NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Żenada w Banku Spółdzielczym !,
Posty: 6
Dołączył: 8 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 18:48  
Cytuj
Ludzie ! w tym banku znikają pieniądze z kont ! Drugi raz nie gra mi stan rachunku, i okazuje się, że księgują dwukrotnie te same operacje, mało tego stan rachunku w bankomacie jest inny od stanu w bankowości internetowej. To jest jakaś paranoja, żeby takie rzeczy działy się w banku ! Idzcie do tego pseudobanku i posprawdzajcie sobie stany kont !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 18:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 19:01  
Cytuj
Wczoraj chciałem wybrać kilka stówek z bankomatu i niestety nie udało mi się bo w chwili wypłaty wysiadł bankomat na moich oczach sciana więc poszedłem do banku by w okienku wybrac potrzebną kwotę.
Jednak później w samochodzie zastanawiałem się czy jednak ten bankomat nie zabrał mi tych środków z konta i nie wypłacił ich skoro przeszedł w tryb serwisowy w chwili "wypluwania" kasy..
wszedłem dzisiaj na bankowość internetową i nie wiem bo mam inną kowtę w rubryce "saldo" i inną w "dostępne środki" właśnie różnią się o kwotę jaką chciałem wczoraj wypłacic z bankomatu.
No i pisze mi też "bankomat" i obok ta kwota jaką wypłacić chciałem.. jeśli popatrzeć na stan konta w rubryce "saldo" to bankomat skasował mnie nie dając mi kasy a jeśli na rubrykę "dostępne środki" to bankomat mimo awarii nie skasował mnie.
Bynajmniej jutro muszę podjechac do banku wyjaśnić to jakoś bo szczerze powiem niepokoi mnie ta sytuacja bo to jednak kilka stówek było.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 20:08  
Cytuj
Stefano, mam dla Ciebie złe wieści, zgodnie z polskim prawem bankowym, maja 60 dni od rozpatrzenia sprawy na zwrot tych środków na Twoje konto, jeśli oczywiście uznają Twoje domniemam słuszne zażalenia.

Po wakacjach powinieneś się cieszyć, niemalże jak z wygranej/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 1 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 20:59  
Cytuj
witam tez miałem taka sytuacje chciałem wyciągnąc 300zł wszytko w bankomacie szło dobrze zatwierdziłem miała kasa wyjsc a tu upssss kasa niewyszła bankomat nieczynny poszłem do banku kazali cos wypełnic i powiedzieli ze do 2 tygodni kasa powinna byc i poszełm specjalnie jak juz było dwa tygodnie tylko poszęlm kolo 22 zeby sprawdzic i była kasa oddali mi ja wiec powodzenia ci zycze i z nimi w banku bardziej ostro ze ci kasa potrzebna na opłaty zeby szybciej ci zwrócilipowodzenia zycze i napisz co udało ci sie załatwic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 21:04  
Cytuj
panuje jakiś super wirus dziś trąbili w radiu zeby sprawdzać swoje konta:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 21:24  
Cytuj
w sytuacji gdy z bankomatem coś się dzieje zawsze wciskaj czerwony przycisk PORZUĆ, a napewno wszystkie polecenia zostają anulowane i karta zostaje zwrócona.zresztą nie może być tak że bankomat który nie posiada gotówki najzwyczajniej przyjmuje polecenie wypłaty.coś tu nie tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 22:28  
Cytuj
Oj to widzę że muszę jutro się przejść tam do tego banku kochanego..

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Maja 2013r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
panuje jakiś super wirus dziś trąbili w radiu zeby sprawdzać swoje konta:cwaniak:


Konkretnie, aby ze "ścisłą uwagą sprawdzać swoje internetowe konta". Ponieważ wirus ten dotyczy jedynie bankowości internetowej. Zwracajcie szczególną uwagę na panele widokowe identyfikatorów jak i pól do wpisywania haseł. Jeśli nie wyglądają identycznie i coś się w nich zmieniło to ich nie wypełniajcie i skontaktujcie się z oddziałem by to zgłosić.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eos
eos
eos
Posty: 55
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2013r. 21:46  
Cytuj
żenada to jest w Nisku pod pomnikiem!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2013r. 10:55  
Cytuj
Prezes lata po świecie za Wasze pieniądze good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Maja 2013r. 17:51  
Cytuj
Zmiencie sobie bank i po problemie.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »