NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Czego brakuje w Stalowej Woli?, Jak myślicie czego brakuje w stw co mają inne miasta?Jakiś oryginalny lokal z niespotykaną kuchnią..
Posty: 11
Dołączył: 11 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 12:15  
Cytuj
Czego u nas brakuje jak myślicie? Jakiś odjechanych sklepów.. Pubów czy barów? Może miejsca o odmiennej kuchni typu japońska (sushi) czy indyjska, meksykańska? Jakiegoś miejsca gdzie można się zrelaksować i rozwijać swoje pasje?co Moze jakiegos dobrego warsztatu samochodowego czy innych uslug? Piszcie o swoich pomysłach.. Jestem bardzo ciekawa propozycjismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 12:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 12:30  
Cytuj
Stadnina z klubem jeździeckim i HALĄ.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 12:52  
Cytuj
Zadaszony tor kartingowy jak kolbuszowa itp

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 13:56  
Cytuj
Klubu golfowego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 14:43  
Cytuj
coffeshopu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
Mój koń mój koń nie mieści mi się w dłoń umiech

Pasjonujace a co to ma wspolnego z tematem?
Nie nauczyli w szkole czytac ze zrozumieniem? O co pyta autorka?
A moze chciales zablysnac..? eh no niestety znowu nie wyszlo..;/

A co do tematu to mysle ze w dobie dzisiejszych fast foodow i kebabow na kazdym kroku brakuje poprostu restauracji czy tez baru z typowa zdrowa zywnosciaumiech)

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 16:30  
Cytuj
Bar z dietetyczną żywnością - dla leniuchów idealne smiech2 Sama bym skorzystała, to by mi może lipidy spadły we krwi :(

A z tymi końmi, to gratuluję prymitywnego umysłu.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 12 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 18:17  
Cytuj
Subway - z prawdziwego zdarzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 18:44  
Cytuj
Międzynarodowy port lotniczy i nadmorska plaża - tego też brakuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 18:51  
Cytuj
nessi tzn ze nie pobrykalabys? to po kiego ch..a Ci stadnia z hala? :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
nessi tzn ze nie pobrykalabys? to po kiego ch..a Ci stadnia z hala? :]


Chciałabym w końcu pojeździć po ujeżdżalni, a nie popływać w basenie z gównami.
Jak ktoś jeździ w okolicach, to wie o co mi chodzi.
To jest sport wyrafinowany, a przede wszystkim cholernie drogi, więc oczekuje się czegoś w zamian. Do rekreacji są urokliwe obszary naszego Podkarpacia. A ten sport to przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort. Sama się czuję niekomfortowo, widząc dzieciaczki na narowistym koniu, który z impetem wchodzi w zakręt w błocie po łydki, biorąc pod uwagę, że ja sama kilka lat temu miałam niemiłą sytuację.
Tego mi w okolicach Stalowej brakuje.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 19:13  
Cytuj
ale nie takie bylo pytanie :] ja wiem po co moze byc hala, pytanie brzmialo czy chcesz pobrykac bo oburzylas sie na pytanie moryca :]

jazda konna jest wyrafinowana? od kiedy? czy chlop jadacy na koniu jest wyrafinowany? btw super sprawa jezdzic w ujezdzalni, jak pies na smyczy ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
jazda konna jest wyrafinowana? od kiedy? czy chlop jadacy na koniu jest wyrafinowany? btw super sprawa jezdzic w ujezdzalni, jak pies na smyczy ;]


Owszem, jest.
http://www.youtu(...)GEzI3aIc

"Chłop na koniu" zaliczamy się do rekreacji umiech
Ujeżdżalnia i pies na smyczy? Wybacz, ale nie widzę powiązania. Chyba, że chodzi Ci o dzieciaki na lonży.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 20:33  
Cytuj
Moderowano przez: Kamil
Słownictwo +20%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 20:47  
Cytuj
CYTAT

Owszem, jest.
http://www.youtu(...)GEzI3aIc

\"Chłop na koniu\" zaliczamy się do rekreacji umiech
Ujeżdżalnia i pies na smyczy? Wybacz, ale nie widzę powiązania. Chyba, że chodzi Ci o dzieciaki na lonży.


chlopa w garniturze na targach rolniczych tez uraczysz :]
jakkolwiek by to nie zabrzmialo na koniu pierwszy raz siedzialem jakies 25 lat temu, nie widze w tym nic wyrafinowanego :]
ty przeciez nie jezdzisz zawodowo jak ten ktos na filmiku, tylko jestes taka chlopka jezdzaca rekraacyjnie ;]

co za roznica czy "smycz" w postaci sznurka czy zagrody?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 20:48  
Cytuj
Moderator tu jest jakiś? Czy hulaj dusza, piekła nie ma?

Mnie jeszcze brakuje sieciówek typu h&m. Chyba nie tylko mnie umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
nessie a wiesz co to na jeźďzca?

germański, k**a oprawca! ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 21:07  
Cytuj
Do moryc: Obrażaj dalej. Nie rusza mnie to. Ciebie nie chciałabym zobaczyć ok Fajnie tak edytować posty co chwila, moryc? Coś chyba nie jesteś pewien swoich wypowiedzi. Zapraszam na pw, zamiast zaśmiecać temat "Czego brakuje w Stalowej Woli?", wyciśnij swoje żale. Tak się kończy, jak żonka nie daje zaklopotany
Przeczytaj, proszę, etykietkę poniżej mojego postu i zastanów się, dlaczego skończyłam temat.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 11 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 22:07  
Cytuj
Tak apropo jazdy konno to każdy chłop moze "jeździć na koniu" ale podobnie jak w innych sportach liczy się odpowiednia technika i nabywane umiejętności. Także uważam ze jazda konno jest aktywnością szczególną w końcu kiedyś uczono odpowiednich podstaw tego arystokracje.:cwaniak: Sama jeżdżę bo posiadam dwie piękne klacze i tylko postrzeganie tego sportu jako 'typowo chłopskiego' pokazuje prawdziwie ograniczoną wiedzę dzisiejszego społeczeństwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
Tak apropo jazdy konno to każdy chłop moze \"jeździć na koniu\" ale podobnie jak w innych sportach liczy się odpowiednia technika i nabywane umiejętności. Także uważam ze jazda konno jest aktywnością szczególną w końcu kiedyś uczono odpowiednich podstaw tego arystokracje.:cwaniak: Sama jeżdżę bo posiadam dwie piękne klacze i tylko postrzeganie tego sportu jako \'typowo chłopskiego\' pokazuje prawdziwie ograniczoną wiedzę dzisiejszego społeczeństwa.

a czymze droga wacpanno rozni sie technika i nabywanie umiejetnosci w jezdzie konnej od innych "sportow"? czas i trening to samo, wiec co czyni jazde na koniu wyjatkowa i co w niej szczegolnego?

na koniu kiedys jezdzil kazdy, arystokrata musial sie ladnie prezentowac, rycerz chcial sie ladnie prezentowac i rznac po turnieju, chlop przerobiony na zolnierza musial przezyc, a chlop ktorego nie przerobili mial pracowac :]

a ograniczenie spoleczenstwa widac po tym ze nawet "chlopa" potrafi nadinterpretowac i mysli ze jak zalozy bryczesy, sztylpy, kask itd wsadzi kolek na prosto w dupe to bedzie dama/panem :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 00:39  
Cytuj
mi czego brakuje w stw to przede wszystkim normalnego rynku pracy i co sie z tym wiaze braku srodkow finansowych brak normalnich drog polaczen komunikacyjnych chociazby do Rzeszowa ..pociag jedzie poltorej godziny !!!! ale to juz wina czynnikow od Nas niezaleznych jak min.bandyckie zlodziejskie scentralizowane i obsadzone komuchami gniazdo na mazowsiu....cala reszta to pierdoly mniejsze lub wieksze.... nie ujmujac forumowiczom.. no moze pasowalby wiekszy basen i strzelnica na ostra amunicje z palna paleta broni od remingtona do m16 ....i jakas fajna sciana wspinaczkowa w prawidziwego zdarzenia...cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 01:10  
Cytuj
@andy4life
Dokladnie umiech ścianka wspinaczkowa ;) ale taka mega umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 07:52  
Cytuj
ifeelgood: Najwyraźniej te 25 lat temu to ojciec w polu Cię wsadził na jakąś chabete, skoro taka wioską wali od Ciebie.

Człowiek klasy uczy się całe życie, ona jest jak gust czy wiedza, którą możesz poszerzać i tego Ci serdecznie życzę.
Nie musisz być chłopem mimo, że się nim urodziłeś. Nikt nie nakazuje Ci wpier**lać drewnianą chochlą z jednej misy na spółkę wraz z całą rodziną.

Wyrafinowany czyli powinieneś czytać artystyczny.
Oglądałeś IO w Londynie ? Nie zastanowiło Cię dlaczego się tymi koniami nie ścigają ?

Twoje zacofanie i sprowadzanie do tego, że każdy kto nie jest arystokratą, a uprawia ten sport to zwykły chłop na koniu, jak Ty.
Co Cie to ku*wa obchodzi kim jest osoba na koniu ?

Ty wolisz, wykopać sobie kilka robalów z ziemi, zarzucić wętką i stać pół dnia nad zamulonym bajorem z kijem w łapie, sącząc browary - czy ktoś Cię ocenia ? ;>

Stadnina koni to super sprawa, nie tylko dla ludzi którzy chcą brylować jako celebryci, pozując na koniu. Takie stadniny często oferują takie usługi jak np. hipoterapia, dla chorych dzieci i dorosłych.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 13 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 09:16  
Cytuj
Brakuje Przedszkoli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najlepiej dzieciom odbierać dzieciństwo i wysyłać za 6 lat do szkoły, a w przedszkolu nie ma wcześniej dla nich miejsc?! sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 09:47  
Cytuj
Brawo Oriolli.Przedszkoli na lekarstwo a tym tu zachciewa się ścianek,sklepów HM,bo to mało szmat naokoło,brykać na koniu zachciewa się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »