NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Czego brakuje w Stalowej Woli?, Jak myślicie czego brakuje w stw co mają inne miasta?Jakiś oryginalny lokal z niespotykaną kuchnią..
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
nessi tzn ze nie pobrykalabys? to po kiego ch..a Ci stadnia z hala? :]


Chciałabym w końcu pojeździć po ujeżdżalni, a nie popływać w basenie z gównami.
Jak ktoś jeździ w okolicach, to wie o co mi chodzi.
To jest sport wyrafinowany, a przede wszystkim cholernie drogi, więc oczekuje się czegoś w zamian. Do rekreacji są urokliwe obszary naszego Podkarpacia. A ten sport to przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort. Sama się czuję niekomfortowo, widząc dzieciaczki na narowistym koniu, który z impetem wchodzi w zakręt w błocie po łydki, biorąc pod uwagę, że ja sama kilka lat temu miałam niemiłą sytuację.
Tego mi w okolicach Stalowej brakuje.


http://www.youtu(...)3H979c4g

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 10:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
ifeelgood: Najwyraźniej te 25 lat temu to ojciec w polu Cię wsadził na jakąś chabete, skoro taka wioską wali od Ciebie.

Człowiek klasy uczy się całe życie, ona jest jak gust czy wiedza, którą możesz poszerzać i tego Ci serdecznie życzę.
Nie musisz być chłopem mimo, że się nim urodziłeś. Nikt nie nakazuje Ci wpier**lać drewnianą chochlą z jednej misy na spółkę wraz z całą rodziną.

Wyrafinowany czyli powinieneś czytać artystyczny.
Oglądałeś IO w Londynie ? Nie zastanowiło Cię dlaczego się tymi koniami nie ścigają ?

Twoje zacofanie i sprowadzanie do tego, że każdy kto nie jest arystokratą, a uprawia ten sport to zwykły chłop na koniu, jak Ty.
Co Cie to ku*wa obchodzi kim jest osoba na koniu ?

Ty wolisz, wykopać sobie kilka robalów z ziemi, zarzucić wętką i stać pół dnia nad zamulonym bajorem z kijem w łapie, sącząc browary - czy ktoś Cię ocenia ? ;>

Stadnina koni to super sprawa, nie tylko dla ludzi którzy chcą brylować jako celebryci, pozując na koniu. Takie stadniny często oferują takie usługi jak np. hipoterapia, dla chorych dzieci i dorosłych.

sluchaj, o mnie co chcesz, ale od bliskich to trzy chuje w bok klasowy czlowieku :]

przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałem :] nie lubie tylko przerostu formy nad trescia :] ile osob w Polsce ujezdza konie? twierdzisz ze to robisz? daj znac chetnie podjade i zobacze, jak sie myle to Twojemu koniowi siana gratis zalatwie :] jak wystawiam czasami nogi nad wode, to nie mowie ze plywam synchronicznie :]

Wiem co oferuja stadniny, a to ze sa dla celebrytow (ło chuj) to mi przez mysl nie przeszlo :] - mam nadzieje ze dotarlo

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 10:48  
Cytuj
@rus Moze troche tolerancji co ? nie wszyscy potrzebują przedszkoli...

Co niby mam sobie do przedszkla isć ? smiech2 jeśli tobie jest potrzebne
przedszkole napisz a nie krytykujesz kogoś za to ze ma inne potrzeby...
Dla mnie scianka wspinaczkowa jest wazniejsza od przedszkola bo bym z niej
korzystał ... natomiast z przedszkola napewno nie skorzystam ;) więc nie
nadawaj tu jakiegoś mega znaczenia przedszkolom bo jak widzisz jacy ludzie
takie potrzeby ;)

Ktos wspomniał o stadninie - pojechali po nim...
scianka wspinaczkowa - krytyka ...

Ludzie dajcie spokoj ... skupcie sie na swoich potrzebach bez krytyki
potrzeb innych ludzi... jeden woli wodke a drugi piwo ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 11:00  
Cytuj
Magness a skąd wiesz że nie skorzystasz z przedszkola?Znasz powiedzenie-"ogolić jaja i do przedszkola"?Różnie może jeszcze być

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 11:02  
Cytuj
Czego brakuje w Stalowej Woli hmmm... Pracy !

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 11:24  
Cytuj
@rus Przykro mi ale nie znam tego powiedzenia potluczony

Teraz bedzie sie jeszcze martwil o mnie czy skorzystam czy nie ;)
Nie twoja sprawa ;) ja chcę ścianke wspinaczkową ty chcesz przedszkole,
prosze bardzo ja ciebie nie krytykuję za tą potrzebe wiec ty nie
krytykuj innych za ich potrzeby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 11:53  
Cytuj
CYTAT
przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałem :] nie lubie tylko przerostu formy nad trescia :] ile osob w Polsce ujezdza konie? twierdzisz ze to robisz? daj znac chetnie podjade i zobacze, jak sie myle to Twojemu koniowi siana gratis zalatwie :] jak wystawiam czasami nogi nad wode, to nie mowie ze plywam synchronicznie :]

Wiem co oferuja stadniny, a to ze sa dla celebrytow (ło chuj) to mi przez mysl nie przeszlo :] - mam nadzieje ze dotarlo


A mi z kolei "chodzi o to", że kogo to ku*wa obchodzi co ty lubisz, a czego nie ? Zwykły chłopek jak ty nie będzie decydował co jest przerostem formy nad treścią.
Nie mam konia, a nawet gdybym był w jego posiadaniu, to nie wyjadałby on twojej gratisowej słomy z butów.

Przeczytaj jeszcze raz temat

Nie pasuje Ci stadnina, to daj inny pomysł i nara chłopie.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 12:33  
Cytuj
CYTAT

A mi z kolei \"chodzi o to\", że kogo to ku*wa obchodzi co ty lubisz, a czego nie ? Zwykły chłopek jak ty nie będzie decydował co jest przerostem formy nad treścią.
Nie mam konia, a nawet gdybym był w jego posiadaniu, to nie wyjadałby on twojej gratisowej słomy z butów.

Przeczytaj jeszcze raz temat

Nie pasuje Ci stadnina, to daj inny pomysł i nara chłopie.

sluchaj :] piszesz mi zebym patrzyl na temat, a sama sie na niego nie patrzylas gdy przy...las sie do mnie jak rzep psiego ogona :]
to chyba hipokryzja ale czlowiek z klasa pewnie to wie :] bij mniej piany - niech zlosc obrazu nie przeslania, czytaj wolniej to wiecej dotrze

nigdzie nie napisalem ze mi stadnina nie pasuje :] pasuje mi i to bardzo, pasuje mi rowniez tor jak w kolbuszowej i skalki, pasowalaby nawet kula do zorbingu, skatepark itd jestem za tym zeby wszystko bylo :] nawet zeby sobie isc i popatrzec na mlodych ludzi ktorzy sie fajnie bawia i nie marnuja przy winie :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
sluchaj :] piszesz mi zebym patrzyl na temat, a sama sie na niego nie patrzylas gdy przy...las sie do mnie jak rzep psiego ogona :]
to chyba hipokryzja ale czlowiek z klasa pewnie to wie :] bij mniej piany - niech zlosc obrazu nie przeslania, czytaj wolniej to wiecej dotrze

nigdzie nie napisalem ze mi stadnina nie pasuje :] pasuje mi i to bardzo, pasuje mi rowniez tor jak w kolbuszowej i skalki, pasowalaby nawet kula do zorbingu, skatepark itd jestem za tym zeby wszystko bylo :] nawet zeby sobie isc i popatrzec na mlodych ludzi ktorzy sie fajnie bawia i nie marnuja przy winie :]


Ja się zacząłem przypi**dalać do ciebie, gdy ty się zaczełaś przypie**alać do innych - dotarło ? I to jest właśnie hipokryzja, niedouczona s..o ;]

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 12:43  
Cytuj
zapytalem tylko co niektorzy widza nobilitujacego w jezdzie konnej :] nikt nie odpowiedzial
to ze ktos sobie nadinterpretuje to jego broszka :] ja agresywny nie jestem, co najwyzej ciekawy, ochlon i bedzie dobrze... moze, kiedys :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »