NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
tvk diana, podłączenie i odłączenie
Posty: 3
Dołączył: 7 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2013r. 20:33  
Cytuj
w tamtym roku byłem podłączyć kablówkę tvk ''diana'',na pytanie czy będę ją mógł odłączyć w każdej chwili pracownica w biórze ''tvk diana'' odpowiedziała że tak,wczoraj byłem odłączyć kablówkę , ponieważ chcę się podłączyć do ''stelli'' i dowiedziałem się że obowiązuje mnie okres trzymiesięcznego wypowiedzenia ,chyba coś tu jest nie tak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2013r. 20:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2013r. 21:12  
Cytuj
Wydaje mi się, że jeśli zapytałeś o to czy możesz ją w każdej chwili odłączyć, to uzyskałeś prawidłową odpowiedź i nie widzę tu niczego dziwnego, zapewne gdybyś zapytał czy w każdej chwili możesz zrezygnować z umowy to otrzymałbyś odpowiedź, że z zachowaniem 3 miesiącznego wypowiedzenia. Jak przy każdej umowie terminowej w tym kraju obowiązuje okres wypowedzenia. Gdybyś wziął telefon na abonament i zapytał czy w każdej chwili możesz go odłączyć to też byś uzyskał odpowiedź, że tak.
Jedyne co jest nie tak to twoje zapytanie, bo albo wróciłeś z "Paryża" albo kompletnie nie kumasz o co chodzi z umowami wszelkiego typu. Ponadto na dzień dzisiejszy nie ma czegoś takiego jak TVK DIANA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2013r. 07:58  
Cytuj
W Dianie zawsze obowiązywalo miesieczne wypowiedzenie a tepanie z biura to tak naprawde tylko siedzą inic niewiedzą i są nieprzyjemne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2013r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
w tamtym roku byłem podłączyć kablówkę tvk \'\'diana\'\',na pytanie czy będę ją mógł odłączyć w każdej chwili pracownica w biórze \'\'tvk diana\'\' odpowiedziała że tak,wczoraj byłem odłączyć kablówkę , ponieważ chcę się podłączyć do \'\'stelli\'\' i dowiedziałem się że obowiązuje mnie okres trzymiesięcznego wypowiedzenia ,chyba coś tu jest nie tak


Bo w każdej chwili możesz umowę rozwiązać, okres wypowiedzenia musisz zachować.
A odlączyć to możesz i bez rozwiązywania umowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2013r. 12:41  
Cytuj
Musze stanąc w obronie! W umowach zawartych z TVK Diana nie było mowy o 3 miesięcznym okresie do rozwiązania. Jest to wymysł Multimediów i nie ma prawa obowiązywać jeżeli nie aneksowałeś umowy, chyba że przyszło coś listem poleconym, a Ty odebrałeś potwierdzając.

To zwykłe nabijanie ludzi w butelke, ot takie praktyki molocha Multimedia który na tym terenie z dnia na dzień traci swoich klientów. Tonący brzytwy się chwyta. Uciekaj kto może od tej firmy!!!

Telewizja Miejska też już sie kończy bo nikt normalny nie ogląda starych nieciekawych wiadomości puszczanych w koło. Nie mają już odpału z abonamentu, a za coś wyżywić bandę szczórków trzeba. To sie jak mówią kupy nie trzyma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Marz 2013r. 14:13  
Cytuj
No i sprawa jest prosta. Jest aneks? Jest wypowiedzenie. Nie ma aneksu - nie ma wypowiedzenia. Trzeba zwracać uwagę na takie szczegóły. Poruszyło mnie tutaj podejście autora, stwoierdzającego, że "on się pytał i mu powiedziała". Z takim podejściem, ten Pan lada moment będzie miał pięć kredytów, lampę leczniczą na raty, oprowadzacz złych mocy, kołdrę z owczej wełny za 2000zł, Polsat Cyfrowy razem z NC+ na czas nieokreślony bez możłiwości wypowiedzenia umiech W dzisiejszych czasach, na każdym kroku czekają nas takie przyjemności, trzeba czytać i uważać co się podpisuje, odbiera, albo nie odbiera umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2013r. 14:44  
Cytuj
nie ma nic gorszego i droższego jak te niby? MULTIMEDIA? PROSZĘ PORÓWNAĆ CENNIKI innych operatorów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 22:25  
Cytuj
kup se antenę nc+ , neta z blokowego i masz wszystko w d....e

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 22:43  
Cytuj
CZYTAJ UMOWĘ
CZYTAJ REGULAMIN
CZYTAJ TO C0 CHCESZ
MULITIMEDIA I TAK CIĘ WYRUCHAJĄuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 10:32  
Cytuj
Oferta inna w Stalowej niż na infolinii Multimedia z tego co wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 12:54  
Cytuj
Kiedyś na dianie podłączone dwa telewizorki chodziły ok, weszły multimedia jak te tv działają razem to kilku programów brak.Kicha.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 20:20  
Cytuj
CYTAT
Musze stanąc w obronie! W umowach zawartych z TVK Diana nie było mowy o 3 miesięcznym okresie do rozwiązania. Jest to wymysł Multimediów i nie ma prawa obowiązywać jeżeli nie aneksowałeś umowy, chyba że przyszło coś listem poleconym, a Ty odebrałeś potwierdzając.

To zwykłe nabijanie ludzi w butelke, ot takie praktyki molocha Multimedia który na tym terenie z dnia na dzień traci swoich klientów. Tonący brzytwy się chwyta. Uciekaj kto może od tej firmy!!!.

Jak przejęli firmę od diany to przysłali pismo ze przejmują na swoich warunkach i gdy ci nie pasi to masz 14 dni na rozwiązanie umowy bez okresu wypowiedzenia itp. po tym czasie jedziesz już na ich warunkach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 20:38  
Cytuj
CYTAT
Musze stanąc w obronie! W umowach zawartych z TVK Diana nie było mowy o 3 miesięcznym okresie do rozwiązania. Jest to wymysł Multimediów i nie ma prawa obowiązywać jeżeli nie aneksowałeś umowy, chyba że przyszło coś listem poleconym, a Ty odebrałeś potwierdzając.

To zwykłe nabijanie ludzi w butelke, ot takie praktyki molocha Multimedia który na tym terenie z dnia na dzień traci swoich klientów. Tonący brzytwy się chwyta. Uciekaj kto może od tej firmy!!!

Telewizja Miejska też już sie kończy bo nikt normalny nie ogląda starych nieciekawych wiadomości puszczanych w koło. Nie mają już odpału z abonamentu, a za coś wyżywić bandę szczórków trzeba. To sie jak mówią kupy nie trzyma.


3 miesięczny termin wypowiedzenia to wymysł KC a nie Multimedia Polska, o ile nie reguluje tego umowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »