NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
zdrada, jak zrobić by o zdradzie dowiedział się ktoś zdradzany?
Posty: 27
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 11:09  
Cytuj
Witam, jest ktoś, kto zdradza swoją narzeczoną z inna dziewczyną, która ta ma męża, dzieci i nie jest ze Stalowej Woli. Ostatnio ten chłopak który zdradza zajął się kolejną dziewczyną tym razem ze Stalowej Woli :/
piszę o tym , bo znam tego chłopaka i jego narzeczoną, ale boje się, że jak jej powiem o tym w prost, to wyjdzie że ja jestem wrogiem ...
narzeczona tego chłopaka jest mu wierna i bardzo go kocha i właśnie w tym jest problem .... wiecie o co chodzi ;/
Pomyślałam żeby powiadomić o zdradzie męża tej dziewczyny z po za Stalowej ale nie wiem jak, bo nie chcę żeby było wiadomo,że to ja
Po prostu szlak mnie trafia jak widzę co się dzieje .Pomóżcie, doradźcie.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 11:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 11:12  
Cytuj
SZNUR

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
Witam, jest ktoś, kto zdradza swoją narzeczoną z inna dziewczyną, która ta ma męża, dzieci i nie jest ze Stalowej Woli. Ostatnio ten chłopak który zdradza zajął się kolejną dziewczyną tym razem ze Stalowej Woli :/
piszę o tym , bo znam tego chłopaka i jego narzeczoną, ale boje się, że jak jej powiem o tym w prost, to wyjdzie że ja jestem wrogiem ...
narzeczona tego chłopaka jest mu wierna i bardzo go kocha i właśnie w tym jest problem .... wiecie o co chodzi ;/
Pomyślałam żeby powiadomić o zdradzie męża tej dziewczyny z po za Stalowej ale nie wiem jak, bo nie chcę żeby było wiadomo,że to ja
Po prostu szlak mnie trafia jak widzę co się dzieje .Pomóżcie, doradźcie.mlotek



Jest 2 wyjscia

Albo powiedziec Jej prosto w oczy jaka jest sprawa

Albo sie tym wogole nie zajmowac.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 13 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 11:21  
Cytuj
ja bym Ci "zdradził" tajemnicę ów rozwiązania.. "nie ruszać kupy bo będzie smród" Ale też mi szkoda tej dziewczyny i powinna się dowiedzieć, napisz mi na PW kontakt do niej to niej to ją uświadomię..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 11:25  
Cytuj
Wyślij jej smsa z pre paida za 5 złotych i wyrzuć kartę

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 13 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 11:29  
Cytuj
Po co jeszcze inwestować 5zł ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 11:30  
Cytuj
CYTAT
ja bym Ci \"zdradził\" tajemnicę ów rozwiązania.. \"nie ruszać kupy bo będzie smród\" Ale też mi szkoda tej dziewczyny i powinna się dowiedzieć, napisz mi na PW kontakt do niej to niej to ją uświadomię..




Najprosciej wpisac tu na forum imie tego kolesia i tej dziewczynie dac namiary na to forum, zeby przeczytala.

Wtedy jak madra dziewczyna to mu powie ze opinie o nim znalazla na forum, a nie od kogos.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 12:14  
Cytuj
ten dupek myśli, że ona go tak kocha, że od niego nie odejdzie, jednym słowem "on ma za dużo w du..." boje się, że ona będzie bardzo cierpieć. Może lepiej zrobić coś, żeby on tego pożałował i ta dziewczyna która ma męża,ona jest pewna, że jej mąż się nie dowie.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 13 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 12:27  
Cytuj
No ktoś cierpiał będzie, nie ma wyjścia.. /albo pocierpisz teraz albo przez reszte życia..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
Witam, jest ktoś, kto zdradza swoją narzeczoną z inna dziewczyną, która ta ma męża, dzieci i nie jest ze Stalowej Woli. Ostatnio ten chłopak który zdradza zajął się kolejną dziewczyną tym razem ze Stalowej Woli :/
piszę o tym , bo znam tego chłopaka i jego narzeczoną, ale boje się, że jak jej powiem o tym w prost, to wyjdzie że ja jestem wrogiem ...
narzeczona tego chłopaka jest mu wierna i bardzo go kocha i właśnie w tym jest problem .... wiecie o co chodzi ;/
Pomyślałam żeby powiadomić o zdradzie męża tej dziewczyny z po za Stalowej ale nie wiem jak, bo nie chcę żeby było wiadomo,że to ja
Po prostu szlak mnie trafia jak widzę co się dzieje .Pomóżcie, doradźcie.mlotek


Jeśli przyjaźnisz się z ta zdradzaną dziewczyną to ja bym powiedziała jej prosto w oczy, bo gdybym to ja była tą nieświadomą a potem dowiedziałabym się że Ty wiedziałaś i mi nie powiedziałaś to dopiero wtedy bym miała do Ciebie pretensje i żal (tak sobie myślę...nie wyobrażam sobie nie powiedzieć tego mojej przyjaciólce gdybym wiedziała, że jest zdradzana). Jeśli jej powiesz to wydaje mi się, że pretensje nie będzie miała ona do Ciebie (jeśli jest mądra) tylko co najwyżej on, że ukruciłaś mu zabawę. Takie jest moje zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 12:41  
Cytuj
Prawdziwych przyjaciół nie oszukuje się, więc jeśli wiesz o czymś czego ona nie wie po prostu jej powiedz, tym samym okaże się czy jest twoją przyjaciółką czy też nie. Znając życie i postępowanie płci męskiej, osobnik zdradzający zrobi wszystko aby wykazać, że to inni kłamią z przeróżnych przyczyn. prawda jest prawdą, jeśli potrafisz udowodnić ową prawdę nie zastanawiaj się tylko ukaż ją.

Stalowianka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 12:46  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwych przyjaciół nie oszukuje się, więc jeśli wiesz o czymś czego ona nie wie po prostu jej powiedz, tym samym okaże się czy jest twoją przyjaciółką czy też nie. Znając życie i postępowanie płci męskiej, osobnik zdradzający zrobi wszystko aby wykazać, że to inni kłamią z przeróżnych przyczyn. prawda jest prawdą, jeśli potrafisz udowodnić ową prawdę nie zastanawiaj się tylko ukaż ją.


Dokładnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 12:55  
Cytuj
O proszę, jaka piękna ekipa znudzonych donosicieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 13:01  
Cytuj
Do Mesjasza.Czy chciałbyś być zdradzany?
Jak to jest,że wszyscy wiedzą a zainteresowani dowiadują się ostatni?Tak się utarło,że zdrajcom się łatwiej żyje,ponieważ większość kpi z tej pokrzywdzonej strony.Tak nie powinno być i każdy z nas o tym świetnie wie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
O proszę, jaka piękna ekipa znudzonych donosicieli.


A jakby Ciebie narzeczona zdradzała na lewo i prawo to co? Nie chciałbyś wiedzieć? Dałbyś w pysk kumplowi za to że Ci powiedział? Bo nie chciał patrzeć jak żyjesz w nieświadomości?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 13:05  
Cytuj
Przyjaciółka A. mojej mamy była w takiej sytuacji (chodziło o koleżankę A., przyjmijmy X.). Najgorsze w tym wszystkim było to, że wiedzieli WSZYSCY, X była obgadywana, wyśmiewana (w środowisku osób dość wysoko postawionych, +45), a sama nic nie wiedziała. I przyszedł ten moment, kiedy w końcu się dowiedziała. Miała ogromny żal, że wszyscy wiedzieli i nikt jej nie powiedział.
Nie znam tej zdradzanej dziewczyny, więc nawet nie jestem w stanie domyślić się, jak może zareagować.
Jednak jeśli masz na to NIEZBITE dowody, to przedstaw jej je. Wiadomo, że "słyszałam", "widziałam" może być potraktowane jako akt wrogości. Powodzenia :

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 13:11  
Cytuj
ok, ale fajnie by było coś zrobić żeby osoby zdradzające pożałowały tego . Niestety nie znam nr.tel. męża tej dziewczyny która go zdradza z moimi znajomym.
Ja znam tego gościa który zdradza tą dziewczynę i jego narzeczoną ale nie tak, żebym mogła jej o tym powiedzieć, nie jesteśmy przyjaciółkami tylko znajomymi. Jej narzeczony na pewno ją zdradza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 13:34  
Cytuj
CYTAT
ok, ale fajnie by było coś zrobić żeby osoby zdradzające pożałowały tego . Niestety nie znam nr.tel. męża tej dziewczyny która go zdradza z moimi znajomym.
Ja znam tego gościa który zdradza tą dziewczynę i jego narzeczoną ale nie tak, żebym mogła jej o tym powiedzieć, nie jesteśmy przyjaciółkami tylko znajomymi. Jej narzeczony na pewno ją zdradza.


A wiesz, z kim ta dziewczyna się przyjaźni? Może warto z tą osobą porozmawiać.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 13:57  
Cytuj
a może im trzeba coś zrobić takiego, żeby nie byli tacy pewni, że ujdzie im to na sucho. Niech oni też za to zapłacą, może do niego trzeba się odezwać albo do męża tamtej,tylko nie mam nr.tel.zdegustowany
Wiem mniej więcej gdzie tamta franca mieszka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 14:29  
Cytuj
Widzę, że pół forum zaangażowało się poważnie w związek nieznanej niewiasty i przeciętnego dupczyciela. Od rana siedzicie i rozkminiacie co zrobić aby amant przestał machać fajką na lewo. Gratuluję autorce tematu kreatywności, na pewno Twoja przyjaciółka byłaby zadowolona, że wrzucasz przed publikę kogo posuwa jej wybranek. Masz "jaja" to zadzwoń i jej powiedz wprost. Na kiego roztrząsać temat wśród zorientowanych, którzy pytają ile kosztuje taxi lub gdzie kupić tanio tuję?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 13 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
wrzucasz przed publikę kogo posuwa jej wybranek.

Gdzie są podane jej dane?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 17:59  
Cytuj
Nigdzie. Napisałem hipotetycznie. W 2011 roku moni1 szukała na forum wsparcia w zakresie urozmaicenia życia seksualnego ze swoim facetem. Dziś, ******* się do kogoś, kto bez forum potrafi sobie takie życie urozmaicać.

Żródło: http://stalo(...)d=660893

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 18:10  
Cytuj
Mesjasz to pojechales po bandzie.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: stalowa okolice
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 19:00  
Cytuj
Ja męża nie zdradzam, a i tak jestem najgorszym co go spotkało. 8 na 10 znajomych (mężatek)pos..wa się jak leci. Wiem bo się chwalą. Jedna nawet była w ciąży z -chyba- mężem i nie przeszkadzało jej to. Zastanawiam się czy to nie chodzi o jedną znajomą - ta mężatka. Daj jej opis wyglądu. Wszystkie te znajome mają poszanowanie od mężów - morał - Kur.y zawsze mąją lepiej. Robole i parobki jak ja nie mają czasu na zdrady, a i tak dostają opier..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 19:09  
Cytuj
Mesjasz, pierdoły gadasz, sam tracisz czas na wyszukiwanie starych brudów umiech
Matylda, podejrzewam, że mężowie nie lepsi...

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »