NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Święto Flagi,
Posty: 8
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: x
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2013r. 23:46  
Cytuj
Mam pytanie o co chodzi z mieszkańcami naszego grody że w dniu dzisiejszym 2 maja (dzień flagi) mało kto obchodził ten dzień nie licząc latarni paru balkonów i paru aut a pamiętam w czasie euro 2012 tak wszyscy się afiszowali flagami na balkonach i autach

jarpio
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2013r. 23:46  
Cytuj

jarpio
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 10:50  
Cytuj
Bo u nas jest mentalność Kargula i Pawlaka. W Stalowej bardziej popularni są patrioci z PiS. Patrioci z PiS nie uznają świąt, które wymyślili posłowie PO. Nie ważne, że to nasza wspólna flaga. Ważne, że jak ja wieszasz flagę to w oczach patriotów z PiS jesteś lemingiem z PO. To są własnie patrioci z PiS, którzy nie maja nic wspólnego z patriotyzmem. Gęby pełne ideałów, a peta wywali przez okno, po psie nie posprząta, a śmieci wywiezie do lasu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 12:18  
Cytuj
Co Ty Andrzejek bredzisz o fladze, lepiej popatrz na swojego prezydenta.

Obrazek

TEN ORZEŁ TO TEŻ POMYSŁ PO.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 13:13  
Cytuj
Dokładnie Starykomuchu wpisujesz się w to co napisałem.
Flaga PO, godło PO. Co za pieprzenie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 15:03  
Cytuj
Oto patriotyzm w typowo polskim, pisowskim wykonaniu. Wszystkich świętoje**iwych zachęcam do nauki szacunku do flagi od Amerykanów.



Moderowano przez: el.B...
Tak będzie lepiej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 19:10  
Cytuj
Ile razy mam Ci pisać Andrzejku że PO i PIS jednym chujemcool girl są zrobione.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
Ile razy mam Ci pisać Andrzejku że PO i PIS jednym chujemcool girl są zrobione.


A to nie zmienia faktu, że wpisujesz się idealnie w to o czym piszę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 23:03  
Cytuj
Starykomuch, ten film wkleiłem głównie dla Ciebie. Myślałem, że się w jakiś sposób do niego odniesiesz. Ty natomiast, uciekasz do czekoladowych orłów w gó**ie, które w żaden sposób nie są symbolem narodowym. Zachowujesz się jak Bronek - czekoladowy ornitolog. To, że czarni i ich przydupasy depczą flagę Polski, mną i zwijają niczym zasranego pampersa - świadczy jedynie o ich hipokryzji. Świadczy też o Tobie - należysz do bandy zakłamanych PiSiorów, którym smoleńska brzoza je**a na mózg. Ponownie proszę Cię, wyjaśnij w racjonalny sposób zachowanie swoich idoli, którzy ojczystą flagę traktują gorzej niż rolnik worek po ziemniakach.

Moderowano przez: el.B...
Staraj się być mniej dosłowny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 09:48  
Cytuj
Czytając forum S.M powiniście lemingi z PO znać moje poglądy, wiedzieć że świat się nie kończ na PO, PiS czy chłopakach w czarnych sukienkach, Wy jednak walicie na oślep, plujecie na każdego kto myśli inaczej niż Wy.Tak samo olewam PO, PiS jak czarną stonkę. Cała ta trójka siebie jest warta, ta szarańcza systematycznie niszczy Polskę. Społeczeństwo stalowowolskie to nie tylko PiS PO czy kler. Ludzie olewają dzień flagi, myślą jak to będzie jak PO przeforsuje nowy pomysł, ruchomy czas pracy. Dla was klakierów z PO to obojętne /jesteście dyspozycyjni całą dobę/ możecie trzymając laptopa na kolanach prcować nawet na kiblu. Mała prośba, spuszczajcie je z wodą a nie obrzucajcie nim innych na forum..

PS. 100 000 zł z ministerstwa kultury na szopkę „Orzeł może”. Tak władza płaci za PR swój i współpracujących z nią mediów. Różowe balony, przeciwsłoneczne okulary w deszczu i czekoladowy orzeł bez korony, ulotki z śmigłowca, czyli Marsz Lemingów.

Obrazek

Czy można do tego podejść poważnie, i to w Święto Flagi, do karnawału ,,Trójki" ,,Gazety Wyborczej" i PO lemingów.

No i stworzyli nową, świecką tradycję. W dniu Święta Flagi i z okazji tego dnia odbył się marsz na którym uczestnicy nie mieli ani jednej polskiej flagi. Tego chyba nawet Bareja by nie wymyślił! :szok:

O... ! - przepraszam. Była jedna polska flaga - niósł ją pies, zapewne PiS-owsk pies.

Obrazek

JAKI PREZYDENT TAKIE ŚWIĘTO

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 16:46  
Cytuj
Starykomuchu, ja napisałem że każdy normalny w święto flagi wywiesi tą flagę i święto uczci. Pislamista stwierdzi że święta PełOwca obchodził nie będzie więc flagi nie wywiesi. Ty obserwujesz Prezydenta i tez święta jak rozumiem nie obchodziłeś.

Na tym polega twoje wpisanie się w moje słowa z pierwszego komentarza. Kumasz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2013r. 08:26  
Cytuj
CYTAT
Ty obserwujesz Prezydenta i tez święta jak rozumiem nie obchodziłeś.

Zle zrozumiałeś Andrzejku, tak prawdę mówiąc w swoim zaślepieniu mało widzisz i rozumieszzarumieniony
Pozdrawiam.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2013r. 17:33  
Cytuj
CYTAT

Zle zrozumiałeś Andrzejku, tak prawdę mówiąc w swoim zaślepieniu mało widzisz i rozumieszzarumieniony
Pozdrawiam.


Czyli jednak obchodziłeś święto flagi, to dobrze.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Maja 2013r. 17:37  
Cytuj
Nie wiem dlaczego Polacy to nacja która świętuje tylko swoje porażki :/ (nie licząc świąt kościelnych)

wszystko co nią nie jest nie jest świętem ... szczególnie tak jak pisze Andrzejek dla patriotów spod znaku PiS

ps. nie wiem dlaczego ten orzeł z czekolady miał niby mieć koronę ? może wyłapmy wszystkie jakie sobie latają luzem i i ich ukoronujemy ?? Będzie wiadomo jak polecą do sąsiadów że to nasze !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 7 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 22:00  
Cytuj
A ja jestem dumny, ze jestem "polaczkiem"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »