NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Ślub cywilny w plenerze, Ślub cywilny w plenerze- szukam urzędnika
Posty: 27
Dołączył: 8 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 11:18  
Cytuj
Poszukuję urzednika który udzieliłby ślubu w plenerze.Czy u nas w Stalowej jest to możliwe???Wiecie coś aten temat?good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 11:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 11:33  
Cytuj
Wszędzie jest to możliwe. W każdym urzędzie. Trzeba tylko napisać odpowiednie podanie, no i mieć mocne argumenty, dlaczego w plenerze a nie w urzędzie. Wtedy trzeba zapewnić urzędnikowi transport w obie strony, stół, godło i znak USC.

http://www.rezerwacje-slubne.pl/poradnik-slubny/artykul/slub-cywilny-w-plenerze-to-mozliwe

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 8 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 11:53  
Cytuj
Ach ,dzięki za odpowiedz.
Ciekawe czy ktoś juz w stalowej brał taki ślub?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 15:00  
Cytuj
Witam
Taki ślub w plenerze był w St Woli w Muzeum Regionalnym chyba 4 lata temu. Osobiście sam miałem brać taki ślub już wszystko było przygotowane ale ze względu na deszcz zostało to przeniesione do sali w muzeum dosłownie na godzine przed :( niestety.
Oczywiście nie planowaliśmy w plenerze ale na 3 miesiące przed dostaliśmy polecone z USC że będzie remont i mamy sobie znaleść inne miejsce umiech Ślub mógł odbyć się wszedzie (słowa kierownika USC) byle było to w granicach powiatu. Przesyłam link do osoby która to organizuje i z tego co widać po galeri to już było w sumie trzy takie śluby także jak sie chce to mozna umiech Powodzenie
http://www.dekor(...)pleneru/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 18:35  
Cytuj
hej, my planowaliśmy taki ślub ale na planach sie skończyło.
Pani w USC powiedziała że mają teraz piękną, nowo wyremontowaną salę i ślub w plenerze raczej odpada. Mimio iż mówiłam że mam dużo gości (ok 100 osób) to pani urzedniczka kazała mi..... okroić listę gośći!!!!
Nie wiem czy jakbym się uparła to może bym dała radę to załatwić ale kamerzysta powiedział że jak będzie deszcz padał to nie będzie kręcił:szok: więc tak czy tak zrezygnowałam, ale życze powodzenia;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 8 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 00:30  
Cytuj
W muzeum tez fajny pomysł....Myslę nad czymś oryginalnym, ale czy USC mi pozwoli zrealizowac marzenie... hmmmm , okarze sięjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 11:35  
Cytuj
morgan206 trzymam kciuki za organizację ceremonii w plenerze i pogodę. Sama biorę ślub w sierpniu ale w USC więc temat jest mi bliski umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 8 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 08:58  
Cytuj
Dzięki Betty i wzajemnieumiech Ciekawa jestem tylko czy urzędasy problemy robić będąmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 10:31  
Cytuj
morgan206 pewnie będą wiesz jakie są urzędasy smiech2 ale nie daj się walcz umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 09:35  
Cytuj
podobno kobiecie nawet diabeł nie odmówi, więc ja upierałabym sie mocno, nawet jakby Pani w Urzędzie miała jakieś "ale"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »