NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Ubezpieczenie od wypadków i śmierci , Najlepsze ubezpieczenie na życie
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2013r. 14:33  
Cytuj
Witam.Zastanawiam się nad dodatkowym ubezpieczeniem siebie od nieszczęśliwych wypadków czy utraty życia.Chciałbym sie dowiedzieć gdzie się ubezpieczacie, co polecacie ,czego nie a także jaka jest składka miesięczna umiechdodam ze 1 raz będę się dodatkowo ubezpieczać więc jestem zielony w temacie.Z góry dzięki za pomoc umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2013r. 14:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2013r. 14:39  
Cytuj
CYTAT
Witam.Zastanawiam się nad dodatkowym ubezpieczeniem siebie od nieszczęśliwych wypadków czy utraty życia.Chciałbym sie dowiedzieć gdzie się ubezpieczacie, co polecacie ,czego nie a także jaka jest składka miesięczna umiechdodam ze 1 raz będę się dodatkowo ubezpieczać więc jestem zielony w temacie.Z góry dzięki za pomoc umiech


Mogę dać namiar do agenta z generali, mają dobre ubezpieczenia od NNW i śmierci naturalnej jak i w środku lokomocji. Zakres i sumy ubezpieczenia wybierasz sobie sam, więc składkę można dopasować do swoich możliwości. Jeśli jesteś zainteresowany daj znać to podam numer.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2013r. 14:45  
Cytuj
Z numerem do agenta czy firmy to niema problemu bo jest wujek gogle i wszystko powie. Kłopot w tym aby wybrać tak żeby nie żałować później i nie być stratnymumiech więc czekam na jakieś konkretniejsze porównania i opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Maja 2013r. 18:54  
Cytuj
To w czym masz problem.

Idziesz do kilku ubezpieczalni i sie dowiadujesz wszystkiego.

Tylko jes jedno pyt.

Czy to ubezpieczenie jest ci potrzebne??

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2013r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
To w czym masz problem.

Idziesz do kilku ubezpieczalni i sie dowiadujesz wszystkiego.

Tylko jes jedno pyt.

Czy to ubezpieczenie jest ci potrzebne??


Wiesz.. to tak możma gdybać jest mi potrzebne? A może nie jest mi potrzebne? To tak jak z ubezpieczeniem domu, a po co mi i tak sie nic nie stanie a tu prosze..ostatnio w wiadomościach kilkadziesiąt domów zalanych i większośc nie ma ubezpieczenia a potem płacz i wyrzuty a mogłem zaiwestować parę stówek i się zabezpieczyć oczywiście czytając wcześniej dokładnie umowe żeby potem nie było rozczarowań bo jednak kasy nie dostałem bo nie doczytałem, że to jest wyłączone. Bo taka prawda trzeba trochę zainwestować żeby się zabezpieczeyć. Dlatego idź najlepiej sam popytaj bo ile ludzi tyle opini.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2013r. 01:54  
Cytuj
CYTAT
To w czym masz problem.

Idziesz do kilku ubezpieczalni i sie dowiadujesz wszystkiego.

Tylko jes jedno pyt.

Czy to ubezpieczenie jest ci potrzebne??



Gościu po pierwsze
Problem mam bo przez pewien czas nie mogę chodzić a po drugie po co bym zakładał temat jakbym nie chciał dodatkowego ubezpieczenia? SORY ALE MYŚLENIE NIE BOLI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2013r. 13:30  
Cytuj
Przepraszam, po co Ci ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków skoro nie możesz chodzić ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Maja 2013r. 17:48  
Cytuj
A po co napisales w temacie Ubezpieczenie od wypadkow i smierci ?????

To ze nie mozesz chodzic to chcesz sie zabic i pytasz czy jakies odszkodowanie dostaniesz za to ???

Tak wlasnie pomyslalem.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 4 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2013r. 18:22  
Cytuj
RNI-JEZOWE co Ty masz nie tak z głową? Ubezpieczenie na wypadek śmierci zabezpiecza przede wszystkim bliskich ubezpieczonego.

Ogólnie trzeba uważać, warto popytać u kilku ubezpieczycieli i uważnie czytać umowy. Moja mama szukała jakiś czas temu ubezpieczenia dla siebie i agenci kontaktowali się z nią telefonicznie i mailowo.
Poszukaj w internecie na co szczególnie zwrócić uwagę i upewnij się, czy będziesz mógł wycofać środki w razie rezygnacji.
Składki i wysokość ubezpieczenia są wyliczane indywidualnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2013r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
Przepraszam, po co Ci ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków skoro nie możesz chodzić ?


Przepraszam, po co wypowiadasz się w temacie skoro nie umiesz czytać? Napisałem ze PRZEZ PEWIEN CZAS NIE MOGE CHODZIĆa to róznica. Pozatym jeśli ktoś jest inwalidą to według Ciebie już nie ma prawa do dodatkowego ubezpieczenia?

CYTAT
A po co napisales w temacie Ubezpieczenie od wypadkow i smierci ?????

To ze nie mozesz chodzic to chcesz sie zabic i pytasz czy jakies odszkodowanie dostaniesz za to ???

Tak wlasnie pomyslalem.


Hehehe dziwnie myślisz.Jak bym się zabił to bym odszkodowania nie dostał bo bym nie żył proste?

Nie mogę chodzić bo mam kontuzję(krótko trwałą) i prościej było by mi to załatwić przez neta aby jak najmniej sie wysilać. Nie chce się zabijać bynajmniej nic mi o tym nie wiadomojezyk W temacie napisałem od śmierci bo jeśli z PRZYPADKU coś by mnie zabiło to moi bliscy mogliby dostać większa kasę.No chyba że się mylę.I wyprzedzam wypowiedzi typu mądry Polak po szkodzie bo o ubezpieczeniu myślałem już przed kontuzjaumiech

To więc kto gdzie ma ubezpieczenie dodatkowe i ile płaci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 1
Dołączył: 13 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2013r. 21:22  
Cytuj
Witam, jeśli teamt jest aktualny to prosze o kontakt, jestem agentem ubezpieczeniowym z Generali. faktycznie mamy bardzo dobre oferty ubezpieczeniowe, grzegbo71_(at)_tlen.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2013r. 22:05  
Cytuj
wszystko pięknie wygląda jak agent chce ci wcisnąć polisę, swego czasu dzwoniła do mnie bardzo natarczywa pani usiłując mnie ubezpieczyć, jak z lekką przekorą zacząłem drążyć temat śmierci i już nie było tak kolorowo, trzeba umrzeć zgodnie z wieloma wytycznymi aby rodzina otrzymała odszkodowanie a bez sądu i tak się nie obejdzie,
najtaniej wychodzą ubezpieczenia grupowe , w PZU płacimy ok 40zł za mc,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2013r. 22:22  
Cytuj
EaDyM pamiętaj wszędzie Ciebie lub Twoją rodzinę wykolegują, fajnie jest jak Ty płacisz, potem zaczynają się schody i to strome.Nie ma kasy za darmo, ktoś musi stracić by inny zarobił. Przerabiali to moi znajomi, jakie było Ich zdziwienie jak przyszło do wypłaty polisy po zmarłym ojcu.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2013r. 10:31  
Cytuj
Ja jestem w grupowym w PZU i 1,5 roku temu po śmierci ojca wypłacili bez żadnych problemów, a nie była to śmierć naturalna tylko po wylewie, nie trzeba było ani dodatkowej dokumentacji ani jakichś wyjaśnień. Korzystałam też z odszkodowania za pobyt w szpitalu, podobnie, wszystko opisane w druku o wypłatę, dołączony wypis i kasa na koncie.
Ale jedno jest pewne - w grupowym są niższe składki. Warto sobie porównać, sprawdzić ogólne warunki ubezpieczeń, bo tam mogą kryć się haczyki.
Trudno doradzać, bo i tak składka wyliczana jest indywidualnie zależnie od Twojego stanu zdrowia w tej chwili, chorób w rodzinie oraz odszkodowania, które by Cię satysfakcjonowało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2013r. 10:54  
Cytuj
ja polecam Uniqa w metalowcu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »