NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Naprawa drukarki HP, gdzie?
Posty: 35
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2013r. 23:41  
Cytuj
witam, gdzie w stalowej naprawiają drukarki? chodzi mi o HP Deskjet F380 - nie widzi kolorowego kartridża (pokazuje brak tuszu, chociaż tusz jest bo osobiście sie nim uciapałem umiech).

Paweł rządzi. :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2013r. 23:41  
Cytuj

Paweł rządzi. :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 08:17  
Cytuj
spróbuj innego kartridża, czasem się psują.
Drukarka może być sprawna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 09:34  
Cytuj
W solinie neidawno naprawiałem

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 12:15  
Cytuj
no wlasnie nie mam innego kartridza a poza tym chcialbym zeby ktos doprowadzil calkowicie drukarke bo jest troche zaniedbana a ma teraz sluzyc do pracy, takze chcialbym zeby ktos usunal z niej wszystkie defekty : ) takze czekam na jakies miejsca gdzie naprawiaja umiech

Paweł rządzi. :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 9 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 13:00  
Cytuj
wpisz w googlach:
Serwis Sprzętu Biurowego Jerzy Kopczyński, Stalowa Wola
Mogę polecić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
no wlasnie nie mam innego kartridza a poza tym chcialbym zeby ktos doprowadzil calkowicie drukarke bo jest troche zaniedbana a ma teraz sluzyc do pracy, takze chcialbym zeby ktos usunal z niej wszystkie defekty : ) takze czekam na jakies miejsca gdzie naprawiaja umiech

A nie pomyslales moze o nowej drukarce? Piszesz ze ma Ci sluzyc do pracy a nie wiadomo ile wyniosa Cie koszty naprawy. Z tego co widzialem na allegro tusze do tej drukarki sa od ok 20 zl najtansze. Skoro potrzebujesz drukarki do pracy to moze pomysl o jakiejs nowej, ekonomiczniejszej drukarce. Ja sam np uzywam drukarke marki Brother. Na allegro do niej tusze kupuje za grosze. Mam ja juz chyba 6 rok. Jeszcze nie mialem z nia zadnego broblemu. Fakt faktem, zeby teraz kupic nowego brothera w stw trzeba dac cos okolo 350 zl, no ale koszty eksploatacji sa niewielkie. Na allegro za zestaw 10 tuszy do takiej drukarki trzeba zaplacic cos ok 20 zl.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 13:40  
Cytuj
Naprawiałem taką samą usterkę w drukarce Brother,koszt 80pln firma Solin.Ja myślę że wystarczy wyczyścić zalaną tuszem optykę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 15:02  
Cytuj
ok, dzięki wszystkim za odpowiedź smiech2

Paweł rządzi. :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 16:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
no wlasnie nie mam innego kartridza a poza tym chcialbym zeby ktos doprowadzil calkowicie drukarke bo jest troche zaniedbana a ma teraz sluzyc do pracy, takze chcialbym zeby ktos usunal z niej wszystkie defekty : ) takze czekam na jakies miejsca gdzie naprawiaja umiech

A nie pomyslales moze o nowej drukarce? Piszesz ze ma Ci sluzyc do pracy a nie wiadomo ile wyniosa Cie koszty naprawy. Z tego co widzialem na allegro tusze do tej drukarki sa od ok 20 zl najtansze. Skoro potrzebujesz drukarki do pracy to moze pomysl o jakiejs nowej, ekonomiczniejszej drukarce. Ja sam np uzywam drukarke marki Brother. Na allegro do niej tusze kupuje za grosze. Mam ja juz chyba 6 rok. Jeszcze nie mialem z nia zadnego broblemu. Fakt faktem, zeby teraz kupic nowego brothera w stw trzeba dac cos okolo 350 zl, no ale koszty eksploatacji sa niewielkie. Na allegro za zestaw 10 tuszy do takiej drukarki trzeba zaplacic cos ok 20 zl.



Ostatnie co można powiedzieć o nowych drukarkach to to, że są ekonomiczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
Ostatnie co można powiedzieć o nowych drukarkach to to, że są ekonomiczne.


Jezeli 2 zl za 1 tusz do brothera nie jest tanio wg Ciebie, to nie wiem co moze byc dla Ciebie ekonomiczne.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »