NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
wulkanizator art greg ulica Energetyków, wymiana opon
Posty: 9
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2013r. 19:47  
Cytuj
co sądzicie o jakości usług w tej firmie? chodzi mi przede wszystkim o sezonową wymianę opon

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2013r. 19:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2013r. 19:58  
Cytuj
Jeździłem tam 3ema firmówkami z firmy w której pracowałem.
Wyważali ok, kleili ok, kolejek na zmianę nie było.
Serwis jak serwis ceny jak wszędzie.

Ps. Do tych z roztrojeniem jaźni - będe wsio usuwał.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kNm
kNm
Posty: 57
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2013r. 21:38  
Cytuj
"serwis jak serwis" - znaczy do d...

Pamiętaj:

1. wyczyścić
2. posmarować
3. dokręcić (Nie przyczepić ! Świadomie dokręcić !)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 17:56  
Cytuj
Ja polecam firme obok torów w stw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 18:38  
Cytuj
A ja nie polecam. Doświadczyłem na własne oczy totoalny brak zrozumienia wykonywanych czynności.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 18:57  
Cytuj
Tak czytam co niektorych z Was to jesteta dziady a nie kierowcy.

Kilka razy bylem na wymianie opon w serwisach i na wioskach i w Mielcu.

Nigdy nie interesowalo mnie jak zakladaja opony. Ale zawsze widzialem ze opone zanim zalozyl to przesmarowal.

A co do klucza tego dyn.... to teorie o przykrecaniu nim to mozna sobie w d... wsadzic.

Jak zlapiesz gume to odkrecasz zwyklym kluczem i zwyklym zakrecasz zapasowke i jakos wtedy nie potrzebny jest klucz dyn......;

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 19:34  
Cytuj
CYTAT
Jak zlapiesz gume to odkrecasz zwyklym kluczem i zwyklym zakrecasz zapasowke i jakos wtedy nie potrzebny jest klucz dyn......;


Przestań być takim ignorantem !

Klucz dołączony do samochodu - nie jest zwykłym kluczem. Jest kluczem AWARYJNYM. Podobnie jak koło, podnośnik, to nie są narzędzia do pracy ciągłej, tylko do AWARYJNEJ. Koło jak sama nazwa wskazuje jest ZAPASEM. Najczęściej inna felga, inny bieżnik, obecnie coraz częściej są to jedynie koła tzw. dojazdowe.
Koło zapasowe nie służy do jazdy. A jedynie do dotoczenia się do wulkanizacji. Z ograniczeniem prędkości, zwiększoną czyjnością. Tam naprawiasz koło, zakładasz je ponownie, montujesz. I jedziesz dalej.
Przeczytaj instrukcję obsługi użytkownika. Masz tam jak byk napisane jakim momentem dokręcić koło i czym grozi jego nie dokręcenie.

Klucz dołączony do zestawu narzędzi nie służy do zmiany kół !! Służy do montażu koła zapasowego.

Zatem raz jeszcze. Koło zapasowe i narzędzia dołączone do niego - uzywamy w sytuacji AWARYJNEJ. Jako chwilowy środek pomocy.

Ale co ważne. Tym kluczem masz koło ODKRĘCIĆ !

Powtarzam. Koło zapasowe, klucz, podnośnik, trójkąt, apteczka - to narzędzie do doraźnej pomocy. Chwilowej, awaryjnej.

Np. bandaż z apteczki. Stosujesz doraźnie. Chwilowo. Po zabraniu pacjenta do szpitala zostanie profesionalnie opatrzony. To, że na miejscu nie masz jak zszyć rant nie znaczy, że takie szycie nie jest potrzebne ...

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »