyle modeli ze czlowiek sie gubi. Poradzcie na co zwrocic uwage przy kupnie i jaka firme wybrac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 11:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 12:07  
Cytuj
Zmywarek używam od kilkunastu lat. Poprzednio miałem Bosha i było super dopóki ... nie zepsuła się mała część. Nie do zdobycia, a serwis zaproponował żebym wysłał im zmywarke, oni zmienią ten element i odeślą - tyle że operacja nieopłacalna bo prawie 600 złotych. Zmywarka pracowała 5 lat, szukaj takiej o niskim poborze mocy i z czasem zmywania sensownym a nie 4 godziny jak aristo.

Teraz kupiłem rok temu Indesita i sobie chwalę ale nie domywa jak Bosh. Podstawa to dobra chemia, jak dajesz sół i nabłyszczacz to tabletki są dodatkiem i polecam te z niemiec na allegro.
Aha i jeżeli wolisz zmywanie szybkie w 40-60 minut to trudny brud i tak warto namoczyć niestety, jak dasz program 3 godzinny to domyje ale jest to nieopłacalne.

A i jeszcze jedno rodzice mają Bosha z tacką na sztućce - głupota konkretna bo notorycznie nie domywa noży, o wiele lepszy jest klasyczny koszyk

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 14:36  
Cytuj
Bosch

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 14:55  
Cytuj
tylko-CANDY-umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 17:03  
Cytuj
Najlepiej to gary namoszyc i sam brud odejdzie. a tak powaznie to mam zmywarke MADE IN E.U. z firmy PROLINE

Zmywam ja juz 6lat. narazie zadnych usterek.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 17:23  
Cytuj
Rok temu kupowałem zmywarke byłem nastrawiony na Bosha jednak pan w sklepie polecił mi Zanussi iiii nie mam do niej żadnych zastrzeżeń umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 17:47  
Cytuj
wydaje mi się że żaden BOSCH nie ma szans z tą ... ale cena może Ci nie odpowiadać umiech

http://www.profi(...)320.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 18:03  
Cytuj
Denowy zmywareczka SUPER ale niestety nie na moja kieszen> Chce kupic zmywarke do kwoty 1500 zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 18:13  
Cytuj
Ewka, Podobno Bosh jest najlepszy umiech Ja jak kupowałam to wszyscy mówili, że nie ma sobie równych. Porównania do innej firmy nie mam, ale powiem ci, że też czasami czegoś nie domyje niestety...
Jedyne co bym ci mogła doradzić, to kupuj od razu tą większą. Ja kupiłam małą i żałuję. Duże gary nadal myję ręcznie neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
Rok temu kupowałem zmywarke byłem nastrawiony na Bosha jednak pan w sklepie polecił mi Zanussi iiii nie mam do niej żadnych zastrzeżeń umiech


To ta sama linia, tylko Zanussi droższy. Bosh jest ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 18:25  
Cytuj
Nie znam się, ale kolega ma Bosha i zakładam, że coś robi źle, albo ma źle skonfigurowaną zmywarkę, bo jak wkłada talerz ubrudzony sosem i kubek z kawy, to po myciu wyjmuje talerz ubrudzony kawą i kubek z sosem. Nie stawiam diagnozy, ale coś tu wyraźnie nie gra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 02:25  
Cytuj
Bosch, nie Bosh.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 07:09  
Cytuj
Beko zmywarki sa bardzo ciche bardzo dobrze myja i maja 5 lat gwarancji (niektore modele). Ja mam ta http://cokup(...)DIS-5831 i zadowolony jestem z nij bardzo zreszta luknij na komenty ludzi z cenego czy skapca umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 07:52  
Cytuj
Bosch. i bierz 60, bo 40 to trochę maława.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 08:04  
Cytuj
Myslalem nad Boschem ale wkoncu wybralem elektolux i jestem zadowolony
http://www.oleol(...)wr.bhtml

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 11:54  
Cytuj
Od kilku miesiecy mam Boscha "silence Plus" jestem zadowolona program 29 minut elegancko myje naczynia ...i domywa, a co wazne na tym programie nie ściraja sie złocenia w serwisie i filizankach ,tabletki kupiłam na allegro niemieckie tanio i bardzo duzo tabletek.Jest kilka programów ten 2,5 godziny swietnie pusuje gary i ruszt od kuchenki ale ten 29 minut rewelacje krótko i dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
Od kilku miesiecy mam Boscha \"silence Plus\" jestem zadowolona program 29 minut elegancko myje naczynia ...i domywa, a co wazne na tym programie nie ściraja sie złocenia w serwisie i filizankach ,tabletki kupiłam na allegro niemieckie tanio i bardzo duzo tabletek.Jest kilka programów ten 2,5 godziny swietnie pusuje gary i ruszt od kuchenki ale ten 29 minut rewelacje krótko i dobrze.

Który konkretnie model? Jest kilka "silence Plus" w ramach jednej szerokości i nie jest to kwestia tylko koloru panelu. Dzięki z góry za rozwinięcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 27 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 23:19  
Cytuj
zdecydowanie AEG ELKTROLUX mam od 6 lat i jest rewelacyjna,tylko i wyłącznie proszek do zmywarek,zadnych pastylek
natomiast szerokość 45cm bo przy 60 zanim nazbierasz garow to może cuchnąć:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 23:31  
Cytuj
pizzeria, to ty chyba nie jadasz ani nie gotujesz w domu. 45 nie bardzo jest sens kupowac. ja mam 60 i zmywarkę puszczam niemal codziennie (pełną!), a zdarza się, że i dwa razy dziennie (nie mówię tu o imprezach, tylko codziennym, zwykłym użytkowaniu). dodam, że jest nas dwoje (+ niemowlak, ale tutaj to nie ma znaczenia). ręcznie nie myję nic, chyba, że potrzebuję coś na szybko, a zmywarka jeszcze nie jest pełna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
pizzeria, to ty chyba nie jadasz ani nie gotujesz w domu. 45 nie bardzo jest sens kupowac. ja mam 60 i zmywarkę puszczam niemal codziennie (pełną!), a zdarza się, że i dwa razy dziennie (nie mówię tu o imprezach, tylko codziennym, zwykłym użytkowaniu). dodam, że jest nas dwoje (+ niemowlak, ale tutaj to nie ma znaczenia). ręcznie nie myję nic, chyba, że potrzebuję coś na szybko, a zmywarka jeszcze nie jest pełna.

Jaki to model? Domywa wszystko jak należy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 00:40  
Cytuj
zmywarka whirlpool adg 6999fd. 6 programów, krótki ma 40 min. jej ogromnym plusem jest to, że bardzo cicho pracuje. na początku byłam nią zachwycona, teraz po ponad roku użytkowania już mniej, ponieważ przy tym 40 min programie przestała mi się rozpuszczac do końca tabletka (próbowałam różnych firm) przez co nie wszystko jest domyte, a na talerzach są zacieki - szczerze mówiąc nie wiem co jest przyczyną. obecnie używam tylko podstawowego programu, który trwa 2:20 - domywa nawet porządnie zabrudzone patelnie, ale jednak trochę długo to trwa. może ktoś wie co może byc przyczyną tej nierozpuszczonej do końca tabletki?

acha, fajną rzeczą jest też możliwośc ustawienia tylko połowy załadunku - co prawda nie jest to wielka oszczędnośc czasu, ale wody i owszem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 07:41  
Cytuj
Mik jaką sól dajesz?
Moi rodzice też tak mieli i mama wrzucała tabletkę koło talerzy, potem po prostu zobaczyła że tak jak większośc ludzi z tym problemem przewiesiła w inne miejsce zapach w zmywarce bo blokował wylot tabletki.
Rzwiązanie znalazłem w googlu ale nie mogłem uwierzyć że rozwiązanie było takie proste

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 09:42  
Cytuj
Polecam firmę Lozamet polska i dobra i profesjonalna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 09:48  
Cytuj
My mamy od 3 lat zmywarke z firmy Teka spisuje sie bardzo dobrze ładnie domywa cicha jedyny minus to taki że przed zakupem jej nie zobaczysz w sklepie ale ja kupiłam w "ciemno" tylko po opiniach innych cały sprzęt z tej firmy i nic bym w nim nie zmieniła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 12:00  
Cytuj
Ja polecam Bosch. Ma krotki program 29min ma tez program eco, dlugi bo2,50 h ale ya to ekonomiczny. polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »