NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Perfumy FM, gdzie kupię
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 14:10  
Cytuj
adrianxd61 tak się składa, że sama kupowałam kilka perfum z tej marki i nie jestem zadowolona. Mam też porównanie z perfumami oryginalnymi i mogę wyrazić na forum swoje niezadowolenie z perfum FM tak jak moi przedmówcy,którzy za pewne również je kupowali. To że grupa FM istnieje wiele lat nie świadczy o fachowych usługach. Z biegiem lat i pojawienia się coraz to nowej konkurencji w branży kosmetycznej perfumy mogły się popsuć. Nie jesteś przy produkcji więc nie wiesz jak to się dokładnie odbywa a opinia klientów i ich zadowolenie bądź nie zadowolenie idą w świat czy tego chcesz czy nie.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 14:10  
Cytuj

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 15:52  
Cytuj
Śmiać mi się chce ludzie jak widze co piszecie. Dziś rano o godzine 7 z groszami użyłem owej perfumki z FM i do teraz zapach się trzyma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 16:38  
Cytuj
Mi natomiast śmiać się chce, gdy FM zachwalają osoby z jednym postem na koncie.

Nie, żeby zaraz zdanie osób mających ich np. 500 liczyło się bardziej, ale napewno jest bardziej wiarygodne.

A co do samych zapachów - cóż, jak ktoś chce, jego sprawa.

Dacia Sandero to też podobno dobre auto - po co więc przepłacać np. za Alfę Romeo? Wsztstko jest kwestią smaku...

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy w Stalowej Woli można gdzieś kupić perfumy FM ( Feredico Mahora)? Interesują mnie opinie na temat zapachów tej marki.

To żadne podróby tylko marka własna...

Produktem flagowym FM GROUP Polska są wysokiej klasy perfumy i wody perfumowane, tworzone przy współpracy z firmami PERFAND oraz DROM Fragrances.



Hehe tak, marka własna chytry
a tu cytat z jednej z wielu stron :" FM GROUP Federico Mahora - oferujemy znakomite produkty perfumeryjne. W ofercie mamy ponad 160 zapachów - odpowiedników markowych perfum"

Nr FM Marka perfum Nazwa perfum Pojemność
1 Givenchy Ange ou Demon Le Secret 30 ml
3 Givenchy Play For Her 30 ml
5 Gucci Rush 30 ml
6 Elizabeth Arden Green Tea 30 ml
7 Giorgio Armani Aqua Di Gio 30 ml
8 Givenchy Eaudemoiselle 30 ml

A Qltowy Kosmetyk 2012 dla Wody perfumowanej FM 329 hehe - to jest 329 Hugo Boss Boss Soul 50 ml

Żenujące, naprawdę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
Hehe tak, marka własna chytry
a tu cytat z jednej z wielu stron :" FM GROUP Federico Mahora - oferujemy znakomite produkty perfumeryjne. W ofercie mamy ponad 160 zapachów - odpowiedników markowych perfum"

Nr FM Marka perfum Nazwa perfum Pojemność
1 Givenchy Ange ou Demon Le Secret 30 ml
3 Givenchy Play For Her 30 ml
5 Gucci Rush 30 ml
6 Elizabeth Arden Green Tea 30 ml
7 Giorgio Armani Aqua Di Gio 30 ml
8 Givenchy Eaudemoiselle 30 ml

Żenujące , naprawdę


Popieram.
I kolejny "zadowolony konsument" z jednym postem na koncie. Doprawdy wiarygodne.

Zresztą abstrahując już od samej tematyki perfum - zasada jest ta sama wszędzie. Albo cena, albo jakość. Nigdy "i". Można mieć co najwyżej przyzwoitą lub przeciętną jakość za rozsądną cenę czyli coś pośredniego. Nikt nie sprzeda jakościowego produktu w cenie kilkukrotnie niższej od konkurencji. Cytując FM "perfumy lepszej jakości niż w perfumeriach". A cena niższa. Co za bzdura.

Tani PR im nie pomoże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 17:41  
Cytuj
być może adrianxd61 i kali to jedna i ta sama osoba ...

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 17:58  
Cytuj
CYTAT
być może adrianxd61 i kali to jedna i ta sama osoba ...


Myślisz? Nie... Niemożliwe, ludzie z natury są dobrzy i prawi, a to byłby czyn morlalnie... cóż, niejednoznaczny chytry

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
Mi natomiast śmiać się chce, gdy FM zachwalają osoby z jednym postem na koncie.

Nie, żeby zaraz zdanie osób mających ich np. 500 liczyło się bardziej, ale napewno jest bardziej wiarygodne.

A co do samych zapachów - cóż, jak ktoś chce, jego sprawa.

Dacia Sandero to też podobno dobre auto - po co więc przepłacać np. za Alfę Romeo? Wsztstko jest kwestią smaku...



Ludzie proszę was, wy dalej swoje... Nie po to napisałem swój numer telefonu abyście dalej wypisywali bzdury na firmę FM, jeśli chodzi o mnie to jestem jako jedna osoba, a czemu mam tylko jeden post, ponieważ w porównaniu do was to ja mam lepsze zajęcia niż "siedzieć" na forach i tylko oczerniać firmy, które tak na prawdę nawet nic wam nie zrobiły, a wypisujecie po prostu pomówienia. Dam sobie rękę uciąć, że 99 % was nawet nie miało stycznością z żadnym produktem firmy fm. A jeśli nawet, to nawet w Najlepszym produkcie czasem wada się trafi i można reklamować wszystko. Kupując np telewizor firmy samsung, to też dobra firma, a np raz na 100 trafi się jeden wadliwy i akurat klient zamiast rozwiązać problem w ludzki sposób, to wchodzi na forum i oczernia firmę. Zauważcie sami, że na każdą firmę znajdzie się negatywny komentarz, właśnie niestety przez takich internetowych pisarzy... Ja najlepiej proponuję, umówić się na 30 minutowe spotkanie w jednym ze Stalowowolskich lokali i przedyskutujemy sprawę na żywo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 18:47  
Cytuj
Kilroy no popatrz a to niemoralni no ! chytry

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 21:20  
Cytuj
Niestety tacy są ludzie ,że tak powiem tępe strzały którzy wolą komentować dzień w dzień na forum niż stestować ten produkt.Ale nie lepiej pisać głupoty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
Ja najlepiej proponuję, umówić się na 30 minutowe spotkanie w jednym ze Stalowowolskich lokali i przedyskutujemy sprawę na żywo...


Gdyby firma FM oferowała produkty lepszej (jakie to stwierdzenie pada w filmiku reklamowym) jakości od produktów, które możemy kupić w perfumerii, to założyła by sieć sklepów. Nikt NIGDY nie wciśnie mi kitu, że wciskacze/przedstawiciele/akwizytorzy umawiający się w domach/kawiarniach, sprzedający wśród rodziny i znajomych oferują produkt LEPSZY od produktów w sklepach i to w niższej cenie. Owszem - cena może maleć ze względu na brak kosztów związanych z prowadzeniem sklepu. Gdyby jednak były to produkty porównywalne lub lepsze od innych, to pojawiły by się z pewnością na pułkach najbardziej renomowanych perfumerii. A skoro tak nie jest, tzn. że produkt jest pokroju Avonu, Oriflame itp.

I w moim przypadku nie są to żadne pomówienia, ponieważ:
1. Nie próbowałem produktów FM
2. Wyrażam swoją opinię na prowadzenie tego typu biznesu (MLM), do czego mam prawo zgodnie konstytucją

Chcesz - czaruj dalej. Szczerze nie znam nikogo, kto zarabiając jakieś przyzwoite pieniądze zaopatrywał by się u firm typu MLM. Świadczy to chyba o jakości takiego typu produktów.

CYTAT
a czemu mam tylko jeden post, ponieważ w porównaniu do was to ja mam lepsze zajęcia niż "siedzieć" na forach i tylko oczerniać firmy


A tu to mnie rozbawiłeś. Popatrz na swój pierwszy post. Niby jeden, ale dłuższy od moich pierwszych 20 postów smiech2
Jakbyś miał tyle do roboty, to nie kontynuowałbyś polemiki na forum. A jednak nadal uskuteczniasz obronę a'la - "produkt jest dobry, bo jest". Poza tym nazywasz pomówieniami opinie innych użytkowników, którzy mają do tego prawo. Nic nie poradzisz na to, że zdecydowana większość jest negatywna...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
Niestety tacy są ludzie ,że tak powiem tępe strzały którzy wolą komentować dzień w dzień na forum niż stestować ten produkt.Ale nie lepiej pisać głupoty


A tej wypowiedzi to nawet szkoda komentować. Kariera długa na dwa posty i już obrażanie wszystkich użytkowników. Brawo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Niestety tacy są ludzie ,że tak powiem tępe strzały którzy wolą komentować dzień w dzień na forum niż stestować ten produkt.Ale nie lepiej pisać głupoty


A tej wypowiedzi to nawet szkoda komentować. Kariera długa na dwa posty i już obrażanie wszystkich użytkowników. Brawo.


A Ty nie obrażasz ludzi uzywając słowa "łep"? żal mi Ciebie no1, ale też Cie podziwiam za tak dużo czasu, który poświęcasz na cytowanie wszyskich użytkowników forum, szczerze mi by się nie chciało umiech

A wracając do perfum FM fakt straszna tandeta i nikt mnie nie przekona do tych zapachów jako zamiennik oryginalnych, a zwłaszcza tych z USA to są nalepsze perfumy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
Niestety tacy są ludzie ,że tak powiem tępe strzały którzy wolą komentować dzień w dzień na forum niż stestować ten produkt.Ale nie lepiej pisać głupoty.


"Nie, żeby zaraz zdanie osób mających ich np. 500 liczyło się bardziej, ale napewno jest bardziej wiarygodne." - którego fragmentu mojego postu nie zrozumieliście? Nie twierdzę, że jeśli macie 1-2 posty na forum to nie możecie mieć zaraz racji. Tyle, że jeśli w pierwszym poście chwalisz jakiś produkt / firmę / usługę, to jesteś równie wiarygodny, co rzecznik rządu.

I tak, jestem tępą strzałą, bo ja produkty raczej "testuję", "stestować" jeszcze mi się nie zdarzyło. No, przetestować to tak, ale to chyba nie to samo?

Z produktami FM miałem styczność. Jak już pisałem - namiastka znanych zapachów. No, chyba, że potraktujemy je jako autonomiczny produkt - wtedy mamy ot, zwykły zapach przypominający "Ambi Pour", który pachnie mi w aucie. Zresztą po co miałbym w ogóle "stestować" FM? By doznać olśnieia i wywalić flakony Givenchy, Kenzo, Prady czy Muglera i zamiast tego kupić FM? To tak jakbym wywalił "Słoneczniki" Van Gogha i w miejsce tego powiesił plakat...

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 22:03  
Cytuj
CYTAT
"łep"


Po pierwsze, w polskim słowniku nie ma takiego słowa. I nie obraziłem Cię, tylko zadałem pytanie, jakbyś miała "ŁEP" na karku, to byś ogarnęła. Zresztą nie ma z kim dyskutować jak widać.

Zgadzamy się tylko w kwestii FM.

CYTAT
ale też Cie podziwiam za tak dużo czasu, który poświęcasz na cytowanie wszyskich użytkowników forum, szczerze mi by się nie chciało


Żadna filozofia, ctrl+c -> ctrl+v. Nie chce Ci się cytować, ale ze szczegółami opisujesz co jadasz na śniadanie. Mimo wszystko powyższa operacja (dwa kliknięcia) jest krótsza niż opis Twojego porannego menu, więc zaprzeczasz sama sobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
Ludzie proszę was, wy dalej swoje... Nie po to napisałem swój numer telefonu ...
Ja najlepiej proponuję, umówić się na 30 minutowe spotkanie w jednym ze Stalowowolskich lokali i przedyskutujemy sprawę na żywo...


a mnie sie nie chce dzwonic do ciebie i spotykac w lokalu chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 23:24  
Cytuj
CYTAT
[quote] A skoro tak nie jest, tzn. że produkt jest pokroju Avonu, Oriflame itp.

zdarza im się miec dobre, a nawet bardzo dobre moim zdaniem produkty (to tak abstrahując od perfum FM).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 23:41  
Cytuj
Nie znam za dużo marek MLM, ale fakt, chyba podałem zły przykład. Akurat AVON jest pewnie jedną z konkretniejszych marek skoro ich twarzą jest Salma Hayek. Nie zmienia to faktu, że MLM jest po prostu głupie. Wszystkie osoby, które znałem i się w to angażowały (tak konkretnie, nie mam na myśli krótkich przygód), miały coś nie tak z głową jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 00:05  
Cytuj
Chętnie się wypowiem w tym temacie ponieważ jestem miłośnikiem perfum. Dla mnie osobiście perfumy FM a) śmierdzą b) trzymają krócej niż zapach proszku do prania. Miałem z tej firmy zapach tylko raz i od tego czasu albo kupuję testery z allegro od sprawdzonych sprzedawców, albo czasami zdarza się kupić coś w perfumerii oryginalnego. Według mnie lepiej dać 100+ zł za normalny zapach niż za to coś co ośmiesza normalne perfumy. Pod względem zapachów akurat jestem wybredny, a używam od zwyłego Mexxa po Chanel czy Givenchy więc co nieco mam w temacie rozeznanie. Obok oryginałów te wody nawet nie stały więc reklamowanie jako zamienniki to jest śmieszne. Nie wiem czy ktoś kiedyś wyczuł zmianę zapachu w czasie jak to się dzieje w normalnych perfumach, bo ja ni cholerę nie mogłem jej odnaleźć ( no może poza zapachem alkoholu przechodzący w zapach jakiś tanich perfum). Te perfumy nie rozwijają się na ciele. Lepiej dać więcej, a pachnieć niż udawać, że się pachnie czymś co dusi.

(Ten post jest moją osobistą opinią o produktach i nie może być podstawą do potncjalnych roszczeń FM Group )

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 08:59  
Cytuj
Ja co prawda perfumy z FM nie używałam, ale kupiłam lakier do paznokci. Od tego czasu wiem, że nic więcej od nich nie zamówie. Po jednym dniu zrobiły mi się odpryski i szczerze nie polecam tego produktu. Laker trzykrotnie tańszy utrzymuje się na paznokciach znacznie dłużej.
A co do przedstawicieli/sprzedawców to jak dla mnie zachowują się jak członkowie sekty. Jak raz coś zamówisz to nawet nachodzą w domu i opowiadają jaka to świetna firma i z przystąpienia do niej da same korzyści.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 12:46  
Cytuj
wisienka1 zgadzam się z Tobą w 100 procentach. Lakiery i inne kosmetyki można kupić w znacznie tańszych cenach w sklepach kosmetycznych to raz a dwa utrzymują się dłużej np na paznokciach, powiekach itd. niż te z FM.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 14:51  
Cytuj
CYTAT
wisienka1 zgadzam się z Tobą w 100 procentach. Lakiery i inne kosmetyki można kupić w znacznie tańszych cenach w sklepach kosmetycznych to raz a dwa utrzymują się dłużej np na paznokciach, powiekach itd. niż te z FM.


Bo to straszny szajs. Na dodatek lakier był bardzo rzadki i musiałam nakładać 3 warstwy a i tak były jakieś takie mazaje. A osoba od której kupiłam powiedziała, że dzięki temu że jest rzadki to jest wydajny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 15:20  
Cytuj
wisienka1 powiem Ci że nawet jeśli jest rzadki (bo i takie też się trafiają w sklepach) to świadczy o tym, że nie jest przeterminowany, (bo przeterminowany jest gęsty i zaschnięty) no ale gdyby faktycznie jego jakość była dobra to by długo się utrzymywał na paznokciach. Tym osobom sprzedającym zależy tylko na tym żeby wypchnąć dany produkt a zażalenia i reklamacje już ich nie obchodzą. Dla nich liczy się tylko prowizja od sprzedanej rzeczy.mlotek i w ten sposób powstaje wydajne dziadostwo zaklopotany

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »