NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Który salon fryzjerski warto odwiedzić? , Chciałabym poznać Wasze opinie o fryzjerach, cenach itp.
Posty: 7
Dołączył: 31 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 11:02  
Cytuj
Polecam P. Basię ze Studia Modnej Fryzury na WP 4a. Bardzo tanio, solidnie i zawsze z humorem umiech Od 3 lat chodzę tam regularnie na pasemka, włosy są bardzo zdrowe i efekt zadowalający. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 11:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 22:40  
Cytuj
kratka co w tym dziwnego? jest mnóstwo salonów fryzjerskich i każdy ma swoich klientów. Ja w salonie U Wioli zawsze robie kolor i ścinam włosy i jestem bardzo zadowolona. Zreszta zawsze kiedy tam jestem jest dużo klientek. Nie ma takiego salonu, z którego wszystkie klientki wychodziłyby zadowolone. Zawsze znajdzie sie ktoś komu coś nie będzie odpowiadać. Wcześniej korzystałam z usług innej fryzjerki ale nie byłam zbytnio zadowolona z tego co mi robiła z włosami wiec poprostu przestałam do niej chodzić i wcale nie uważam, że jest beznadziejną fryzjerką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 3 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 07:56  
Cytuj
kasienka::: ja też byłam kiedys w zakladzie U WIOLI i niejestem zadowolona prosiłam o skrócenie max 2 cm włosów to wolała pogaduchy i skróciła około 7cm ale byłam wku...na powiedziałam jej pare słów a i ona niedezynfekóje narzedzi wsadzi tylko do wody a jesli chodzi o jej rozmowy telefoniczne to ona przesadza albo praca albo przyjemnosci a ta co z nia jest to wtrąca sie jakas chyba to jest jej siostra a i dziewczyny uwazajcie kiedys jak weszłam i jakas pani wyszła to okropnie jej du....e obrabiały wiec niepolecam tego zakładu tak jak kratka napisała powinno to byc zamkniete i niepolecam M Bębenka tez prosiłam o 2 cm to scioł 5 cm i okropna fryzura a cena jak z kosmosu tych zakładów niepolecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 18:51  
Cytuj
Ja u Wioli tylko podcinałam włosy i przy okazji spytałam o dekoloryzację czy niszczy włosy itp. Odpowiedziała, że absolutnie, bo mieszanka jest ziołowa nie to co farby.Chyba dobrze, że nie zaryzykowałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2013r. 08:44  
Cytuj
Dla mnie najlepsza jest Grażynka z Okulickiego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 21 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2013r. 17:37  
Cytuj
CYTAT


ja ze swojej strony również serdecznie polecam też zakład umiech
czesto mozna spotkac jakas dobra promocje u nich

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2013r. 23:41  
Cytuj
Odradzam Olivię przy Alejach niebiesko żółte budynki - nie dosyć że tam niszczą włosy to jeszcze wraz z właścicielką są chamskie i bezczelne Mnie spaliły włosy tuż przed ślubem a znajomej zrobiły taki kolor że musiała wywabiac go. Polecam salon Monika w białych domach lub p.Basia z KEN 10

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2013r. 13:11  
Cytuj
ja gorąco polecam salon fryzjerski- Joanna Ryczko w Jeżowem świetna i miła fryzjerska która w super cenach maluje, obcina, strzyże,robi pasemka,baleyage. Moja cała rodzina chodzi tylko tam. SALON OTWARTY OD PON-PT W GODZ:9.30-17.00 SB:8.00-14.00 z możliwością dostosowania godziny odpowiedniej dla Klienta więc jest to ogromna zaleta. Możliwe zrobienie fryzury także w Stalowej Woli gdyż Pani Joanna chętnie robi też fryzury poza salonem co w niektorych sytuacjach jest bardzo korzystne. Poza tym możliwość skorzystania z kart rabatowych dla stałych klientów. Najlepszy fryzjer jaki znam. POLECAM POLECAM POLECAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2013r. 13:13  
Cytuj
Pani Joanna przyjmuje w jeżowem 397 i jest dostępna pod nr tel 603-852-718

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 20:13  
Cytuj
Miałem okazję niedawno spróbować strzyżenia i farbowania w salonie Awangarda na wojska polskiego 4a. Efekt rewelacyjny! Fachowo pracujące osoby,które potrafią doradzić fryzurę i dobrze ją wykonać.pasemka zrobily mi od samiutkiej skóry nie to co w innych salonach zwlaszcza ze ceny maja niskie i doklanie robia umiechatmosfera tez fajna fryzjerki usmiechniete az chce sie wracac
. Mają fajną stronkę internetową
https://www.faceb(...)=tn_tnmn naprawde polecam ten salon przekonalam sie na sobie i napewno wroce do tego salonu!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 23:13  
Cytuj
heh fajna reklama
w drugim wątku piszesz, że koleżanka chodzi i pytasz o opinie, tutaj zaś, raz piszesz miałem, raz przekonałam

czyżby rozszczepienie osobowości?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 07:49  
Cytuj
~przypadki
CYTAT
ja gorąco polecam salon fryzjerski- Joanna ...
świetna i miła fryzjerska która w super cenach maluje, obcina, strzyże,robi pasemka,baleyage. Moja cała rodzina chodzi tylko tam....
POLECAM POLECAM POLECAM


Kobieto zdecyduj się bo w innym poście piszesz, że z synkiem byłaś na Wojska Polskiego czy gdzieśtam i zachwalasz i wynosisz pod niebiosy ten salon czy tą panią.

Uwież mi, jeśli kogoś będzie interesowało od której jest otwarty salon to zapyta.
Mnie to osobiście dyga czy Pani z Jeżowego ma od 8 czy od 6:30 i jaki jest do niej numer telefonu.
Kurcze już to forum schodzi na psy, ludzie się normalnie pytają o radę a tu klakiery skaczą i zachwalają swoje salony albo salony najbliższych.

mlotek
A ja osobiście zawsze strzygę się u Pani ..... jest zaje... i tania a jak mi zrobiła pasemka na 2 centymetrowych włosach to aż z zachwytu nie mogłem powstrzymać łez smiech2
Małe szyderwstwo ale dziś jest poniedziałek więc można jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 6 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 11:15  
Cytuj
Na pewno trzeba omijać salon ŁADNA FRYZURA na ulicy Staszica. Pani Beata nie umie cieniować włosów. Nie rozumie co to znaczy cieniować włosy. Stwierdzam to na podstawie trzykrotnej wizyty w tym miejscu wciągu ostatniego roku. Trzy razy zniszczyła mi włosy. Długo zastanawiałam się czy to napisać, ale po raz kolejny nie mogę patrzeć w lustro na to co zrobiła i muszę zapuszczać włosy, żeby coś z tym zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 4 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 20:23  
Cytuj
Jakiś czas temu byłam w salonie Primadonna na farbowaniu i ścięciu i jestem zadowolona. Z włosów półdługich ścinałam na krótkie, zapłaciłam ok 110-120 zł nie pamiętam dokładnie. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 21:23  
Cytuj
kiedyś może i zachwalalam inny salon ale jak wyprobowalam u Pani Joanny w Jeżowem to razem z moja rodziną chodzimy tylko tam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2013r. 08:35  
Cytuj
ja jak zwykle polecam Beatę z salonu Beata na edukacji

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2013r. 09:43  
Cytuj
ja polecam salon fryzur Viva kolo iglo ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2013r. 10:22  
Cytuj
Warto odwiedzić salon Biolage i umówić się do Cecylii umiech
Polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2013r. 06:52  
Cytuj
ja polecam salon awangarda tam jest mila atmosfera pani renia super ścina i robi pasemka od samiutkiej skory a upięcia i koki na wesela robi boskie https://www.faceb(...)3/photos
możzna zobaczyć na fb a ceny są chyba najtańsze w mieścieumiech na prawde polecam ten salon

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2013r. 06:52  
Cytuj
ja polecam salon awangarda tam jest mila atmosfera pani renia super ścina i robi pasemka od samiutkiej skory a upięcia i koki na wesela robi boskie https://www.faceb(...)3/photos
możzna zobaczyć na fb a ceny są chyba najtańsze w mieścieumiech na prawde polecam ten salon

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 21 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2013r. 10:05  
Cytuj
A JA POLECAM PANIĄ Z ZAKŁADU KOŁO HALI, W BUDYNKU CECH RZEMIOSŁ, WEJŚCIE Z BOKU,TELEFON 15 8421127, tak dobierze fryzurę, pomoże , a grzywkę jak zetnie to po prostu bomba.. polecam...a cena przyzwoita umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 9 Marz 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 20:22  
Cytuj
Polecam pania Jadzie z ofiar katynia (po drugiej stronie od skarbowki) uwazam że fajnie robi pasemka i strzyzenia i dodatkowo nie zdziera jak niektorzy w stw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2013r. 14:37  
Cytuj
a ja Panią Basię ze Studia Modnej Fryzury na Wojska Polskiegoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2013r. 15:02  
Cytuj
a ja Panią Basię ze Studia Modnej Fryzury na Wojska Polskiegoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 15 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 12:01  
Cytuj
Łatwo poznać po niku kto jest za kim. Widzę że ewcia23 to albo pan słynny wojtek n z niska albo... Bo same dobre komentarze tylko na swój temat a wszystkie negatywne na inne branże fryZjerskie. uśmiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »