NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Narodowa Stalowa Wola, nadszedł czas połozyć kres republice okrągłego stołu
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 21:20  
Cytuj
Widze ,ze niewarto z toba w polemike wchodzic bo masz pewna posadke i nierozumiesz zwyklych , normalnych ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 21:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
Widze ,ze niewarto z toba w polemike wchodzic bo masz pewna posadke i nierozumiesz zwyklych , normalnych ludzi.



Nie trafiłeś koleżko. Nie masz argumentów a doszukujesz się drugiego dna.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
Cały temat schodzi na psy. Proponuję przeczytać netykietę. Wycieczki osobiste załatwiajcie na PW. Tylko 2 strony, a idzie pogubić się. A teraz po kolei:

1. Dyscyplina - dopóki ucznia nie można wywalić ze szkoły, nic nie da się zrobić. Najwyżej posiedzi kilka lat w gimnazjum aż do 18 urodzin. Nauczyciele chcą tego uniknąć, niech sobie pójdzie dalej, więc przepuszczają z oceną 2 do następnej klasy. Z lepszej szkoły można ucznia wywalić, ale musi pójść do innej. W gimnazjach panuje moda na palenie, ćpanie, żeby zaszpanować kolegom. Program \"Zero tolerancji dla przemocy w szkołach\" nic nowego nie wniósł. Która szkoła chciała mieć problemy? Za akty wandalizmu uczniowie powinni ponieść karę finansową lub odpracować społecznie. Konsekwencje muszą być rzeczywistym następstwem czynu zabronionego (zepsujesz - naprawiasz).

2. Gimnazja - powrót do 8-4 będzie kosztowny i nie ma pewności, że poprawi wydajność. Wcześniej 7-latkowie chodzili z 15-latkami i nie dało się ich tak łatwo oddzielić. Temat do dyskusji. @Tommi: Nie do końca tak jest. Część materiału powtarza się, a uczniowie i tak nic nie rozumieją. Oprócz tego dużo nowości. Podobnie jest w liceum - dużo materiału powtarza się z gimnazjum i przy okazji rozszerza. Wiem, to strata czasu, ale po ostatniej reformie wszystko się zmieni i do końca nie wiadomo, czego będą uczyć.

3. Polski przemysł - po 1989 weszliśmy do strefy kapitalizmu, otworzyliśmy rynek, rodzima produkcja stała się nieopłacalna. Nadeszła pora prywatyzacji - powtarzam - bandyckiej prywatyzacji. Prawie cały przemysł oddano w ręce zagranicznych koncernów. Dziś oni nas doją, my nie mamy pracy. W państwowych zakładach brak innowacji, zarządy i prezesi przy korycie tylko po to, aby dorobić się na upadających polskich spółkach. Swoją cegiełkę dołożyły związki zawodowe - walczą o trzynaste pensje (z jakiej okazji?), utrzymanie zatrudnienia, ale kondycja zakładu kogo obchodzi? Nikt od 1989 roku nie zwalczył patologii, wciąż kwitnie korupcja, kolesiostwo, a dorobkiewicze tylko śmieją się. Padnie jeden zakład, kupi go moloch z zagranicy, znajdzie się stołek w innej firmie (załatwiony po znajomości). Wspieranie polskiej przedsiębiorczości to też fikcja. Jak dotąd tego NIE WIDAĆ. Tylko zalew chiński, w którym tonie polski lud.


Niesty@Wyborca,ale muszę sie z Tobą zgodzić.zdegustowany
Nie dlatego ,że to Ty piszesz,a dlatego,że masz rację.
Wolałbym,abyś sie mylił,ale-no właśnie"niestety"-ją masz ...sciana

@Florek
Wiekszej antyreklamy PO i vonTuskowi swoim poparciem nie mogłeś zrobić.ok
Przecież zgodzić się z Tobą( w jakimkolwiek temacie),to czyste samobójstwo(a w tym jesteś ekspertem)...mlotek
No to Donek popłynął...placze

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 04:25  
Cytuj
Ruch Narodowy idzie do przodu. Niedługo kongres zjednoczeniowy. Trzeba działać w 2 płaszczyznach: społecznej i politycznej. Musimy obserwować zmiany i patrzeć w przyszłość. Niestety większość ludzi aktywnych na scenie narodowej o tym zapomina. Społeczeństwo ewoluuje, zmienia się moda i styl życia. Lata 90. Po upadku komuny Polacy zachłysnęli się zachodem. Inne filmy i programy w TV, muzyka w radiu, gadżety, zabawki, towary importowane w sklepach, supermarkety... Programy rozrywkowe i seriale wyrastały jak grzyby po deszczu. Porównajcie ramówkę z 2013 i 1997 roku. Komputer mieli nieliczni. Nie było Facebooka, który dziś zniewala świat. Dziś chwalą się tabletami i smartfonami, a wtedy (zostawiam odpowiedź czytelnikom). Dzieciaki na zewnątrz lub przed TV. Wszystko było inne za komuny i inne w latach 90. Nie piszę, czy lepsze, czy gorsze, bo tego nie da się jednoznacznie ocenić.

Jaki z tego wniosek? Rozwój technologii, moda, popkultura, przełomy polityczne wpływają na zmianę sposobu życia ludzi. Większość podąża za "panującą poprawnością" bez wnikania w szczegóły, aby zdobyć akceptację w grupie. Dotyczy to ubioru, muzyki, filmów, poglądów politycznych, posiadanych przedmiotów, religii... Wiele osób boi się wyrażać własne opinie, bo może są niepopularne. Kto ma kasę, ten rządzi tłumem, a oprócz pieniędzy trzeba mieć wpływy i zaplecze medialne. Niedługo wszystko będzie produktem w marketingowym tego słowa znaczeniu, a zwykli ludzie zrównani do klasy konsumentów, żyjących wg zasady "pracuj kupuj korzystaj umrzyj", przy czym praca p... obowiązek (np. na kasie w Tesco), kupuj wszystko, co wylansują zagraniczne koncerny bo to modne i musisz mieć, korzystaj nawet jeśli nie potrzebujesz i tracisz na to czas (już niedługo: oglądaj reklamy i za to płać), a jak już spełnisz swoją rolę jako przykładny konsument, możesz umierać. Celowo nie uwzględniamy rozmnażania, bo produkty i tak się sprzedadzą (wystarczy obniżyć czas przydatności, a konsument posłusznie kupuje drugi, nowszy, lepszy egzemplarz).

Jeszcze na początku XXI wieku patriotyzm był niemodny, a nawet młodzi ludzie wstydzili się hasła Bóg Honor Ojczyzna, bo to domena "moherów", księży, nauczycielek. Sytuacja zaczyna się zmieniać na lepsze. Coraz więcej młodych Polaków angażuje się w działalność polityczną i społeczną. Kluczową rolę odegrał Internet. Jest doskonałym narzędziem do szerzenia patriotyzmu i narodowej myśli, tylko trzeba umieć wykorzystać jego potencjał. Zmiany widać nawet w środowiskach narodowych. Przyszła moda na Powstanie Warszawskie, Rok 1920, Żołnierzy Wyklętych, a więc jest coraz lepiej. Jest alternatywa dla kosmopolityzmu i śmieciowych trendów z USA.

Rok 2005 był przełomowy dla polityki III RP. Walka 2 środowisk, a może walka 2 pokoleń na froncie Tusk - Kaczyński. Wyglądało to tak:

1. Zwolennicy Tuska:
- wygrana PO - rozwój, integracja z UE, szanse na pracę
- wygrana PiS - zacofanie, socjalizm, Kościół, bezrobocie

2. Zwolennicy Kaczyńskiego:
- wygrana PO - liberalizm, antyklerykalizm, rozwój Polski A kosztem Polski B
- wygrana PiS - silna Polska, walka z układem, równe szanse rozwoju, walka z przestępczością

Oprócz PO i PiS próg osiągnęli: LPR, SLD, Samoobrona. Nie udało się utworzyć rządu PO-PiS, koalicja PiS-LPR-SO długo nie przetrwała, zatem w roku 2007 przyspieszone wybory. Wygrała PO. Czekamy na obiecany cud. Polacy wrócili z emigracji, zawiedli się i wyjechali z powrotem. Wybory 2011 - ponowne zwycięstwo PO, gdyż koalicja skutecznie straszy PiS-em, natomiast alternatywne partie mają za mało czasu antenowego w telewizji.

Za długi ten post. Jeśli RN założy partię, musi zbudować liczącą się siłę polityczną, ale nie może zepsuć wizerunku w mediach. Scenka na UW (to sprawka NZS, ale media wiążą ich z RN) negatywnie zapisała się w oczach telewidzów. Tylko jaki program obierzecie? Poglądy Korwina mi nie odpowiadają - NIE dla konsumpcjonizmu i boga pieniądza. Obecna władza wyprzedaje nasz kraj. Co możecie zaproponować?

PS. Sposób i styl życia to 2 różne pojęcia, ale nie zagłębiam się w to.
PS 2. Organizacje narodowe walczą z syjonizmem, a nie zauważają zalewu chińskiego i widma muzułmanizmu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 10:39  
Cytuj
Witam.umiech
Chcesz dorobić do pensji.
Twoje dochody nie pozwalają Ci spełniać Twoich potrzeb?
Chciałbyś się nie martwić czy wystarczy Ci do pierwzego?
Chciałbyś nie martwić się o wydatki i nie liczyć każdej złotówki?
Zajrzyj do mnie na stronę .

www.brokerbiznes.pl

Pomogę Ci we wszystkim.
Nigdy nie zostaniesz sam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 14:24  
Cytuj
Przeglądał ktoś poranne wiadomości na Wirtualnej Polsce ?

A. Macierewicz nie pozostawia wątpliwości iż kierownictwo polityczne PiS-u jest przekonane że katastrofa smoleńska była zamachem.

Putin i Tusk czaili się w krzakach z wyrzutnią. Tusk załadował rakietę, a Putin odpalił...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 15:54  
Cytuj
Florek nawet jezeli podejrzewaja to wiekszosc martwi sie o poziom bezrobocie, podatki wiec straszenie tym tematem wiekszosc nie nakarmi. Pewnie dzaraz tez napisza o paradach rownosci i co z tego dalej jestesmy w tym samym punkcie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 16:02  
Cytuj
Przychodzi Tusk do wróżki: Droga pani od ponad miesiąca śnią mi się tylko ziemniaki.Co to oznacza? Niestety nie mam dla pana dobrych wiadomości.Bo oznacza to, że albo na jesień pana wykopią, albo na wiosnę posadzą...

Premier Tusk przychodzi do szkoły podstawowej i pozwala dzieciom na zadawanie pytań.
Zgłasza się mały Krzysio:
- Ja mam trzy pytania:
Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował?
Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Premier zaczął się namyślać, gdy wtem zadzwonił dzwonek.

Po przerwie dzieci wróciły do klasy, usiadły, a rękę podniósł Michałek:
- Ja mam pięć pytań do pana premiera.
Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował?
Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro?
Po czwarte: dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił dwadzieścia minut wcześniej?
I po piąte: co się stało z Krzysiem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 16:11  
Cytuj
Ostachowicz zwraca się do Tuska: - Panie, jest problem. Według sondażu Polakom żyje się dobrze i są bardzo zadowoleni...
- To świetnie! A problem?
- Sondaż przeprowadzono w Wielkiej Brytanii...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 16:13  
Cytuj
Florek a ,ty napewno nie z Pisu bo robisz swietna anty-reklame dla Po?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 16:24  
Cytuj
powrocmy do tematu - co myslicie o przyjezdzie K.Bosaka . Bynajmniej slyszalem od znajomego o nim ,ze jest inteligentny . W debatach jak miarzdzyl reszte to robi wrazenie. A najwazniejsze niestrzeala takim glupimi argumentami jak reszta politykow na zadawane pytania. Najlepiej jakby wypowiedzialy sie osoby ,ktore wiedza cos o nim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2013r. 09:20  
Cytuj
Krzysztof Bosak zawsze dobrze wypada w debatach. Nazywa sprawy po imieniu i ma dobre argumenty. Nie zaklina rzeczywistości i jest merytorycznie przygotowany. Nie napina się i nie leje wody. Jest dobrym mówcą i myśli rozsądnie.
Polecam. Myślę, że można zadawać pytanie i na pewno uzyskamy konkretne odpowiedzi.
Poza tym LOKAL fajny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2013r. 10:25  
Cytuj
Dziś Piotr Duda zapowiedział że "Solidarność" będzie walczyła o obalenie Rządu Donalda Tuska. Pytanie, czy o taką "Solidarność" walczyliśmy, bo mi wydaje się że nie.
"Solidarność" Lecha Wałęsy walczyła o demokrację, a "Solidarność" Piotra Dudy walczy o obalenie demokratycznie wybranego Rządu (który ja nawiasem mówiąc popieram).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2013r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
Pytanie, czy o taką \"Solidarność\" walczyliśmy, bo mi wydaje się że nie.
\"Solidarność\" Lecha Wałęsy walczyła o demokrację, a \"Solidarność\" Piotra Dudy walczy o obalenie demokratycznie wybranego Rządu (który ja nawiasem mówiąc popieram).


Mi też się wydaje,że nie o taki Rząd wyborcą chodziło, przypominam,że Donald Tusk naobiecywał za dużo a zrobił za mało. Więc skoro pasuje Ci taki rozwój sytuacji to Twoja sprawa, mnie już nie dziwi,że w tym kraju ludzie mają dość PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2013r. 13:41  
Cytuj
http://rnstw.pl/

widział to ktoś?
kiedy tam będą jakieś info?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2013r. 16:18  
Cytuj
A jednak Platforma Obywatelska wygrała wybory parlamentarne w roku 2007 i 2011, i do dzisiaj prowadzi w sondażach popularności.
Nie przyszło ci do głowy że dzisiaj tzw. polska myśl narodowa, to myśl liberalna, reprezentowana przez Platformę Obywatelską ?
Wielkoskalowe sondaże sugerują iż w 2014 roku w wyborach samorządowych najlepszy wynik uzyska ponownie właśnie Platforma Obywatelska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2013r. 17:03  
Cytuj
Florek - jezeli juz cos pisze to odpowiedz nam na wczesniejsze zadane pytania, bo jak narazie to wmawiasz wszystkim cos co nie jest pewne tak jak Lord Tusk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2013r. 18:54  
Cytuj
Florek-xxx synku nie zabieraj głosu w sprawach,które miały miejsce jak byłeś w pieluchach.Polacy nie walczyli o NSZZ Solidarność.a o wolną Polskę i napewno nie o taką.Polska została sprzedana i rozkradziona,a Polacy zdradzeni przez wszystkie opcje rządzące po 1990 roku.Bardzo dobrze to widać po postępowaniu Tuska i jego świty.Tak naprawdę żadnym politykom nie zależy na Polsce i Polakach,a tylko na własnej kieszeni.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 09:25  
Cytuj
Do kogo ta mowa ? Jestem bezrobotny. Myślisz że mam w kieszeni plik 100-złotówek ? Czasem brakuje mi 4 złote na dużą Pepsi.

Na ulicy coraz częściej można usłyszeć teksty typu:

"- Panie, 50 groszy do bułki..."

"- Przepraszam, bo my tu stoimy jak na weselu. Użyczy pan kilka złotych żeby kupić coś do jedzenia ?"

"- Przepraszam, zbieramy na dobre tanie polskie wino. Dorzuci się pan ?"

Ja mam swoją wizję "Solidarności", i swoją wizję Polski. Polski liberalnej.

P.S. Słyszeliście o tej Teresie Strzelec, która ugrzęzła na Białorusi po tym jak białoruska Służba Celna kazała zapłacić jej 15 tys. Euro cła za samochód który ta sama Służba Celna jej ukradła i sprzedała "na lewo" ? Wczoraj wysłałem stosownego mail'a do Ambasady Białorusi w Polsce (plus kopie do polskiego MSZ i TVN). Do jutra coś ruszy w tej sprawie, albo nie ruszy w ogóle.

P.P.S. Przy okazji zapraszam do przeczytania mojego najnowszego wpisu blogowego poświęconego 68. rocznicy zakończenia II wojny światowej (8 Maj 2013 roku).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
Do kogo ta mowa ? Jestem bezrobotny. Myślisz że mam w kieszeni plik 100-złotówek ? Czasem brakuje mi 4 złote na dużą Pepsi.

Na ulicy coraz częściej można usłyszeć teksty typu:

\"- Panie, 50 groszy do bułki...\"

\"- Przepraszam, bo my tu stoimy jak na weselu. Użyczy pan kilka złotych żeby kupić coś do jedzenia ?\"

\"- Przepraszam, zbieramy na dobre tanie polskie wino. Dorzuci się pan ?\"


Ta mowa właśnie do Ciebie syku,może wreście włączy Ci się myślenie i będą może kiedyś ludzie.Jesteś bezrobotny?....No cóż właśnie ci nieudacznicy sprzedali cały majątek,który po 1945 roku wypracowali nasi dziadowie i ojcowie.Skutki tego właśnie widzimy nawet w Twoich cytach powyżej.Nie interesuje mnie czy to PO,PIS czy inna partia,tylko ludzie którzy do tego doprowadzili powinni zostać rozliczeni i pozbawieni obywatelstwa i cały majątek powinien przejść na skarb państwa.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 11:43  
Cytuj
CYTAT

Nie przyszło ci do głowy że dzisiaj tzw. polska myśl narodowa, to myśl liberalna, reprezentowana przez Platformę Obywatelską ?


Florek - xxx - nie ośmieszaj sie i nie rób z ludzi idiotów bo na ten "liberalizm" platwósów już niejeden dał się nabrać, któremu sie wydawało, że wie co to jest liberalizm.

Wskaż w którym miejscy ta banda oszustów jest liberalna, oczywiście chodzi mi o liberalizm gospodarczy.

Czy podnoszenie POdatków, wprowadzanie kolejnych biurokratycznych ograniczeń, nowe bzdurne antyrynkowe przepisy - Ty to nazywasz liberalizmem?

Liberalizm w gospodarce to swoboda działalności gospodarczej jednakowa dla wszystkich podmiotów niezależnie od ich pozycji rynkowej i wielkosci, tego akurat w PL nie ma.

PO nie jest partią liberalną tylko bandą zwykłych oszustów, na hasła której daje sie nabrać wciąż wielu naiwniaków.
Jak zacznę wszystkim opowiadać, że jestem Napoleonem nie oznacza, że nim jestem.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 12:09  
Cytuj
Każdy w tym kraju ma prawo do swoich poglądów tylko warto się nad nimi trochę zastanowić. Zrozumiał bym poglądy Florka jeżeli PO dążyła by do realizacji swoich obietnic, lecz w wielu przypadkach stało się odwrotnie. Żółta kartka dla PO od dawna zmieniła kolor na czerwony.

Każdy kto chodź trochę interesuje się sytuacja w kraju widzi co się dzieje, co miało być a co jest, więc Panie Florku oszczędź tych teorii i bądź bardziej obiektywny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 12:24  
Cytuj
Adam1 napisał:
"Nie interesuje mnie czy to PO,PIS czy inna partia..."

System demokracji parlamentarnej wymaga aby się tym interesować.
W przeciwnym razie to tak, jakbyś siedział przed komputerem i wciskał klawisze na chybił trafił...

Dziękuję Panom za konstruktywną dyskuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
Adam1 napisał:
\"Nie interesuje mnie czy to PO,PIS czy inna partia...\"

System demokracji parlamentarnej wymaga aby się tym interesować.
W przeciwnym razie to tak, jakbyś siedział przed komputerem i wciskał klawisze na chybił trafił...

Dziękuję Panom za konstruktywną dyskuję.

Tak dokładnie dla mnie liczy się człowiek(partyjny,bez partyjny czy z jakiej partii) ,a nie partia i ja w przeciwności do Ciebie nie naciskam klawiszów na chybił trafił.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 12:35  
Cytuj
Florek-xxx, co ci da to zainteresowanie jak skład parlamentu ustalają sobie prezesi partii i to bez żadnej odpowiedzialności. Wybrańcy są uzależnieni od swoich Panów, glosują jak ci im karzą, bo jak nie to się nie znajdą na przyszłych listach wyborczych. Naród mają w dupie bo nie przed nim podpowiadają.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »