NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Których lekarzy w Stalowej Woli należy unikać?,
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 09:11  
Cytuj
Nie dajom zwulnien, muwion ze jeztem zdrowy i na robote mom isc. Napic tyz nie chce sie ze mnom. [moderowano] jedem.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 09:11  
Cytuj

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 12:18  
Cytuj
Z niemiłego doświadczenia (wielokrotnego) nie polecam Pani doktor S., ponieważ nie potrafi dokładnie zdiagnozować choroby mimo widocznych oznak. Również w sposób olewatoryjny podchodzi do pacjenta.

Natomiast jeśli chodzi o dentystów nie polecam Pani Zenobii R-K (kiedyś na forum był już poruszany wątek tej dentystki więc nie będę powielać).

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 12:38  
Cytuj
Odradzam Z. - zbyt bezpośrednie podejście do pacjentki, idąc do lekarza chce się czuć komfortowo a nie czuć zawstydzenie.

N. - każdy chyba już słyszał iż Nasz ordynator twardo trzyma się zdanie ,że jeśli jest to 1 ciąża to do samego końca rodzimy naturalnie mimo iż są powody aby była cesarka ze względu chociażby na budowe ciała matki.

kolejny jest A. - dużo osób go chwali ale ja powiem ,że w mojej rodzinie spartaczył 3 przypadki związane z różnymi złamaniami i wszystkie 3 kwalifikowały się później na 6miesięczną rechabilitację.

Moderowano przez: magpie
Przypominam, że publiczne podawanie nazwisk i omawianie umiejętności, tym samym wad i błędów musi byc poparte dowodami, a osoba, której to dotyczy może sprawę zgłosić do organów ścigania, dlatego proszę o rozważne komentarze. W sieci nie jesteśmy anonimowi, każdy pozostawia po sobie ślad w postaci IP itp.

Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 23 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2013r. 20:18  
Cytuj
Niemiec to ze jestes ciulem to juz dawno zauwazylem ciekawy jestem czy jestes ciulem z NIEMIEC czy gdzies spod jakiejs tam WOLI ale napeno nie z ZELAZOWEJ zegnam ozieble

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2016r. 10:57  
Cytuj
Tak sobie czytam te bluzgi i zastanawiam się nad inteligencją niektórych tu "pisarzy". Jak można tak oczerniać innych ludzi. Jak żeś taki gieroj i oczerniasz kogoś to podaj fakty i swoje nazwisko choćby, które i tak jest łatwe do odszyfrowania przez prokuratora. Niektóre wpisy kwalifikują się do zainteresowania przez tę instytucję. Akurat korzystałem wraz z rodziną z porad większości tych lekarzy oczernionych przez tchórzy. Nie podzielam żadnej negatywnej opinii. Może jeden z drugim chciałbyś żeby ciebie po rękach całował i był wdzięczny że raczyłeś skorzystać z jego usług. Jak ci się nie podoba to stówa albo dwie w zęby i idź do przychodni prywatnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2016r. 18:41  
Cytuj
Ja unikam wszystkich. Boję się pobierania krwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 22 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2016r. 18:51  
Cytuj
Już nie ma lekarzy są tylko biznesmeni w białych fartuchach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 20:43  
Cytuj
dobra rada --najlepiej wszystkich jak wyzej pisza to bizmesmeni a nie lekarzegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 10:28  
Cytuj
Wiochę robicie i tyle w temacie ! Wstyd mi że mam takich ,,ziomków,,neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
ortodonty danuty Bary -zachowuje sie jakby charytatywnie leczyla wady zgryzu


no nie powiedziałabym, ze ona tak się zachowuje. byłam jej pacjentką i złego słowa nie mogę powiedzieć na jej temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 22 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 12:26  
Cytuj
Ilu lekarzy tak naprawdę znacie, korzystaliście bezpośrednio z ich usług, macie jakieś porównanie z innymi medykami podobnych specjalności? Z tego co wiem lekarzy w Salowej i oklicy jest około 200. Każdy leczy rocznie po kilka tysięcy ludzi. Czy czyjeś powierzchowne spostrzeżenia, albo powtarzane za kimś tam "opinie", pogłoski czy plotki to dość, by by podpuszczać do unikania lekarza? Czy ktoś ma tylko i wyłącznie zadowolnych i zachwyconych klientów - petentów - interesantów? Czy autor tego pomysłu, o ile coś pożytecznego sam robi, zechciałby poddać się takiej "publicznej", skrajnie subiektywnej ocenie jako fachowiec? Tysiące zadowolonych pacjentów, zazwyczaj ludzi starszych i słabo albo wcale nie obcujących z internetem, nie ma szansy wypowiedzi. Pojedyncze niezadowolone a krzykliwe osoby są w stanie zeszmacić nawet Bogu ducha winnego człowieka i dobrego fachowca. Także księdza, policjanta, nauczyciela, prawnika itp. Lekarz, ale i pielęgniarka albo technik medyczny często nie są w stanie dać pełnej satysfakcji pacjentowi, bo nie mają wpływu na wiele chorób, na starość, na zdarzenia losowe itp. Więcej odpowiedzialności na tych forach, mniej mędrkowania i hejtu, a będzie po prostu lżej i uczciwiej. Ale to dla wielu zbyt wysoko ustawiona poprzeczka... Bez odbioru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »