NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
gdzie poszerzyć obrączkę? , gdzie poszerzyć obrączkę?
Posty: 72
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2013r. 08:04  
Cytuj
Gdzie w Stalowej Woli poszerzę obrączkę? Zależy mi na dobrym wykonaniu,obrączka ma wzór na zawnętrznej stronie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2013r. 08:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2013r. 12:00  
Cytuj
Zaglądnij do Sklepu jubilerskiego ,,Rubin" na Edukacji.
mąż zmniejszał tam obrączkę,nie wiem czy powiększyć ze wzorem można ale na pewno warto zajrzeć i zapytać,bo w naszym przypadku nigdzie nie chcieli pomniejszyć rozmiaru a tam właściciel podjął się od razu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2013r. 12:55  
Cytuj
Polecam "Rubin" na edukacji. Powiększałam kilka dni temu. Nie drogo, bardzo dobrze wykonana robota i naprawde miła obsługa. Z czystym sumieniem polecamgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2013r. 15:55  
Cytuj
To i ja polecę Rubin, choć nie powiększałem tam, ale Pan mnie, a raczej żonie uratował tam obrączkę, którą potraktowałem obcęgami do drutu (dwukrotnie). I mimo, że roboty było dużo i wszędzie wołali sporo, w Rubinie obrączkę naprawiono, jest idealna, a do tego po niebywale atrakcyjnej cenie. Zatem polecam umiech

Żeby być fer to powiem, że zmniejszałem swego czasu na hali w budynku gdzie jest księgarnia, apteka, alternatywy etc. w sklepie ze schodkami. A powiększysz wszędzie gdzie jubiler siedzi, np. też obok wyżej wspomnianego sklepu, tam gdzie jest i zegarmistrz, a także na Okulickiego obok ciastkarni, w budynku gdzie jest ten duży społemowski sklep. Ale ślicznie, chaotycznie napisałem ;P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2013r. 17:30  
Cytuj
A ja polece jubilera w nisku na rzeszowskiej...jest jeden wiec nie trzeba długo szukac....a co do rubinu poszerzenie lub zwęzenie 30 zł a w nisku 10 lub 15 nie pamietam juz dokładnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2013r. 18:57  
Cytuj
dziekuje za wszystkie odpowiedzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2013r. 20:24  
Cytuj
Fakt faktem, zdobioną obrączkę trzeba umieć dobrze zrobić. Przypominam sobie, że ktoś znajomy swego czasu zmieniał rozmiar dość mocno bajerowanej obrączki właśnie w Nisku i był zadowolony. Pewnie to chodzi o tego samego gościa, bo wielu ich zapewne w tym miasteczku nie ma. Warto zapytać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »