NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Wiosna,
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 10:01  
Cytuj
Kiedy wkońcu bęzie cieplej k..... mać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 10:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 10:08  
Cytuj
Może pytanie powinno brzmieć "czy będzie kiedyś cieplej"?

Sprawdziłem wczoraj długoterminowe prognozy pogody. Nie róbicie tego, dobrze radzę. Po co się wkurzać?

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 10:14  
Cytuj
kalesony na tylek i bedzie cieplejgood trzeba korzystac z zimy i wybrac sie na narty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
Sprawdziłem wczoraj długoterminowe prognozy pogody. Nie róbicie tego, dobrze radzę. Po co się wkurzać?


Mnie najbardziej irytuje prognoza pogody w TVN, gdzie długoterminowe prognozy prawie nigdy się nie sprawdzają. Moim zdaniem mają najgorszą prognozę w TV. Mało tego, na koniec każdego miesiąca, pokazują 92-95% sprawdzalności ich prognozy sciana
Wg ich długoterminówi z zeszłej niedzieli, teraz powinniśmy mieć około 15 stopni umiech ...zapomnieli ku*wa o minusie.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Sprawdziłem wczoraj długoterminowe prognozy pogody. Nie róbicie tego, dobrze radzę. Po co się wkurzać?


Mnie najbardziej irytuje prognoza pogody w TVN, gdzie długoterminowe prognozy prawie nigdy się nie sprawdzają. Moim zdaniem mają najgorszą prognozę w TV. Mało tego, na koniec każdego miesiąca, pokazują 92-95% sprawdzalności ich prognozy sciana
Wg ich długoterminówi z zeszłej niedzieli, teraz powinniśmy mieć około 15 stopni umiech ...zapomnieli ku*wa o minusie.


Wszystko jest OK.ok
Po prostu załapaliśmy się w granicach 5-8 procentach tego błędu.
Albo Pogoda nie ogląda prognoz tefałenu.
Płemieł obiecał nam drugą Irlandię ,jednak się pomylił i wyszła Grenlandia...sciana
Gdybym wierzył w prognozy,chodziłbym teraz w sandałkach.
Chociaż nie jest tak źle,bo mam sandałki w wersji zimowej.Od zwykłych różnią sie tym,że mają ocieplane paski.potluczony
Swoja drogą,zima trwa tak długo,że był czas się do niej przyzwyczaić.good
PS.Mróz,śnieg ,zawieje,koncert Biebera i po tych anomaliach już tylko wiosna!

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 15:24  
Cytuj
CYTAT
Mnie najbardziej irytuje prognoza pogody w TVN, gdzie długoterminowe prognozy prawie nigdy się nie sprawdzają. Moim zdaniem mają najgorszą prognozę w TV. Mało tego, na koniec każdego miesiąca, pokazują 92-95% sprawdzalności ich prognozy sciana
Wg ich długoterminówi z zeszłej niedzieli, teraz powinniśmy mieć około 15 stopni umiech ...zapomnieli ku*wa o minusie.


Ja sprawdzałem na Accuweather.com. Prognozy mają całkiem trafne - oczywiście, jak to prognozy ok

Stecyk - cieszyć się zimą? Ależ oczywiście! Ja nawet lubię zimę. Tyle, że o wiele bardziej lubię ją 25 grudnia, stycznia albo lutego. 25 marca mam jej serdecznie dość!

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »