NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
anty nc+,
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 00:14  
Cytuj
OK, piszecie, że obniżyli wam o 4 zł i o 20 zł. ale jakie macie pakiety? pakiet platinum (a chyba ten ze względu na sport interesuje największą liczbę oburzonych) kosztuje 119zł. nawet jeśli obniżą go na 99zł to i tak jest to cena grubo przesadzona, ponieważ porównywalny pakiet w Cyfrze+ kosztował 55-70zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 00:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 06:49  
Cytuj
Mi zaproponowali pakiet Gold z HBO za 109 zł. nie wiem ile on w cyfrze kosztował. Wiem że taki w Polsacie nie istnieje, a mniejszy pakiet tyle kosztuje + aktywacja. Nie ma za bardzo wyboru, a pomysł ifeelgood też jest z dupy bo nie wywalę teraz kilku tysiaków na nowy TV.

PS widzę że zlikwidowali kanały Npremium. Szkoda.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 09:22  
Cytuj
Andrzejek to ja nie wiem co to za telewizor chcesz kupowac za kilka tysiakow? przeciez solidny telewizor 40-42" z pelna przegladarka mozna kupic za 2-2,5k ;] poza tym to opcja wygodna,
z mniej wygodnych i dla starszych tv, mozesz sygnal puscic z laptopa, czy to przez wifi czy to przez kabel. Jezeli ktos chce miec dostep caly czas, to rzeczywiscie odpada ;] ale jak ktos chce obadac la lige, czy premiership na weekendzie to absolutnie wystarczy ;]
poza tym tak mowisz o wywalaniu pieniedzy na telewizor, ale kto teraz kupuje tv i bedzie chcial przyciac pare zlotych na wtyczkach internetowych, za 2-3 lata bedzie sobie plul w brode, bo zniknie mu z polowa mozliwosci tv ;]
To kwestia czasu kiedy piraci postawia solidne i stabilne serwery i kiedy udostepnia kanaly w HD :]
Bedzie tak jak z canal + i oprogramowaniem xx lat temu popularnego krasnala, jedni mowili ze wstyd miec fejka, ze logo nie takie, inni ze sie przywiesi raz na jakis czas, a w koncu kupowali dekodery i za free ogladali ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 10:00  
Cytuj
ifeelgood ale ja już mam tv ale niestety bez WiFi i USB, a 2,5k jak piszesz to jednak 2 i pół k.
Nic nie obcinałem tylko 5 lat temu takie były, a wymieniać tylko dlatego że już są nowsze mimo iż stary jest ok to pomysł z dupy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 10:31  
Cytuj
Andrzejek nie kierowalem tego personalnie do Ciebie ze przycinales, tylko mowie ze jak teraz ktos kupuje to szkoda przycinac :] napisales kilka k to myslalem o kwocie 5-6 np ;]

zgadzam sie 5 lat temu takich nie bylo ale to nie znaczy ze nie mozna podlaczyc komputera do tv ;] nie wiem co tam masz hdmi, jezeli nie to zawsze zostaje dvi czy vga ;] kompa z tv spinalem 20 lat temu, to chcesz powiedziec ze 5 letniego nie da rady? jak pisalem nie bedzie to wygodne bo trzeba korzystac ze strzalek na komputerze do zmiany programow(chyba ze poszukasz i zepniesz z tym jakies urzadzenie wskazujace), ale wciaz, wpiac jedna wtyczke do dzwieku i jedna do obrazu to jest 10 sekund i na kilka meczy w zupelnosci wystarczy

A to czy 5 letni tv jest ok? zalezy czy jestes swiadomy co moze teraz robic tv i jakie uslugi sa udostepniane przez internet - jezeli jestes swiadom do czego nie masz dostepu, a to co masz w zupelnosci wystarcza to zgadzam sie tv jest ok.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 11:09  
Cytuj
W zupełności mi wystarcza.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 11:21  
Cytuj
To skoro tak to jak najbardziej mozesz korzystac z dobrodziestw netu poprzez lapka i 2 kable ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 18:16  
Cytuj
Polacy są oburzeni. Każdy ma pełne prawo jako klient czuć się ofiarą niesprawiedliwej oferty, do jakiej została zmuszona przez silniejszą stronę. Ale o co Polacy tak kruszą kopię? O telewizję. Polacy nie oburzają się w sprawie podatku VAT 23%, gdzie tylko 5 państw europejskich ma wyższe stawki (w tym tak bogate kraje jak Dania czy Szwecja). Polacy nie protestują w sprawie 19% podatku Belki od zysku, który zabija wszelką idee oszczędzania i popycha w stronę bezrefleksyjnej konsumpcji. Polacy nie protestuj w sprawie ratyfikowania traktatu Lizbońskiego, który pozbawia nas całkowicie suwerenności i zostawia na łaskę silniejszych Państw, których interesy niekoniecznie pokrywają się z polskimi. Polacy nie protestuj w sprawie przerośniętej biurokracji, gdzie według dziennika "The Economist" w czasie rządów Platformy Obywatelskiej i PSL zatrudniono nowych 150 tys urzędników dochodząc do podobnego poziomu procentowego zatrudnienia w tym sektorze jak Grecja. Polacy nie protestuj nie dzwoni w sprawie stałej emigracji ponad 3 mln młodych i przedsiębiorczych ludzi. Do końca tej dekady straty w ludziach przekroczą poziom strat, jakie Polska poniosła w czasie II WŚ. Przy czym wtedy ginęli starzy, młodzi, produktywni i nie. Teraz emigrują najprężniejsze jednostki, które utrzymywałyby świadczenia emerytalne Pani Małgorzaty. O co więc chodzi? Polacy poczuli się zmuszeni zawalczyć o najważniejsze dla niej rzeczy. Jest nią dostęp do pokazującego obrazki pudła. Wcześniej Polacy walczyli pewnie przeciw ACTA, gdyż to również w przeciągu ostatnich dwóch dekad była jedna z najbardziej żywotnych dla Polski spraw. Prawdopodobnie Polacy zagłosują w najbliższych wyborach albo na klikę złodziei i biurokratów, jaką jest bezideowa PO, albo na czcicieli rozbitego samolotu z byłym Prezydentem RP (któremu już nawet najpiękniej zaśpiewana Rota życia nie zwróci) albo na Ruch Poparcia Palikota, który raz mówi o pomocy przedsiębiorcom, kiedy indziej domaga się budowania państwowych fabryk (nie przypominając nawet wypowiedzi Janusza Palikota, byłego właściciela skrajnie prawicowej Frondy jak to będzie bronić krzyża od Bałtyku po Giewont). Jest jeszcze PSL, który gotów jest pójść do koalicji z każdym, kto tylko zagwarantuje mu władzę w województwach, Spółkach Skarbu Państwa oraz będzie krył jego ludzi. olacy mogą także zagłosować na byłych komunistów, ludzi stojących u steru władzy, gdy wydano rozkaz strzelania do własnych rodaków. Oczywiście Polacy tak jak 95% całej populacji naszego kraju jest święcie przekonana, że jej wybór jest jedynym właściwym, pozbawionym jakichkolwiek wad zaś reszta rodaków popierających inne plemię polityczne to: kretyni dający się doić/głąby czczące tupolewa, brzozy i magnesy na samoloty/chłopi mający w dupie interes narodowy byleby tylko KRUS się zgadzał/ wszelkiej maści wariaci, dla których sprawą wagi państwowej są dwa patyki na ścianie ew. zawartość ich gaci/ czerwona hołota. Proszę przy tym nie zapominać, że każdy klient nc+ należy do elity. Walczy o sprawy ważne a nie tak jak większość kładzie na wszystko lachę. W krainie bogactwa i bezpiecznej przyszłości sprawa abonamentu za 50 czy 35 euro za grające pudełko jest rzeczą najważniejszą.

Pozdrawiam

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 18:42  
Cytuj
Andzej czy w sprawie ACTA czy innych wymienionych przez ciebie nie było protestów? Czy myślisz, że ludzie z powodu NC+ wyjdą na ulicę? Czy uważasz że jedynym tematem powinna być polityka, podatki i gospodarka?
Zakładać kolejne watki narzekać jak Ty na rodaków, polityków i wszystko na czym świat stoi nie proponując nic? W swoim długim poście nie zaproponowałeś nic, wylałeś żale, narzekasz na polityków, na nas ludzi tylko Ty jesteś ok? Tylko nie mogę doczytać co proponujesz, czym chcesz mnie czytelnika zachęcić? Nic jedno wielkie nic. Jak się spotykasz z kumplami na browarze to tez im tak smucisz? Niemożliwe bo byś drugi raz nie miał z kim wyjść. Nic nie proponujesz tylko lamentujesz.
My tu piszemy o tym co nas rusza a ty się w!@#$%^&sz i próbujesz zmieniać temat. Nie ma tematu związanego z polityka i rządem? Nie potrafisz go znaleźć? Kiepski jesteś.

Andzej, przypomnij swoje wpisy oburzenia po wprowadzeniu podatku Belki, przypomnij swoje protestujące wpisy po podwyżce podatku VAT. Jesteś w stanie je przypomnieć?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2013r. 10:51  
Cytuj
Jaki pakiet wychodzi najlepiej w nc+

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2013r. 11:24  
Cytuj
Pisma żadnego od c+ nie było jeszcze.A przecież połączenie od 1 maja. Nie wiem może dzwonić do nich i podpytać. Mam w c+ pakiet za 13 zeta a umowę do lipca. Na tyle co oglądamy tv to jest wystarczające. Reszta idzie do oglądania w necie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2013r. 12:48  
Cytuj
Witam wszystkich. Odnośnie tematu, użytkownicy cyfry będą mogli odbierać syganł na dotychczasowych zasadach do konca czerwca, gdzie w międzyczasie otrzymają od NC+ pismo z indywidualną ofertą dla siebie(prawdopodobnie będą wysyłane końcem kwietnia bądź w maju). Wtedy do końca czerwca będziemy mieć czas do namysłu czy przedłużamy umowe na nowych zasadach bądź składamy listowne wypowiedzenie umowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
A to czy 5 letni tv jest ok? zalezy czy jestes swiadomy co moze teraz robic tv i jakie uslugi sa udostepniane przez internet - jezeli jestes swiadom do czego nie masz dostepu


Nie jestem świadom, prosze o info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 08:22  
Cytuj
CYTAT
a pomysł ifeelgood też jest z dupy bo nie wywalę teraz kilku tysiaków na nowy TV.



Nie musisz wywalać.
Po prostu go kup.
Albo... rozbuduj stary za dwie stówy do smart`a

Warto!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 12:12  
Cytuj
Jestem, czy byłam w cyfrze plus. Wczoraj zadzwoniłam z zapytaniem, kiedy dostanę pocztą, jakiekolwiek zmiany w abonamencie, ponieważ wyjeżdżam i nie chcę, aby coś zadziało się bez mojej wiedzy. Konsultant sprawdził i powiedział, że nic takiego nie dostanę i nic nie zmieni się do końca trwania mojej umowy (październik). Choć oczywiście kilka kanałów mi przybyło. Powiedział również, że to abonenci telewizji n, mają zmiany w abonamentach i pakietach.
Mój abonament w cyfrze, to Canal+ Premium, 67 zeta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 15:34  
Cytuj
Czy ktos z was skladal wypowiedzenie na Okulickiego, chodzi o n ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 16:00  
Cytuj
Ja złożyłam wypowiedzenie w punkcie na Okulickiego w Stalowej, pani przyjęła je, wydała potwierdzenie rozwiązania umowy z data i pieczątką i powiedziała ze wyśle je do Krakowa droga elektroniczna do godziny 14, jeśli ktoś złoży później wysyła dnia następnego.
Dodam, że obsługa przy rozwiazywaniu umowy jest chłodna, odpowiedzi na pytania udzielane są z niechęcia i ogólnie ma się ochotę jak najszybciej opuścić ten lokal.
Sadze ze wygodniej i przyjemniej jest wysłać rozwiązanie umowy listem poleconym z potwierdzeniem odbioru tylko na adres krakowski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
Ja złożyłam wypowiedzenie w punkcie na Okulickiego w Stalowej, pani przyjęła je, wydała potwierdzenie rozwiązania umowy z data i pieczątką i powiedziała ze wyśle je do Krakowa droga elektroniczna do godziny 14, jeśli ktoś złoży później wysyła dnia następnego.
Dodam, że obsługa przy rozwiazywaniu umowy jest chłodna, odpowiedzi na pytania udzielane są z niechęcia i ogólnie ma się ochotę jak najszybciej opuścić ten lokal.
Sadze ze wygodniej i przyjemniej jest wysłać rozwiązanie umowy listem poleconym z potwierdzeniem odbioru tylko na adres krakowski.



A kiedy składałaś to wypowiedzenie? Bo ja byłam tam jakiś tydzień temu i Pani mi powiedziała że oni już nie mogą przyjmować wypowiedzeń,że trzeba wysyłać listownie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 19:23  
Cytuj
Składałam wypowiedzenie w poniedziałek tj. 08.04

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 19:26  
Cytuj
Od poniedziałku przyjmują znowu w puktach obsłuki abonentów.
n próbuje ratować wizerunek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 19:51  
Cytuj
A mozecie podeslac wzor wypowiedzenia, bo mam zamiar jutro zlozyc?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 23:52  
Cytuj
felunia w budynku ZBR wypowiesz umowe bez problemu, bylem dzis i muila pani mi druknela pismo, podpisalemi po problemie. Mialem w n abonament 62,50 i teraz zaproponowali mi za 79zl pakiet ktory jest normalnie warty 119zl umiech ale zrezygnowalem i podpisze w maju nowa umowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 06:48  
Cytuj
Jak w maju podpiszesz nowa umowę to już nie dostaniesz takiego rabatu a dodatkowo zapłacisz za aktywacje? Opłaca się?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 07:37  
Cytuj
@Felunia: wzory wypowiedzenia znajdziesz na facebooku, profil antync+ (https://www.facebook.com/antyncplus)

@Stecyk: czy zaproponowali ci pakiet Platinum (119zł w promocji) za 79zł??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 14:58  
Cytuj
Wypowiedzenie złożone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »