NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
NNN - czyli jak sięgnąć dna ..., Kiedyś ekskluzywny lokal, dziś miejski-festyn
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 16:38  
Cytuj
Jeśli chodzi o to, kto ma dbać o względny spokój wokół lokalu rozrywokwego to się bardzo mylisz "kora_100x" twierdząc ze jest to zadanie tylko dla Policji.
To jest obowiązek właściciela lokalu. Jeśli policja będzie mieć "dużo" interwencji to może złożyć wniosek do władz miasta o zakazanie prowadzenia w tym miejscu tego typu działalności gospodarczej.
Taki sam wniosek mogą złożyć okoliczni mieszkańcy np. na sesji rady miejskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 16:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chodzi o to, kto ma dbać o względny spokój wokół lokalu rozrywokwego to się bardzo mylisz \"kora_100x\" twierdząc ze jest to zadanie tylko dla Policji.
To jest obowiązek właściciela lokalu. Jeśli policja będzie mieć \"dużo\" interwencji to może złożyć wniosek do władz miasta o zakazanie prowadzenia w tym miejscu tego typu działalności gospodarczej.
Taki sam wniosek mogą złożyć okoliczni mieszkańcy np. na sesji rady miejskiej.

Dzięki za podsunięcie dobrego pomysłu umiech Być może faktycznie wokół tego klubu powinien powstać jakiś konkretny zamęt, żeby coś się zmieniło na lepsze. Ktoś, kto tam uczęszcza sporadycznie i być może siedząc w środku, w dodatku pod wpływem alkoholu, może w ogóle nie zdawać sobie sprawy z tego, co się dzieje tam dookoła, często do bladego świtu. Nie wiem, czy ktoś dzwoni na policję tylko w razie większych zadym na ulicy, bo tylko wtedy przyjeżdżają kabaryny, ale uwierzcie mi, że policja mogłaby tu podjeżdżać równie dobrze w każdy weekend. Choćby za zakłócanie ciszy nocnej. Niektórzy ludzie robią gdzieś na 4-brygadówce i potrzebują się wyspać, inni mają małe dzieci, a jeszcze inni po prostu potrzebują spokoju, żeby się wyspać - w końcu jest coś takiego, jak cisza nocna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 17:33  
Cytuj
Nie pasuje, nie idziesz tam jezyk Po co tyle pisać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 17:38  
Cytuj
CYTAT
Nie pasuje, nie idziesz tam jezyk Po co tyle pisać ?

napisala osoba, ktora dojebala trylogie o dokrecaniu kol i wulkanizacji, nie pasuje to lublin i juz nie ciagnij wiecej ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
W&Y
W&Y
W&Y
Posty: 5
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 09:38  
Cytuj
już ulżyło Wam?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 26 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
kolejny weekend i kolejna krew na chodniku... ciekawe kiedy pojawi się pierwszy znicz... Ten lokal schodzi na psy


nie no super zachęcające bardzo.....dzięki za info....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 26 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 15:54  
Cytuj
CYTAT
Nie pasuje, nie idziesz tam jezyk Po co tyle pisać ?


Smerfetka - dobrą ksywke sobie wybrałaś dla swojego rozumku właśnie.

Jeśli ktoś pyta jak jest w tej knajpie to znaczy ze chce zaczerpnąć info - od tego są własnie fora. Nie wypowiadaj się tu już bo nie pomagasz....a te nawet negatywne opinie pomagaja zbudowac jakis obraz całości

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 15:55  
Cytuj
Swoją drogą osoba, która chce prowadzić tego typu dzialalność musi prawdopodobnie uzyskać na nią zgodę odpowiedzialnych za to instytucji?? I czy nie powinien bć przeprowadzony wśród mieszkańców wywiad środowiskowy jak oni to wszystko widzą.
Na chwile obecna to chyba wypada tylko podziekowac osobie. która wydała na to zgodę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 19:53  
Cytuj
Ten urzędnik,który wydawał zgodę z pewnością w okolicy nie mieszka.
Mieszkańcy powinni się zebrać i sprawić że albo właściciel zaprowadzi porządek wokół lokalu,albo niech zwija interes.

Nie wszyscy bywalcy trenują zajoba,ale wystarczy kilku debili,aby zrobić bryndzę.Wypiją po kilka piw,we łbie wapno się lasuje,potem drą mordy i zaraz szukają zaczepki.zaklopotany

CYTAT


Smerfetka - dobrą ksywke sobie wybrałaś dla swojego rozumku właśnie.


Smerfetka to facet.mlotek
Nie wiem czy to jakiś trans a`la Grodzka,ale najwidoczniej wstydzi się swej płci.sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 21:43  
Cytuj
A tam ludzie się czepiacie. Wiem , że to hołota ale mi to nie przeszkadza nie zwracam na to uwagi chociaż mieszkam obok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
W&Y
W&Y
W&Y
Posty: 5
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
A tam ludzie się czepiacie. Wiem , że to hołota ale mi to nie przeszkadza nie zwracam na to uwagi chociaż mieszkam obok

Bo przecież tylko pod tym klubem sa zadymy umiech
w innych klubach,wszyscy grzecznie i cicho wychodzą...mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 22:02  
Cytuj
Czy napewno te wszystkie żale powinny być skierowane do klubu, ostatnio widziałem jak najgłosniejszy "typ" ktory darł morde pod drzwiami to ten ktorego nie wpuscili do środka
Wiec kogo za to winić? klub czy rodziców?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »