NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
zgubiony dowód osobisty,
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 20:35  
Cytuj
Dzisiaj tj. 25 marca ok godziny 9.00 w Biedronce na Białych domach został zgubiony dowód osobisty. Niestety jakaś dziewczyna zabrała go ze sobą mimo że wróciłam do sklepu 5 minut póżniej;/ Jednak do tej pory dowód nie został zwrócony. Jeżeli znalazca przeczyta wiadomość proszę o kontakt!!! 504 897 828.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 20:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 21:28  
Cytuj
Może bliżej miała na policje niż do Ciebie i tam oddała dowódjezyk przejdź się jutro i zapytaj na posterunku^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
Niestety jakaś dziewczyna zabrała go ze sobą mimo że wróciłam do sklepu 5 minut póżniej;/


Skąd wiesz?

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 23:04  
Cytuj
pewnie niebawem przyjdą raty z prowidentaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 06:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Niestety jakaś dziewczyna zabrała go ze sobą mimo że wróciłam do sklepu 5 minut póżniej;/


Skąd wiesz?


Wiem ponieważ niestety Pani z mięsnego pozwoliła na to żeby mi ta dziewczyna dowód odniosła... a przecież mogla go zatrzymać i byłoby po sprawie.. no cóż pójdę jej dzisiaj podziękować;];] dowodu oczywiście nie mam.
A o prowidencie wolę nie myśleć.. Zresztą jakby nawet coś nakombinowała to i tak nie zapłacę!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 08:00  
Cytuj
Jak nie zgłosiłaś zgubienia na policji to problemy będziesz i tak miała w razie w. Potem dochodzisz swoich praw i udowadniasz że podpis fałszywy ale musi być pisemko z polsji o zagubieniu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 08:24  
Cytuj
CYTAT
Jak nie zgłosiłaś zgubienia na policji to problemy będziesz i tak miała w razie w. Potem dochodzisz swoich praw i udowadniasz że podpis fałszywy ale musi być pisemko z polsji o zagubieniu


Sprawa została zgłoszona, protokół spisany. Pan Policjant zapewnił mnie że monitoring zostanie dzisiaj sprawdzony... Nie chodzi już o zgubienie dokumentu tylko o przywłaszczenie cudzego mienia..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »