NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie w St. Woli mogę zrobić badanie nasienia, i jak odbywa się to badanie.
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2013r. 14:38  
Cytuj
Co mam zrobić ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2013r. 14:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2013r. 14:47  
Cytuj
Niedawno był taki post umiech
http://stalo(...)d=724215

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2013r. 15:59  
Cytuj
Idziesz do przychodni na Staszica, tam zgłaszasz się do recepcji z napisem RTG. Koniecznie mów głośno, bo im ostatnio wysiadł ten mikrofonik i pani zza szyby ledwo słyszy. Powiedz, że "przyszłeś na badanie nasienia". Później zostaniesz poproszony o zejście schodami na dół, tam jest labolatorium. Nasienie pobiera się w warunkach ekstra sterylnych, co za tym idzie nie możesz zrobić tego sam. Jako, że większość personelu się brzydzi, zawsze wysyłają do pobierania próbki jakieś stażystki, bo one muszą pójść i koniec. Głupiutkie osiemnastki. No ale wracając do rzeczy. Od kiedy na jedną taką napadł zboczeniec, wysyłają po dwie, czasem trzy dziewczyny na raz. Pokoik jest przyjemny, wiesz, świece, muzyczka, bita śmietana. Materiał musi zostać pobrany trzykrotnie, ale spokojnie, dziewczyny naprawdę się starają. Po wszystkim idziesz pod prysznic i do domu. Sprawa prosta, niektórzy nawet twierdzą, że przyjemna. Powodzenia!

ps. przepraszam, że głupio napisałem, ale to Ty zacząłeś. Mimo wszystko nadal życzę powodzenia, w razie pytań wbijaj na forum umiech I udaj się do swojego lekarza, to po pierwsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2013r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
Materiał musi zostać pobrany trzykrotnie,


Może być pobrany jednorazowo,ale wymagana jest ilość minimalna 330 ml(to tyle co butelka soczku"Kubuś").potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2013r. 19:10  
Cytuj
u lekarza już byłem a słoika kubusia to nienatrzepie :-) chyba że w tydzień :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2013r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
u lekarza już byłem a słoika kubusia to nienatrzepie :-) chyba że w tydzień :-)


Jakby to wyglądało tak jak opisałem to i dwa tygodnie byś siedział w tej przychodni ;) Proponuję zapytać lekarza, względnie posiłkować się tym http://badan(...)-who2010 Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »