NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Pytanie do przyszłych panien młodych,
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2013r. 07:45  
Cytuj
Dziewczyny uważacie, że w Stalowej jest wystarczający wybór sukien ślubnych? Salony, które oferują suknie zaspokajają wasze potrzeby? czy może przydałby się nowy salon? Dzięki z góry za konkretne odpowiedzi umiech a za odpowiedzi nie na temat bardzo dziękuje i darujcie sobie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2013r. 07:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2013r. 07:52  
Cytuj
sama myslałam o otworzeniu takiego biznesu... jednak nie wiem czy u nas jest az takie zapotrzebowanie na to... choc z drugiej strony coraz wiecej paniej mlodych jezdzi do rzeszowa w poszukiwaniu sukni, czy do Lublina. Sama jestem po takim małym maratonie z przyjaciolką po salonach. I wiem jedno... Brakuje salonu ktory jest przestronny i miałby wiecej niz 10 modeli sukni do zaoferowania.!!! a do tego fajnie by było móc kupić tez w takim salonie sukienki da drużek... albo moc uszyc.umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2013r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
sama myslałam o otworzeniu takiego biznesu... jednak nie wiem czy u nas jest az takie zapotrzebowanie na to... choc z drugiej strony coraz wiecej paniej mlodych jezdzi do rzeszowa w poszukiwaniu sukni, czy do Lublina. Sama jestem po takim małym maratonie z przyjaciolką po salonach. I wiem jedno... Brakuje salonu ktory jest przestronny i miałby wiecej niz 10 modeli sukni do zaoferowania.!!! a do tego fajnie by było móc kupić tez w takim salonie sukienki da drużek... albo moc uszyc.umiech)
no i tu jestes w bledzie kolezanko bo jest taki salon w stalowej niedaleko hali targowej nazywa sie cienderella na okulickiego na dole sa fajne garnitury a u gory masa sukien slubnych mozna kupic gotowa mozna uszyc sobie jaka sie chce jak rowniez sukienki dla druzekgood

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2013r. 14:06  
Cytuj
A tak przy okazji jaki jest koszt wypożyczenia sukni ślubnej w Stalowej Woli?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2013r. 17:42  
Cytuj
no widzisz... muszę tam zaglądnać. Ja byłam w takim wiekszym miescie... Lublin. Trochę się zawiodłam. nie znalazłam nic dla siebie... No może jedna moglabym ewentualnie zakupic. ale ceny tego typu imprezy tez sa nieziemskiesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2013r. 22:24  
Cytuj
Bardzo proszę na temat pisać umiech nie interesuje mnie tutaj reklama innych salonów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2013r. 12:28  
Cytuj
Witajcie, ja też jestem na świeżo, bo w ostatnim tygodniu przeszłam 4 salony sukien ślubnych w Stalowej. Uwierzcie mi, że nie mam wygórowanych wymagań a w tych 4 salonach znalazłam może ze dwie suknie w których nie wstydziłabym się wyjść w dniu ślubu. Wniosek taki, że jest bardzo mały wybór, kilka modeli na wystawie i to wszystko.
Co do wspomnianego salonu Cindrella, gdzie również zajrzałam, modele nie ciekawe, owszem suknie są z Gali ale bardzo mało modeli. Zaciekawił mnie jestem z katalogu, ale co z tego skoro nie mogłam go przymierzyć.
Dla mnie jako przyszłej panny młodej, pozostaje tylko wyjazd do Rzeszowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2013r. 12:32  
Cytuj
Kolejna osoba bez wykształcenia pragnie zaczepić się o coś, o czym nie ma zielonego pojęcia? Jestem na nie umiech

Taki sklep powinien prowadzić pasjonat, który wie "co w trawie piszczy", przede wszystkim kompetentny w dziedzinie jaką jest moda i praca z klientem. Sklep takiego człowieka będzie miał prawo bytu.
A nie osoba, która jest chociażby bezczelna na forum. Współczuję niedoszłym klientom umiech Też im będziesz wymyślała otyłość?

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2013r. 13:31  
Cytuj
CYTAT
Witajcie, ja też jestem na świeżo, bo w ostatnim tygodniu przeszłam 4 salony sukien ślubnych w Stalowej. Uwierzcie mi, że nie mam wygórowanych wymagań a w tych 4 salonach znalazłam może ze dwie suknie w których nie wstydziłabym się wyjść w dniu ślubu. Wniosek taki, że jest bardzo mały wybór, kilka modeli na wystawie i to wszystko.
Co do wspomnianego salonu Cindrella, gdzie również zajrzałam, modele nie ciekawe, owszem suknie są z Gali ale bardzo mało modeli. Zaciekawił mnie jestem z katalogu, ale co z tego skoro nie mogłam go przymierzyć.
Dla mnie jako przyszłej panny młodej, pozostaje tylko wyjazd do Rzeszowa


Miejmy nadzieje, że już nie długo taki wyjazd do Rzeszowa nie będzie potrzebny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2013r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
a za odpowiedzi nie na temat bardzo dziękuje i darujcie sobie


CYTAT
Bardzo proszę na temat pisać nie interesuje mnie tutaj reklama innych salonów


No tak, przecież kicia26 to mistrzyni odpowiadania na temat:
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=726138&str=1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »