NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Looksus mobilna kosmetyczka,
Posty: 55
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 14:08  
Cytuj
Witam jakie są wasze opinie na temat zabiegów dłonie, stopy ? Idzie lato trzeba zadbać o siebie i mam pytanie czy warto.

Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 14:08  
Cytuj

Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 14:15  
Cytuj
Profesjonalnie i w milej atmosferze wykonywane zabiegi umiech

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
Witam jakie są wasze opinie na temat zabiegów dłonie, stopy ? Idzie lato trzeba zadbać o siebie i mam pytanie czy warto.


Ja również jak najbardziej polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 16:32  
Cytuj
Lucisk i Danalim jak wytłumaczycie to samo ip bo fascynująca zbieżność, przypadek taki.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 22:00  
Cytuj
A jakie Ty Jacku masz wytłumaczenie? Objaw nam jedyną prawdę. Nie piszesz czasem nie na temat? To chyba nieładnie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 22:09  
Cytuj
SzoPeN może "wszechwiedzący" Jacek ma zmysł detektywistyczny albo rentgena w oczach i potrafi jednocześnie przenikać przez ludzkie myśli za sprawą telepatii czy czegoś tam jeszcze smiech2smiech2 i po tym wnioskuje że DanaLim i Lucisk to jedna i ta sama osoba

Jacek - Twoje stwierdzenie jest żałosne. Widać są jeszcze na tym świecie osoby, które są zadowolone z usług kosmetyczki i nie boją się tego powiedzieć na forum, chociaż kto wie być może po Twoim posądzaniu ich o podszywanie się pod te same osoby jednocześnie zaczną nie chętnie dzielić się na forum swoimi opiniami a to była by strata dla forum, gdyż nie rozwijało by się a do tego chyba nie chcesz dopuścić.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 22:33  
Cytuj
Ja widze tyrochę więcej parametrów niż wy. Widzę min Ip osoby piszącej i niestety ale nie lubię reklamy. Miałem nadzieje że zostanie to wytłumaczone o co chodzi ale skoro występuje reklama usuwam taki temat, a osobe dodaje do listy uważać.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »