NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Jak się bronić, Ustawiony nabór na wolne miejsce
Posty: 76
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 13:11  
Cytuj
Jak się bronić kiedy instytucja ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze i egzamin jest ustawiony? Przychodzisz na rekrutację i zwykle widać dziwnego pana lub panią, która swoim zachowaniem potwierdza, że ona wygra rekrutację. Zaskarżyć się nie da wyniku naboru bo wygrał ten ustawiony, który znał pytania do egzaminu i okazał się najlepszy. Po takiej lewej rekrutacji odechciewa się szukać pracy bo znów trafie na uprzywilejowanego, a ja jestem tylko po tym by nabór odbył się zgodnie z wymogami ustawy na wolne stanowisko urzędnicze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 13:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 13:20  
Cytuj
pociej nie tylko w przypadku egzaminu są takie ustawki nawet w zwykłych rozmowach kwalifikacyjnych. Pracodawca musi dać ogłoszenie do gazety, internetu, PUP a i tak spośród wielu osób biorących udział w rozmowie i mających lepsze kwalifikacje od osoby wybranej po znajomości obcy nie wygrają. W dzisiejszych czasach najlepiej mieć tatusia albo mamusię dyrektora lub prezesa bo zwykły szarak mimo odpowiednich kwalifikacji nie ma szans na posadę.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 13:33  
Cytuj
Na ta zarazę nie ma obrony !!!! Nie wygrasz ze znajomościami bynajmniej w takiej dziurze jak Nisko i Stalowa !! Przykre i prawdziwe neutralny U nas nie liczy się wiedza, doświadczenie, profesjonalizm. U nas liczy się znajomości i jeszcze raz znajomości. Trzymaj się kolego, ja także mam takie doświadczenia w tut. konkursach !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 13:41  
Cytuj
no cóż, wystarczy przeanalizowac kilka ogłoszeń o naborze, najlepiej na to samo stanowisko, żeby przekonac się, że konkursy rozpisywane są pod konkretne osoby - stanowisko to samo, a wymogi za każdym razem inne.
mnie natomiast zastanawia US w Stw - żaden inny urząd w okolicy tak często nie rekrutuje. wiecie o co chodzi? potrzebują tyle ludzi czy nie da się tam pracowac po prostu?

sama chętnie przeniosłabym się do budżetówki i wierzę naiwnie, że mi się uda bez żadnych koneksji. mojemu mężowi się udało i to podtrzymuje moją nadzieję ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 13:42  
Cytuj
Trudno to nazwać konkursem. A miało być tak pięknie: sejm klepnął ustawę żeby do służby cywilnej trafiali najlepsi, a prawda jest taka, że w żywe oczy, na chama bezczelnie się rekrutuje swojaków. Reszcie zostają umowy śmieciowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 13:49  
Cytuj
Obrazek

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »