NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
pytanie cenowe sklep /zakupy na allegro /stop!, nagminne wykorzystywanie sklepów stacjonarnych przez allegro i ludzi
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 22:46  
Cytuj
hm, ja tu widzę farbę 0,9l a nie 2,5l

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 22:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 22:47  
Cytuj
nikogo nie atakuje , jak większość też korzystam z zakupów online, ale nie popadajmy w skrajność że u nas nie da się nawet farby kupić, ceny na półkach są umowne i zazwyczaj bardzo elastyczne umiech
pisząc o dzieciach neo miałem na myśli jedno które poza netem świata nie widzi umiech

podałem przykład farby beckers 5l którą syrena znalazl w necie za 119 a ja kupiłem na miejscu za 103 albo 105zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 23:05  
Cytuj
gdyby ktoś zastanawiał się, do czego odnosi się mój ostatni post, to wyjaśniam, że do linku wstawionego przez el.banana (już usuniętego), który wyszukał farbę beckers 2,5l w cenie 34zł, tylko nie doczytał, że chodzi o farbę o pojemności 0,9l.
to tak tylko gwoli ścisłości, bo głupio teraz ten mój post wygląda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 23:09  
Cytuj
za dużo linków i nie ten wkleiłem fakt faktem 2,5 l 52 zł zarumieniony

ale co do cen w sklepach że są "elastyczne" podobnie można wysłać zapytanie do sprzedawcy ... przy zakupie kilku przedmiotów u tego samego sprzedawcy płacisz tylko raz za wysyłkę ...

nie chce mi się szukać czegoś z gazetek "promocyjnych" i porównywać z internetem bo to w sumie nie o to chodzi ale wiem po sobie że nawet duże sklepy tną w Ch... z tymi promocjami (zapewne nie ze wszystkimi) więc i na to trzeba zwracać uwagę ...

http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201203/1331280794_by_qadd123_600.jpg

ps.mik8 tu masz Farba Beckers - gruntująca DESIGNER PRIMER 3l za 32 zł jak znajdę normalna w lepszej cenie wrzucę link umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 23:16  
Cytuj
mój znajomy robi tak, że przy okazji większych/droższych zakupów typu agd/rtv wyszukuje w internecie towary, które go interesują oraz najniższe dostępne ceny. i z taką wiedzą udaje się do sklepu stacjonarnego po 1 obejrzec towar, po 2 zadac pytanie "za jaką najniższą cenę może mi Pan/Pani sprzedac to i to?".
i czasem faktycznie kupuje w sklepie stacjonarnym, choc częściej jednak w sieci.

el.Banan, ale ja nie szukam farby ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 01:14  
Cytuj
ceny marketowe po cenie zakupu tylko po znajomości! a tak dupa! kupiłem pralkę taniej w jednym z marketów, natomiast w markecie koło kałflandu chcąc kupic kilka rzeczy dupa! nie ma taniej.Polecam internet, za reszte przepłacicie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 07:30  
Cytuj
CYTAT
Niedawno szukałem peszli do przewodów elektrycznych. W sumie kilkaset metrów w różnych rozmiarach. Mam rabat firmowy w lokalnej firmie xyz i dostałem cenę za całośc 600 złotych ( bez rabatu 700 ). Na allegro kupiłem to samo na fv i z dowozem dałem 400złotych. Co lepsze firma Z Bojanowa działą tylko wysyłkowo.

To akurat nie jest tak jak mowisz, akurat temat kabli znam bardzo dobrze. I teraz powiedz mi czy te kable byly tej samej firmy, mialy tyle samo miedzi. Mozna kupic 50% taniej tylko ze zamiast miedzi masz kable stalowe powlekane miedzia,tak samo mozna kupic mercedesa za 50tys albo fiata za 4tys i to i to samochod ale jakosc bez porownania. Takze co do cen nalezy porownywac marke i konkretny produkt a nie cene. Ja 90% rzeczy kupuje na miejscu w sklepach nawet jak mam 3 czy 5zl drozej bo ide i biore a w razie co to moge oddac. A zdazalo sie ze zamawialem rzecz z alledrogo i przychodzilo zupelnie co innego i musialem reklamowac i czekac po 2 tyg.... :/ dlatego zawsze porownuje cene konkretnego produktu i trzeba 2x przeliczyc czy napewno sie oplaca reklamcje na miejscu nie kosztuja a przy wysylce musisz ponosic koszty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 08:52  
Cytuj
Zubr jaka miedź w peszlu??
Zwykłę peszle plastikowe do przewodów, doczytaj dobrze

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 12:28  
Cytuj
Żubrstw się zagalopował troszeczkę,ale sa Jacku peszle wraz z przewodami to po pierwsze,a po drugie pisałem Ci dużo wczesniej,że cena zależy od producenta,wytrzymałosci mechanicznej i z jakiego materiału został wykonany.Różnica 200 złociszy jest niemożliwa choćby dlatego,że zwykły peszel 18 kosztuje ok.56 groszy więc zakup kilometra 560 złociszy(to jest cena bez żadnych rabatów aktualna na koniec marca 2013),a Ty pisałeś o kilkuset metrach.Peszel 18 jest dość grubą już rurka i dlatego jak zwykle piszesz bzdury i Ci po prostu nie wierzę.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 16:24  
Cytuj
Adam ale po pierwsze brałem nacinane,po drugie brałem rolki w kolejnych rozmiarach i kilometra tam bynajmniej nie było. Do tego brałem mocownie peszli.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »