NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Poszukuje dobrego pediatry dla dziecka,
~~Zosia
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 11:46  
Cytuj
Jestem swieżo upieczoną mamą i muszę zapisać dziecko do przychodni.Jakiego pediatre polecacie? I na wszelki wypadek też prywatnie do kogo mogę sie udać. Z góry dziekuje

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 11:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~Luk.
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
Jestem swieżo upieczoną mamą i muszę zapisać dziecko do przychodni.Jakiego pediatre polecacie? I na wszelki wypadek też prywatnie do kogo mogę sie udać. Z góry dziekuje


Polecam dr Elzbieta Giebułtowicz - przychodnia na Staszica. Przyjmuje również prywatnie.

 
 
 
 
~~blue
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 12:53  
Cytuj
Polecam dr W.Wołacza

 
 
 
 
~~blue
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 12:53  
Cytuj
przepraszam Wołcza

 
 
 
 
~~blue
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 12:54  
Cytuj
Pani Giebutowiczowej podziekowalismy jak nie zdjagnozowała u dziecka zapalenia płuc i zawsze bylo ciezko sie z nia umowic

 
 
 
 
~~zosia
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 13:01  
Cytuj
a czy wołcz przyjmuje w przychodni?

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 13:09  
Cytuj
Pani doktor Nardzewska Marta ale przyjmuje tylko prywatnie

 
 
 
 
~~bbb
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 13:16  
Cytuj
Z doktor Giebułtowicz się ciężko umówić bo ma tylu pacjentów.ja się jeszcze nie zawiodłam.Polecam też Doktor Ignarską ,jedyny pediatra który odebrał telefon w niedziele

 
 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 29 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 13:21  
Cytuj
Ja polecam dr Kozioł. Przyjmuje w przychodni na edukacji. Podobno prywatnie tez przyjmuje. Zawsze trafiała z lekami jak trzeba było,bo syn generalnie mało choruje. A antybiotyki wypisuje jak naprawdę trzeba a nie "na wszelki wypadek"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kasiulka
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 14:33  
Cytuj
Ja z całego serca polecam dr Halinę Zając. Świetny lekarz, nigdy się na Niej nie zawiodłam. Ma wspaniałe podejście do małych pacjentów! Przyjmuje w przychodni w Nisku.

 
 
 
 
~~kola
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 15:38  
Cytuj
słyszałam że Micałowa jest świetna

 
 
 
 
~~mammma
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 20:00  
Cytuj
doktor Micał. Najlepsza. Nie ma różnicy, czy chodzisz prywatnie,czy państwowo. Zawsze służy pomocą, nie daje antybiotyków z byle powodu. I jeszcze dodatkowy plus-przyjmuje na Energetyków, a tam są małe kolejki

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 23:49  
Cytuj
polecam dr Chmielewskiego ok - praktycznie 24h na dobę służy pomocą, wizyty domowe do dziecka najtańsze w Stalowej, leki przepisuje niedrogie a skuteczne i najważniejsze - mojemu synowi który miał skierowanie(od jednej pani doktormlotek) do szpitala przepisał robione czopki i zastrzyki - to wystarczyło i obeszło się bez pobytu na oddziale dziecięcym....
good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kamila
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 00:22  
Cytuj
CYTAT
polecam dr Chmielewskiego ok - praktycznie 24h na dobę służy pomocą, wizyty domowe do dziecka najtańsze w Stalowej, leki przepisuje niedrogie a skuteczne i najważniejsze - mojemu synowi który miał skierowanie(od jednej pani doktormlotek) do szpitala przepisał robione czopki i zastrzyki - to wystarczyło i obeszło się bez pobytu na oddziale dziecięcym....
good

i ja też polecam!!!!(na KEN chyba przyjmuje)
okokokokokokokokokokok

 
 
 
 
~~zosia
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 16:28  
Cytuj
pan wołcz pracuje w przychodni w szpitalu? czy tylko prywatnie?

 
 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 12 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 20:23  
Cytuj
prywatnie zawsze wzywam dr Chmielewskiego, przyjedzie na każde wezwanie o każdej porze. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~izka
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 08:28  
Cytuj
pani IGNARSKIEJ nie polecam.ma dziwne podejscie do rodzicow swych pacjentow.zawsze jak u niej bylam czulam sie jakbym jej tylek zawracala i byla jakas wyrodna matka.i to nie tylko moje sa takie odczucia.kolezanka ktora u niej byla zrezygnowala z wizyt u niej po 2 takich przypadkach zachowania pani doktor.nie wiem moze trafilysmy na jej zly dzien?????????????

 
 
 
 
~~#$#
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 11:26  
Cytuj
Jak dzieci chorują, to idziemy prywatnie do p. dr Micał - przez 2 i pół roku okazało się, że nie było powodu, aby stosować antybiotyki (inny lekarz przepisuje już antybiotyk jeśli katar jest zielony itp.).

 
 
 
 
~~joan
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 19:04  
Cytuj
dr Chmielewskiego odradzam - 3 razy nie rozpoznał choroby u mojej córki. Za to dr Micał zawsze prywatnie przyjmie i co najważniejsze, nie podaje od razu antybiotyków.Tylko do niej teraz chodzę. Co z tego, że dr Chmielewski zawsze o każdej porze przyjedzie. Wpadnie jak po ogień, i jak nie wie co dziecku jest, to przepisze antybiotyk.Na 3 dniówkę przepisał antybiotyk!Od razu pojechałam do dr Micał i bez problemu zdiagnozowała 3-dniówkę.

 
 
 
 
~~MAMA2
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 03:16  
Cytuj
JA TEŻ POLECAM P. BOŻENE MICAŁ

//moderowano
//po co ten CAPS LOCK

 
 
 
 
~~mulan
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 14:20  
Cytuj
Ja polecam DR.Koziol w przychodni nr 6. Fajna nie daje bez potrzeby antybiotyku 2 dzieci mam do niej zapisane. tel do przychodni to 15 642 71 72. prywatnie tez przyjmuje jak sie do niej zapiszesz to popros o prywatny numer. Polecam ja.good

 
 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 11 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 17:03  
Cytuj
Bardzo polecam doktor Bożenę Micał,przyjmuje w przychodni na Ozecie.Fantastyczna kobieta i super lekarz.Wiem co pisze bo "przetestowałam"wielu lekarzy.Jestem matka trójki dzieci i zapewniam,że lepszego pediatry nie znam.goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 11 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 17:04  
Cytuj
I uchowaj Boże przed przychodnia w Rozwadowie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~monia
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 17:07  
Cytuj
U chmielewskiego wszystkie choroby to alergia jest tani ale nie pomoze wiem z autopsji nie polecam

 
 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 09:21  
Cytuj
ma ktoś namiar do dr Kozioł prywatnie? z góry dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »