NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Usuwanie laserowe włoskow, prima
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2013r. 23:32  
Cytuj
Witam
mam pytanie do Was drodzy forumowicze
a mianowicie czy ktos z was lub waszych znajomych korzystal z depilacji laserowej w salonie w Primie?

Czy sa jakies efekty i czy warto??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2013r. 23:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 21 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 16:45  
Cytuj
A mają już laser? Ostatnio jak tam byłam to laser był tylko na ulotkach. Może już zakupili. Mieli zakupić Light Sheer i z tego co Panie mówiły, żadna nie ma doświadczenia w tym zakresie i będą się dopiero uczyły. Więc nie wiem czy warto. Nikt Ci raczej nie udzieli też wyczerpującej odpowiedzi odnośnie skuteczności, ponieważ laser w Primie jeśli już jest, to bardzo krótko, a depilacja laserowa wymaga niestety wielu zabiegów w odstępach 6-8 tygodni. Ja przeszłam kilka zabiegów tańszym IPL+RF i jestem nawet zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 18:37  
Cytuj
Ja tam polecam salon ,,Finezja " z tyłu za halą koło sklepu z bronia. profesjonalnie i nie drogo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 20:13  
Cytuj
Ja robiłam depilację w Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserochirurgii, mam niemiłe doświadczenia z laserami w niepowołanych rękach i wolałam to robić pod okiem dermatologa. Wtedy mieli tylko IPL, nie wiem jak teraz.

Light Sheer jest podobno dużo lepszy, ale pod warunkiem że zabieg wykonuje wykwalifikowany personel! Jak Ci zrobią byle jak, to wyrzucisz kasę w błoto, wycierpisz się, a włosy w końcu i tak odrosną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 30 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 21:23  
Cytuj
ja również polecam FINEZJE po 3 zabiegach depilacji na twarzy po owłosieniu ani śladuumiech zdecydowałam się bo koleżanka poleciła mi ten salon bo była zadowolona z efektu w miejscach bikini . a co do doświadczenia to ma pojęcie bo dłuższy czas to robi więc doradzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 12:46  
Cytuj
I jakim laserem robia tam w Finezji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 30 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 16:22  
Cytuj
IPL i dodatkowo tam mają ujędrnianie i powiekszanie biustu laserem fajna sprawa kolezanka miała narazie jeden zabieg i efekt fajny umiechumiechumiech sama sie skusze tylko troche sie krepuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 17:05  
Cytuj
jaka jest cena takiej depilacji laserowej?chodzi tu o twarz...

J_U_T_K_A
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2013r. 19:04  
Cytuj
light sheera mają dermatolożki z Dermestu i robią na nim od 2-3 lat. ceny też mają przystępne:szok:...w porównaniu z krakowem czy Rzeszowem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2013r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
jaka jest cena takiej depilacji laserowej?chodzi tu o twarz...


W Finezji cena zabiegu to 100 zł, ale trzeci zabieg 50 zł. Widziałam, że jest teraz promocja, że jeżeli zapiszesz się przez Facebook to za zabieg płaci się 20 % mniej (80 zł).

Sama korzystam i z efektu jestem bardzo zadowolona, polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Maja 2013r. 14:01  
Cytuj
KAŻDA OSOBA KTÓRA ZAPISZE SIĘ PRZEZ FACEBOOK DO SALONU KOSMETYCZNEGO FINEZJA NA ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM LASERA np.(laserowa depilacja, foto odmładzanie, osuwanie naczynek, ujędrnianie biustu, osuwanie przebarwień), pierwszy zabieg ma 20% taniej a co trzeci przy karnecie 50 % taniej!!! umiech
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!umiechumiechumiech znalezione na stornie facebookowej salonu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »