NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
gdzie napełnię kartridż do drukarki,
Posty: 53
Dołączył: 24 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2013r. 19:21  
Cytuj
gdzie napełnię kartridż do drukarki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2013r. 19:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 13 Gru 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2013r. 19:46  
Cytuj
PRINT ZONE -Firma mieści się na ul. Okulickiego w tzw. biało-czerwonych domach
(naprzeciw księgarni stanczyk), na 1 piętrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2013r. 20:39  
Cytuj
Napełniałem kiedyś ale teraz już tego nie robię - nie opłaca się (miałem później problemy z drukowaniem). Polecam jakieś sprawdzone zamienniki, np ActiveJet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 15:30  
Cytuj
Napelnilam tylko raz- mialam potem mase problemow.I nigdy wiecej tego nie zrobie. Szkoda kasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 19:54  
Cytuj
Napełnianie to nie problem, ale lepiej kupić laserówkę. Szybko się zwraca, koszty eksploatacji nieporównywalnie mniejsze. Tusz do drukarek jest drogi, same kartridże są bardzo drogie. Nie opłaca się. Po zakupie 3-4 kartridża masz nową drukarkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 20:10  
Cytuj
Retro kwestia jeszcze drukarki. Kiedyś kupiłem canona na promocji i koszt 4 zamienników ( czarne i 3 kolory ) był wyższy niż zakup drukarki...
Teraz mam laserówke i co mi się podoba to mogę użyć jej raz w roku i działa, albo zużyć tonery w tyfdzień i też działa. Nic nie zasycha itp

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
Retro kwestia jeszcze drukarki. Kiedyś kupiłem canona na promocji i koszt 4 zamienników ( czarne i 3 kolory ) był wyższy niż zakup drukarki...
Teraz mam laserówke i co mi się podoba to mogę użyć jej raz w roku i działa, albo zużyć tonery w tyfdzień i też działa. Nic nie zasycha itp


No, to byś musiał nieźle nadrukować makulatury, żeby zużyć cały toner ;) Dzisiaj po prostu nie opłaca się inwestować w drukarki atramentowe. Koszty atramentu są zatrważające. Na jednym kartridżu nie wydrukujesz też 1000 i więcej stron, tak jak jest to w przypadku tonera w laserówce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »