NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Polska vs Ukraina mecz !,
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 18:53  
Cytuj
Co sądzicie o wczorajszym meczu?
Co myślicie o reprezentacji ?
Co należy zmienić?

Jak ja to oglądam to......( wolę nie komentować )....



moderowano tytuł - nie piszemy caps lockiem - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 18:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 18:58  
Cytuj
Jak masz mecz reprezentacji polski ogladac to lepiej na flaszke umowic sie z kolegami.

Mecz to istna porazka.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
Co należy zmienić?
a no zabrac kaske pilkarzykom i wesprzec innych uzdolnionych sportowcow!! Oczywiscie przestac mowic ze pilka to nasz sport narodowy..... zal normalnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 19:09  
Cytuj
Jestem patriotą i nie chcę nienawidzić moich rodaków grających w reprezentacji.
Z tego też powodu moje zdanie o nich,nie nadaje się do publikacji.zarumieniony
Co zmieniłbym?co
Rozwiązałbym PZPN, całą ligę i pozamykał stadiony.
Zaczął wychowywać piłkarzy od przedszkola.
Kiedy będziemy mieli umiejących grać w piłkę nożną,odtworzyć ligę i reprezentację.

Liga piłki nożnej istnieje tylko po to aby doić kasę dla działaczy i innych hien.No dla ćwoków biegający za piłką.sciana
O przestępczości związanej z ustawianiem meczy nie wspomnę.
Osiągnęliśmy poziom mułu dennego...neutralny

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 19:26  
Cytuj
Byłem na tym meczu. Powiem tyle. Żeby ktoś był mocny ktoś musi być słaby. Jesteśmy chyba koło 80 miejsca na świecie, zajmujemy obecnie 4 miejsce w grupie, i te cyfry są adekwatne do tego jak gramy. Pora przestać wierzyć że możemy zająć pierwsze miejsce w grupie, wtedy porażki nie będą tak boleć. Bliżej nam do San Marino niż do Hiszpanii. Jesteśmy słabą reprezentacją piłkarską i kilka niespodzianek jak remis z anglią czy towarzysko z niemcami tego nie zmieni. Szkoda mi Fornalika, Lewandowskiego, Kuby czy Piszcza, żeby mieć silną reprezentację trzeba mieć silną ligę i 40 -50 piłkarzy dobrej i średniej światowej klasy. My mamy 4 -5 takich piłkarzy i znajdujemy sie tam gdzie nasze miejsce. Hiszpanie mogli by wystawić 10 jedenastek które by nas rozjechały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 20:38  
Cytuj
"Zespół jest tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo" - tyle w tym temacie...

W zespole ukraińskim wszyscy grają w swoich klubach, które rok w rok z powodzeniem grają w pucharach.

U nas w pierwszym składzie grają min. Wasilewski (nie łapie się do 18 meczowej w Anderlechcie), Majewski (gra na drugim poziomie rozgrywek w Anglii).

W pucharach grają tylko - Boenisch (Bayer odpadł ale ogólnie Boenisch grał), Piszczek, Błaszczykowski, Lewandowski no i epizod w pucharach zaliczył Łukasik (Legia jak i inne polskie kluby szybko odpadła).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »