NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
NOWY bar (pub) - gdzie ?, kto zna lokalizację
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 12:13  
Cytuj
Mam pytanie czy ktoś z Was słyszał, gdzie mają zamiar otworzyć lada dzień u nas w mieście nowy bar (pub) o nazwie "Pijak" ? Będąc na hali targowej słyszałam ogłoszenie reklamujące ten bar (pub) ale nie zdążyłam wychwycić dokładnego adresu. Z góry dzięki za info uśmiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 12:13  
Cytuj

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 12:28  
Cytuj
wiem ,że tam gdzie był London Pub ma być pizzeria ? chyba.. ale o pijaku nie słyszałam.

Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 22 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 13:43  
Cytuj
Osobiscie nie chciałbym isc do lokalu ktory tak sie nazywa :/ kojarzy mi sie ze speluna jakich w stw wiele

altanki,szafy,huśtawki,place zabaw,budy, meble ogrodowe - wyrobyzdrewna@poczta.onet.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Osobiscie nie chciałbym isc do lokalu ktory tak sie nazywa :/ kojarzy mi sie ze speluna jakich w stw wiele


Dokładnie...nie chcę wiedzieć kto jest właścicielem. Mam nadzieje, że nie właściciel "Ósemki"...

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 17:54  
Cytuj
Może myślą właściciela było to żeby za pomocą nazwy przyciągnąć różne towarzystwo. Jeśli wystrój będzie ładny a nazwa zadziorna i prowokacyjna więcej ludzi odwiedzi to miejsce. Tylko sęk w tym gdzie to jest?

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie...nie chcę wiedzieć kto jest właścicielem. Mam nadzieje, że nie właściciel "Ósemki"...


Pierwsza część zdania trochę zaprzecza drugiej... albo nie chcesz wiedzieć kto, albo masz nadzieję, że nie "właściciel Ósemki" jezyk

Notabene brakuje w Stalówce dobrego baru. Fakt, że już w niej nie mieszkam, ale swojego czasu bywałem głównie w Bili ze względu na brak konkretnych miejsc. W dodatku większość lokali zamyka się około godz. 1... prawdziwy raj dla "barowiczów" potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
Pierwsza część zdania trochę zaprzecza drugiej... albo nie chcesz wiedzieć kto, albo masz nadzieję, że nie \"właściciel Ósemki\"


Nie chcę wiedzieć, bo mnie to nie interesuje, ale mam nadzieję, że nie on. Nawet gdyby - i tak by mnie to nie obchodziło umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
Nie chcę wiedzieć, bo mnie to nie interesuje, ale mam nadzieję, że nie on. Nawet gdyby - i tak by mnie to nie obchodziło


Dalej kontekstowo sobie zaprzeczasz, bo nie interesuje Cię, ALE masz nadzieję, że to nie on, ALE i tak by Cię to nie obchodziło. Teraz to nawet podwójne zaprzeczenie smiech2

A tak przechodząc do sedna - gdyby to był on, to - wnioskując z innych jego biznesów - pewnie ogłoszenia o pracę pojawiały by się średnio co tydzień umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2013r. 10:06  
Cytuj
no1 kto wie może pojawią się te ogłoszenia i dowiemy się za ich pomocą kto jest właścicielem.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »