NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Zbieżność kół, gdzie?, gdzie nastawie zbiezność kół, chodzi mi dobre nastawienie
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 18:50  
Cytuj
Najlepszy sprzet jest na brandwicy tuz przez tym domem weselnym po maszyna jest na bluetooth do komputera gosc wpisuje numer VIN i rozmiar felg i opon i tam komputer mu wszytsko pokazuje co do milimetra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 18:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 20:33  
Cytuj
Nie polecam firmy Autorud. W moim przypadku ustawili zbieżność tak, że samochód nie przeszedł badania technicznego (powód - zbieżność). Resumując nie polecam szkoda czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 22:00  
Cytuj
widze ze spot reklamowy sie zrobil umiech
W tym calym zabiegu nie jest wazny bluetooth, 8D i inne bajery
pojecie i fachowosc osoby wykonujacej i bedzie OK

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 17 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
Najlepszy sprzet jest na brandwicy tuz przez tym domem weselnym po maszyna jest na bluetooth do komputera gosc wpisuje numer VIN i rozmiar felg i opon i tam komputer mu wszytsko pokazuje co do milimetra
potwierdzam i polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 23:51  
Cytuj
CYTAT
Nie polecam firmy Autorud. W moim przypadku ustawili zbieżność tak, że samochód nie przeszedł badania technicznego (powód - zbieżność). Resumując nie polecam szkoda czasu.


co ma piernik do wiatraka umiech od kiedy zbieznosc kol jest brana pod uwage w badaniach okresowych pojazdu, chcesz kogos obsmarowac ale nie masz pojecia co piszesz umiech
Dobry i doswiadczony diagnosta zauwazy i podpowie o zlej zbieznosci, ale wstepne badanie zbieznosci nie jest wymagane ustawowo w SKP

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 00:00  
Cytuj
Nie Polecam tego na brandwicy.. Bluetooth to nie wszystko. Nie bede juz tu opisywac co zle itp.. Polecam u Szczeche stacja diagnostyczna w Nisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 09:09  
Cytuj
Polecam ZMKS i Polserwis. W obu przypadkach byłem zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 09:21  
Cytuj
PKS polecam , nigdzie indziej zbieżności nie robiłam więc nie mam porównania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
Nie Polecam tego na brandwicy.. Bluetooth to nie wszystko. Nie bede juz tu opisywac co zle itp.. Polecam u Szczeche stacja diagnostyczna w Nisku.


Kolego to moze napisz co nie tak, bo ja i moj szwagier tam robilismy zbieznosc i dowazanie kół i bylismy bardzo zadowoleni.
Wczesniej szwagier w swoim audi robil to w Autorudzie, przy duzych predkosciach auto nie spisywalo sie odpowiednio (drgania na kierownicy). Zrobil na brandwicy i byl bardzo zadowolony przy 200 km/godzine auto plynelo na autostradzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 18 Lis 2010r.
Skąd: z nienacka ;)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 09:37  
Cytuj
Polecam PKS i ZMKS z obydwu korzystalem , ostatnia wizyta byla w ZMKSie i bylem pozytywnie zaskoczony tym iz po ustawieniu zbieznosci czlowiek ktory to ustawial udal sie zemna na jazde testowa czy aby wszystko ok ,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 10:18  
Cytuj
koledzy ,ile kosztuje teraz ustawienie zbieżności kół z kątami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 17:46  
Cytuj
Nie sądziłem, że kiedyś to napiszę, ale też polecam zmks. Ustawiałem w lutym. Tak jak poprzednik pisze: również jazda z mechanikiem, który ustawiał i wszystko OK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
Ty już może Jeżowiak odpuść sobie. Chcesz kolejny raz przepraszać ?

Zbieżność loginów jest przypadkowa nie znam RNI. W chwili obecnej nie sądzę, żebym kogokolwiek musiał przepraszać.
CYTAT

co ma piernik do wiatraka umiech od kiedy zbieznosc kol jest brana pod uwage w badaniach okresowych pojazdu, chcesz kogos obsmarowac ale nie masz pojecia co piszesz umiech

Nikogo nie obsmarowałem, wyraziłem w sposób kulturalny swoją opinie o wykonanej usłudze przez firmę Autorud. Uważam, że mam do tego prawo.

Nie wiem co ma piernik do wiatraka jak również nie wiem od kiedy zbieżność jest brana pod uwagę podczas badania technicznego pojazdu. Nigdzie nie napisałem, że były to badanie okresowe pojazdu. Rzeczywiście nie ma dużej wiedzy z dziedziny motoryzacji i budowy pojazdów. Moja wiedza to raczej podstawy. Wiem dlaczego samochód porusza się. Również wiem, że za pomocą układu kierowniczego możliwie jest kierowanie pojazdem czyli wyznaczenie kierunku poruszania się pojazdu zgodnego z wolą kierowcy.
CYTAT
Dobry i doswiadczony diagnosta zauwazy i podpowie o zlej zbieznosci, ale wstepne badanie zbieznosci nie jest wymagane ustawowo w SKP

Zgadzam się tylko z pierwszą częścią twojego zdania. W Stalowej Woli i okolicach mamy w większości dobrych diagnostów. Żaden u którego byłem nie dopuścił niesprawnego pojazdu do ruchu, dopóki usterka nie została usunięta.
CYTAT
koledzy ,ile kosztuje teraz ustawienie zbieżności kół z kątami.

Około 300 zł (brutto) - Autorud - pomiary, pochylenie, zbieżność. Cena może być już nie aktualna, najlepiej zadzwoń do nich i zapytaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
Około 300 zł (brutto)


to chyba z regulacja kazdego punktu i obu osi - a i tak strasznie duzo ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
Około 300 zł (brutto)
to chyba z regulacja kazdego punktu i obu osi - a i tak strasznie duzo ...


1. POMIARY PRZODU I TYŁU SAMOCHODU OBEJMUJE: POCHYLENIE, ZBIEŻNOŚĆ RÓŻNICA KĄTA SKRĘTU KÓŁ PRZ, ZBIEŻNOŚC I POCHYLENIE KÓŁ TYL (BEZ REGULACJI)

2. POCHYLENIE KOL PRZ REGULACJA (OP SCAL) (FAHRZEUG V UND H GEMESSEN)

3. ZBIEZNOSC KOŁ PRZ NASTAWA (OPER SCAL) (PO POMIARACH PRZ I T POJAZDU)

4. STALE ZBIEZNOSCI (KRZYWA ZBIEZNOSCI)

Nie polecam, ja już nie skorzystam z jakichkolwiek usług firmy Autorud, szkoda straconego czasu i zszarganych nerwów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 30 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 19:35  
Cytuj
W Stalowej Woli to kiepsko z dobra zbieznością w nowoczesnych samochodach . Polecam w Rzeszowie serwis IVECO (MULTICOLOR) maja sptrzęt najnowszy o takiego huntera http://www.wimad(...)trii.php
i mega wiedzę. Polecam szczególnie z marką Mercedesem gdzie trzeba ustawiac kąty (tylko w PKS wiedzieli o co chodzi z tymi "kątami" ale nie ustawią bo nie maja urzadzeń odpowiednich )
Przede wszystkim niech dokładnie sprawdzą luzy w zawieszeniu bo to jest największym problem naszych "mechaników"

i polecam na temat :http://bzoma.net/geometria-3d-hunter.html
http://bzoma(...)ter.html
http://mojaf(...)ala.html

www
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2015r. 07:49  
Cytuj
Zapoda ktoś jaki jest koszt ustawienia zbieżności na PKS-ie lub ZMKS z góry dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lip 2015r. 08:49  
Cytuj
CYTAT
Zapoda ktoś jaki jest koszt ustawienia zbieżności na PKS-ie lub ZMKS z góry dzięki
W PKS kosztuje to 60 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »