NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
opinia na temat adwokata ,
Posty: 9
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 12:22  
Cytuj
Witam.. mam pytanie do tych którzy korzystali z usług Pana Dębińskiego jego kancelaria mieści się na okulickiego 1c.
Pytam ponieważ zastanawiam się mu powierzyć sprawę z tytułu dochodzenia odszkodowania..
proszę o rzetelne informację. i jeśli nie on to kto?
tylko nie piszcie mi kogo polecacie bo wam separacje załatwił czy rozwód tu chodzi o odszkodowanie z tytułu wypadku komunikacyjnego z roszczeniem do ubezpieczyciela ! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 12:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 13:09  
Cytuj

Z wlasnego doswiadczenia powiem tak. Jesli szukasz adwokata to znajdz sobie innego. On ma za bardzo olewkowe podejscie do klienta.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 13:29  
Cytuj
właśnie zauważyłem.. to rzutuje na sprawę? - jak prowadzi
to kogo polecisz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 13:56  
Cytuj
Znam 2 adwokatow napisz mniej wiencej o co chodzi a poradzi ci ktory bo tez pozywalem ubespieczycielacool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 17:15  
Cytuj
CYTAT
Witam.. mam pytanie do tych którzy korzystali z usług Pana Dębińskiego jego kancelaria mieści się na okulickiego 1c.
Pytam ponieważ zastanawiam się mu powierzyć sprawę z tytułu dochodzenia odszkodowania..
proszę o rzetelne informację. i jeśli nie on to kto?
tylko nie piszcie mi kogo polecacie bo wam separacje załatwił czy rozwód tu chodzi o odszkodowanie z tytułu wypadku komunikacyjnego z roszczeniem do ubezpieczyciela ! umiech



Sluchaj TOMMIego On sie cos zna na sprawie.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 19:08  
Cytuj
a wiec tak.. potrzebuje adwokata w sumie to komornika do egzekucji komorniczej, posiadam klauzurę wykonalności wraz z adresami..
i druga sprawa to o dochodzenie roszczen z tytułu odszkodowania.. Pan Dębiński zapewnił mnie, że może dużo ugrać z firmą ubezpieczeniową.. tylko że temat milczy. wiec jest w stalowej adwokat który pchnie temat do przodu? nie chodzi o jakies drobne kwoty..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 19:19  
Cytuj
Uwazaj na to co adwokaci tez mowia.

W moim przypadku adwokat sam sie pchal zeby sprawe prowadzic a potem zerwal ze mna umowe, i wine zwalil na mnie.

Wiec uwazajcie na adwokatow.


Szukajcie adwokatow w Rzeszowie zalezy jaka sprawe chcecie prowadzic.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 20:19  
Cytuj
CYTAT ("megane")
...w sumie to komornika do egzekucji komorniczej...

Jezeli chodzi o komornikow to wejdz na strone Sadu Rejonowego w Stalowej Woli tam bedziesz mial adresy do komornikow sadowych.


CYTAT ("megane")
...Pan Dębiński zapewnił mnie, że może dużo ugrać z firmą ubezpieczeniową...

Musial tak powiedziec, zeby klienta zlapac. A jak juz podpiszesz mu pelnomocnictwo to bedzie Cie zbywal i przeciagal sprawe.


CYTAT ("megane")
...i druga sprawa to o dochodzenie roszczen z tytułu odszkodowania...

Jak pochodzisz wokol nowego sadu, zapewne zobaczysz pelno tabliczek z adwokatami.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 20:45  
Cytuj
potrzebny mi komornik skuteczny, taki który ściągnie kasę..
a adwokat potrzebny mi fachowy.. znalazłem różnych z stalowej.. ale dlatego pisze aby ktoś mi napisał coś polecił co miał podobną sprawę.. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
Witam.. mam pytanie do tych którzy korzystali z usług Pana Dębińskiego jego kancelaria mieści się na okulickiego 1c.
Pytam ponieważ zastanawiam się mu powierzyć sprawę z tytułu dochodzenia odszkodowania..
proszę o rzetelne informację. i jeśli nie on to kto?
tylko nie piszcie mi kogo polecacie bo wam separacje załatwił czy rozwód tu chodzi o odszkodowanie z tytułu wypadku komunikacyjnego z roszczeniem do ubezpieczyciela ! umiech

Ja mam pewne doświadczenia z adwokatami nie tylko stalowowolskimi i jestem pewna że nikt nie zrobi sprawy z TU lepiej niż Maciej Miłosz.Młody,pewny siebie i cwany w takich sprawach.Jest z Lublina ale ma też kancelarię w Stalowej Woli-namiary na PW jak chcesz.Pracował kilka lat dla Towarzystw Ubezpieczeniowych więc ma doświadczenie i takie sprawy to jego "konik".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 23:09  
Cytuj
mewa1 mam nadzieje że nie reklamujesz nikogo znajomego lub sam siebie.. bo patrze że dziś dopiero się zarejestrowałąś/łeś i bardzo konkretnie piszesz.. ale jak możesz napisz mi tel odezwę się. młody i cwany nieznaczy dobry.. lepszy zdaję mi się obyty,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 08:17  
Cytuj
a mi przydal by sie namiar na jakiegoś skutecznego komornika ,albo firme windykacyjną ,mam klauzule wykonalności i adresy .albo namiar na dwoch lysych panów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 09:37  
Cytuj
muszą byc łysi
nie wystarczy skuteczni boks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
mewa1 mam nadzieje że nie reklamujesz nikogo znajomego lub sam siebie.. bo patrze że dziś dopiero się zarejestrowałąś/łeś i bardzo konkretnie piszesz.. ale jak możesz napisz mi tel odezwę się. młody i cwany nieznaczy dobry.. lepszy zdaję mi się obyty,

Jestem świeżo zalogowana bo nie mogę wejść na swoje dawne konto i stąd nowe.Ja zajmuję się odszkodowaniami zawodowo więc jeżeli miałabym reklamować to powinnam siebie? Forumowicz pisze że chce adwokata więc nie nalegam na zmianę Jego decyzji.Oczywiście służę pomocą w tym zakresie - oczywiście bezpłatnie.723-440-875

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 18:05  
Cytuj
Jeśli ktoś mógłby polecić mi kogoś od spraw rodzinnych na PW był bym wdzięczny (jeśli można wraz z namiarem bądź z nr. telefonu)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2016r. 23:28  
Cytuj
Jest taki jeden w Stalowej Woli,co potrafi pol legalnie dzialac wedlug wlasnego widzimisie,lekcewazac wyrok sadu i zabierac ludziom wszystko co maja,i uniemozliwiajac swoim dzialaniem wykonywanie przez jego ofiare postanowien sadowych.
Zrobi wszystko byle wysuszyc zrodlo swojego finansowania,niewazne jakim kosztem.
Bardzo dobry komornik,polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2016r. 23:34  
Cytuj
Jeśli komornik to polecam Magde Ferenc. Jeśli windykator to spróbuj u Rafała Majerskiego. Banan napisałem na PM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »