NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Których lekarzy w Stalowej Woli należy unikać?,
Posty: 5
Dołączył: 20 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 10:25  
Cytuj
Jakie macie doświadczenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 10:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
Jakie macie doświadczenia?


http://www.znany(...)owa-wola

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 13:44  
Cytuj
Na pewno w czołówce tej listy powinna znaleźć się alergolog D. M. Dobry przedsiębiorca - żaden lekarz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
Na pewno w czołówce tej listy powinna znaleźć się alergolog Danuta Myłek. Dobry przedsiębiorca - żaden lekarz.


Zgadzam się co do p.M..
To opinia za leczenie pacjenta przez 4 lata,na alergię której nie miał.potluczony
lek. med. A. K. -Dzięki niemu dowiedziałem się i odczułem bardzo wyraźnie,kto jest lekarzem,a kto pacjentem.sciana
Nie po to do niego się udałem,ale dzieki zdobytej wiedzy,unikam go jak diabeł święconej wody.chytry

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 19:44  
Cytuj
J., J.,G.-unikać jak ognia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 23 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 20:43  
Cytuj
Lucjusz Z przychodni na Kwiatkowskiego jest obledny, kto mu dał dyplom lekarza, lek. T. i jeszcze paru tam pracujacych pseudospecjalistow

Moderowano przez: magpie
Proszę nie pisac na caps locku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 05:52  
Cytuj
pediatry Szczęś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 19:07  
Cytuj
Pryszcz nie polecam zdecydowanie nie!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 30 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 19:13  
Cytuj
Pani Antonowicz!!!!!!!! apropo dobra bizneswoman

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 19:22  
Cytuj
ortodonty danuty Bary -zachowuje sie jakby charytatywnie leczyla wady zgryzu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 23:30  
Cytuj
najlepiej unikajcie wszystkich i stuknijcie się w czoło. jak można tak pisać. każdy może mieć uraz do innego lekarza, więc może wszystkich tu wpiszcie... was nalezy unikać i tego kto dał tak durny post....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2013r. 00:36  
Cytuj
moni takich durnych postów jest tutaj o wiele więcej, sami hejterzy i hieny internetowe (są wyjątki), ludzką rzeczą jest się pomylić, a więc jeżeli dany lekarz mi nie pomógł to idę do innego i po problemie.
Ci co się nie mylą to leżą w grobie, a ludzką rzeczą jest pomyłka. Rynek to zweryfikuje, jeżeli dany lekarz będzie będzie źle leczył to drogą pantoflową większość jego klientów się o tym dowie i od niego odejdzie.
1 zadowolony klient przyciągnie 5 innych, a nie zadowolony odciągnie 100 - dotyczy to wszystkich branż.
Najbardziej żenująca na tym forum jest kontrola przez osoby odpowiedzialne, które pozwalają na różne głupie i krzywdzące wypowiedzi, a pewnie nie do końca będące prawdą (bo łatwo jest oczerniać, a trudno później przeprosić).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2013r. 10:00  
Cytuj
lekarze leczą ludzi wiec nie twierz że ludzka rzecza jest sie mylić ,leczenie ludzi to nie praca przy produkcji czegokolwiek gdzie gdy się pomylisz czy zrobisz zle to zweryfikuje to rynek,tu chodzi o ludzkie życie wiec nie twierdz że lekarz ma się prawo pomylić bo jezeli sie myli to znaczy ze nie jest lekarzem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2013r. 11:15  
Cytuj
CYTAT
moni takich durnych postów jest tutaj o wiele więcej, sami hejterzy i hieny internetowe (są wyjątki), ludzką rzeczą jest się pomylić, a więc jeżeli dany lekarz mi nie pomógł to idę do innego i po problemie.
Ci co się nie mylą to leżą w grobie, a ludzką rzeczą jest pomyłka. Rynek to zweryfikuje, jeżeli dany lekarz będzie będzie źle leczył to drogą pantoflową większość jego klientów się o tym dowie i od niego odejdzie.
1 zadowolony klient przyciągnie 5 innych, a nie zadowolony odciągnie 100 - dotyczy to wszystkich branż.
Najbardziej żenująca na tym forum jest kontrola przez osoby odpowiedzialne, które pozwalają na różne głupie i krzywdzące wypowiedzi, a pewnie nie do końca będące prawdą (bo łatwo jest oczerniać, a trudno później przeprosić).



Dokładnie! I tu mamy pytanie czy te wypiski powyżej (same nazwiska lekarz) to błąd lekarski czy wasze widzimisie? Bo to że lekarz nie przyjął Ciebie z byle pierdołą poza kolejnością czy też nie wypisał Ci leku bądź zaświadczenia które Ci się nie należy to nie oczerniaj go teraz! A jeżeli podajecie już nazwiska to chociaż uzasadnij!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2013r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
lekarze leczą ludzi wiec nie twierz że ludzka rzecza jest sie mylić ,leczenie ludzi to nie praca przy produkcji czegokolwiek gdzie gdy się pomylisz czy zrobisz zle to zweryfikuje to rynek,tu chodzi o ludzkie życie wiec nie twierdz że lekarz ma się prawo pomylić bo jezeli sie myli to znaczy ze nie jest lekarzem...


Krótko, zwięźle i na temat !!!
Taka jest prawda - odpowiedzialnosc za życie czlowieka to nie kopanie dołów, czy zrobienie do dup.. reklamy czy wizytówek (wiele firm tego typu zostało tutaj zjechanych).

CYTAT
"Ci co się nie mylą to leżą w grobie, a ludzką rzeczą jest pomyłka. Rynek to zweryfikuje, jeżeli dany lekarz będzie będzie źle leczył to drogą pantoflową większość jego klientów się o tym dowie i od niego odejdzie."


Może jesteś jednym z tych wytkniętych palcem lekarzy ?!?

Tak jak pisałem na tym forum zostało już pokazanych palcem baardzo wiele firm z różnych branży - wiec wskazanie miernych lekarzy - to bardzo ważny temat - temat na miarę ludzkiego życia !!!
A tych "miernych" to akurat w Stalowej nie brakuje !
Zaś tych "z powołania" jest niewielu.
Ja akurat z tych "dobrych" polecić mogę pediatrę Chmielewskiego - jest to osoba która nigdy nie odmówi przyjęcia dziecka, osoba która nie jest pazerna na kasę (za wizyty domowe na prawde woła małe pieniadze, a nie jak wiekszosc lekarzy !).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2013r. 11:40  
Cytuj
Kryss. Co do tych jak piszesz małych pieniędzy które bierze za wizytę domową pan Chmielewski to dobrze by było gdybyś dodał(a) dlaczego tak mało bierze i czy aby jest to opłata za wizytę czy może za coś innego.W pełni zgadzam się z opinią na temat pana dr.Lucjusza J.z ul. Kwiatkowskiego też się zastanawiam kto mu dał dyplom lekarza. Co do wymienionej tu reszty lekarzy sprawę znacząco przemilczę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2013r. 16:55  
Cytuj
CYTAT
ortodonty danuty Bary -zachowuje sie jakby charytatywnie leczyla wady zgryzu

------->takiej bzdury dawno nie przeczytalam,chyba to jedyna,zajmująca się ortodoncją bez zacięcia bizneswoman,ma świetne wyniki w leczeniu,nie naciąga pacjentów,jest rzetelnym lekarzem,,,,ale jak widać wszystkim nie dogodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2013r. 17:13  
Cytuj
To jednak dziwne że tyle razy pojawia się nazwisko Janik.Ktoś powie że komuś coś nie pasuje,ale ilr razy słyszałem o Janiku to same negatywy,jest beznadziejny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2013r. 23:26  
Cytuj
CYTAT
Kryss. Co do tych jak piszesz małych pieniędzy które bierze za wizytę domową pan Chmielewski to dobrze by było gdybyś dodał(a) dlaczego tak mało bierze i czy aby jest to opłata za wizytę czy może za coś innego


98792 można się dowiedzieć za co, uświadom nas.
Ja twierdzę że Pan R.Chmielewski jest OK.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 18 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2013r. 23:36  
Cytuj
Wy naprawdę nie macie co robic w tym nudnym miescie.Stalowa to jedyne miasto gdzie ludziska siedza na forum i opluwaja kazdego kto tylko się napatoczy.Niczym się nie roznicie od tych dewot pod blokami nie majacych zajecia.Siedza i obgaduja i biadola nie majac pojecia o noczym..Zal mi was.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 09:28  
Cytuj
Janik to jedno i wielkie nieporozumienie, nie wiem czy to prawda ale chodzą słuchy, iż dyplom po prostu zakupił.

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 09:31  
Cytuj
leoniasty. A gdzie ja napisałem że jest zły?! Natomiast jeśli chodzi o opłatę to na pewno nie jest to opłata za wizytę + dojazd. Doktor raczej nie jest samarytaninem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 19:26  
Cytuj
Prawdą jest, że lekarz pracujący na kontrakcie z NFZ nie przebada Cię tak jakbyś tego chciał. Gdy idę do lekarza prywatnie, to dobieram klasę lekarza w zależności od powagi schorzenia i własnych zasobów. Gdy płaci ktoś inny – to ja domagam się luksusów – ale ten, kto płaci, chce mnie zbyć byle czym (bo forsę, czyli składkę, już z góry zainkasował).

Jednak rozwiązanie jest proste: zlikwidować „służbę zdrowia” – i po problemie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 09:14  
Cytuj
Łatwiej by bylo napisac kogo nie unikacumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 10:15  
Cytuj
a co na temat ortopedy Bartoszka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »