NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Iphone 4 downgrade,
Posty: 25
Dołączył: 2 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 15:55  
Cytuj
Witam , poszukuje osoby/serwisu ktory potrafi zrobic downgrade iosu z 6.0.1 do 5.1.1 w Iphonie 4 . Ma ktos namiary na taka osobe/serwis ? Z góry dziekuje za odpowiedzi , pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 15:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 29 Sie 2007r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 16:07  
Cytuj
Można samemu, link niżej przedstawia całą sprawę krok po kroku.

http://www.iclar(...)-windows

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 2 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2013r. 20:24  
Cytuj
chcialem ponowic temat , czy w stalowej woli znajdzie sie chodz 1 osoba (bo nasi znawcy z komisow niestety nie wiedza o co chodzi i tlumacza sie tym ze sie nie da tego zrobic, chociaz wiem ze sie da aczkolwiek ja sam tego nie potrafie) ktora bedzie potrafila zrobic DOWNGRADE IOS-u z 6.0.1 na nizszy najlepiej na 5.x.x oraz DOWNGRADE BaseBandu z 4.12.02 . Chcialem dodac ze telefon wczesniej nie mial wgranej Cydi wiec nie wiem jak uzyskac pliki SHSH ktore sa potrzebne do tej operacji (moze ktos bardziej zkomputeryzowany bedzie wiedzial jak to zrobic) . Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2013r. 21:00  
Cytuj
przerabiałem temat kilka tygodni temu. czytałem po wszystkich zagranicznych forach i niestety jeśli nie masz plików SHSH z tego właśnie Iphona na którym chcesz zrobić downgrade to nic nie zrobisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 2 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2013r. 21:04  
Cytuj
ja czytalem ze jest jakas metoda ze da rade to zrobic bez tych plikow ale przyznaje sie ze nie jestem na tyle sprytna osoba zeby to wykonac jezyk dlatego potrzebuje osoby , moze jaksi informatyk, ktora da rade to zrobic , tym bardziej ze zyjemy w POLSCE a jak wiadomo Polacy to sprytny narod i mysle ze znajdzie sie ktos kto da rade to jakos ominac i zrobic downgrade umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2013r. 08:05  
Cytuj
wszystko się da. Snowbreezem zrob custom ipsw na 4.1 (sam sobie sciagnie shsh z serwerow i zbloopuje) Downgradu bb nie trzeba robić. Potem jak juz masz 4.1 wgrywasz 5 oryginalnego przez itunesa. Swoją drogą dlaczego chcesz zrobić downgrade to 5.xxx?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »