NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
abonament RTV , ściąganie haraczu
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 19:43  
Cytuj
czy dostał ktoś wezwanie z Poczty Polskiej dotyczące zabulenia haraczu za telewizor? jeśli tak to jakie dalsze plany bo debile na wp.pl skarbówką straszą ..... chory kraj!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 19:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 09:17  
Cytuj
CYTAT
czy dostał ktoś wezwanie z Poczty Polskiej dotyczące zabulenia haraczu za telewizor? jeśli tak to jakie dalsze plany bo debile na wp.pl skarbówką straszą ..... chory kraj!!

Z prawnego punktu widzenia,mają rację.
Poczta wysyła upomnienia i wezwania do zapłaty.
Jeśli nie uregulujesz kwoty coś ponad 1000 zł.plus ok.350 zł.odsetek,kierują sprawę do US-u.
Koszty egzekucji to ok.100zł.
Ten tysiączek to abonament za 5 lat wstecz,bo do tego okresu mogą dochodzić należności.
Ja nie mam telewizora fachowo zwanego odbiornikiem TV.Monitor mojego kompa nim nie jest,tak jak nie jest radioodbiornikiem.
Kto chce,niech buli na debilne programy typu "taniec z czymś tam"...sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 10:29  
Cytuj
W oświadczeniu KRRIT, cytowanym przez "Dziennik Gazetę Prawną", czytamy: Odbiornikami są: telewizor, radio, radio samochodowe, radiomagnetofon czy wieża stereo z radiem. Komórki, tablety, czy komputery nie podlegają tej opłacie.ok

Gdybyś Reiker mniej trzymał swój łeb przy monitorze kompa,z pewnością wiedziałbyś co jest odbiornikiem.potluczony
Swoja drogą to dzięki za poradę,ale jak widzisz,mój sposób jest lepszy.chytry
Komp zmienia się w odbiornik jeśli ma kartę TV.
...nie ma za co!

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 12:36  
Cytuj
Emotikonek z okularkami znowu nadaje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »