NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Jaki dentysta tanio i dobrze odbuduje zęba?, Gdzie mają niskie ceny na takie usługi stomatologiczne w Stalowej Woli i okolicy?
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2013r. 20:22  
Cytuj
Jaki dentysta tanio i dobrze odbuduje zęba? Gdzie mają niskie ceny na takie usługi stomatologiczne i przyzwoitą jakość? Jakie metody polecacie przy zębie górna dwójka? Prawda to że NFZ nie refunduje takiej usługi? Czy refunduje częściowo? Tzn. na czym polega ta refundacja? W jakim zakresie cenowym? Prosze o porade i podzielenie się doświadczeniem kto ma chwilke na to, bo do tej pory nic takiego mnie nie spotkało. A ja po tym jak mi jedna dentystka leczyła kanałowo zęba bez znieczulenia (z przedatowanym znieczuleniem niedziałającym co sie skończyło pogotowiem i ciśniem 300 mm Hg) nie mam pewności czy pierwszy z brzegu dentysta udzieli mi rzetelnej pełnej informacji. Dziękuje i pozdrawiam. Krzysiek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2013r. 20:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 16 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2013r. 08:44  
Cytuj
Witam polecam bialeckiego w radomyslu nie jest zbyt mily ani rozmowny wrecz przeciwnie ale dobrze robi zeby cenowo tez do przyjecia bylam w maju zapisalam sie dopiero na sierpien oto nr do gabinetu prywatnego 158454448 dzwonic po 16 powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2013r. 08:49  
Cytuj
Poszlo PRIV

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2013r. 10:05  
Cytuj
Tanio i dobrze? niestety ale to juz nie te czasy za fachową robote trzeba zaplacic chyba ze wolisz zeby ci ktos spartolil robote to idz do pierwszego lepszegoumiech Ja kolejny raz polecam Dentesumiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2013r. 17:59  
Cytuj
A ja z pełną odpowiedzialnością polecam Wrońskiego.Czyni "cuda",wiem to z autopsji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Maja 2013r. 21:21  
Cytuj
ja też polecam pana Macieja Wrońskiego .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2013r. 22:05  
Cytuj
Tanie mięso psy jedzą. Poczekajcie aż wam plomby wypadną,a następnie zęby.A w końcu poznacie ceny koronek czy protez. Na zdrowiu się nie oszczędza. Nie pytaj o ceny tylko o dobrego dentystę.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 4 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2013r. 22:24  
Cytuj
Łatwo powiedzieć nie oszczędzaj na zdrowiu. Widziałam ostatnio uroczy tekst: Albo wyrwę zęba i nie będzie miała Pani jak jeść albo wyleczę i nie będzie miała Pani za co jeść.
Nie ma co się oszukiwać, usługi dentystyczne są dość drogie i nie każdego niestety stać na tych najlepszych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2013r. 23:08  
Cytuj
CYTAT
Łatwo powiedzieć nie oszczędzaj na zdrowiu. Widziałam ostatnio uroczy tekst: Albo wyrwę zęba i nie będzie miała Pani jak jeść albo wyleczę i nie będzie miała Pani za co jeść.
Nie ma co się oszukiwać, usługi dentystyczne są dość drogie i nie każdego niestety stać na tych najlepszych.

Ależ masz rację,nie zawsze najdroższy jest jednocześnie najlepszy.Polecając Wrońskiego wiem że nie jest "zdziercą"-w porównaniu do innych stomatologów- a zęba odbudował prawie w całości i cieszę się nim już jakiś czas.Mojej znajomej też poprawiał zęby po partaczach.
Przecież po to jest forum żeby podyskutować a krzysiek_88 i tak sam podejmie decyzję?Każdy ma prawo do wyrażania swoich własnych doświadczeń w tym zakresie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 10:32  
Cytuj
Witam
Dziekuje za informacje.
No wydawałoby się że zwykły temat a jednak potrafi rozbudzić emocje i spowodować sprzeczke...
No osobście uważam jak mewa1 że "Ależ masz rację,nie zawsze najdroższy jest jednocześnie najlepszy." Czy to nie jest oczywiste?
Dlatego moje zapytanie tutaj. Myśle że posłuży nie tylko mi ale innym też.
Co do Dentes np to mają cene za odbudowe 200 zl
Dr Zawół na Poniatowskiego 200-250 zł
A ktoś robił odbudowe na Wałowej u dr Trafidlo? Za ile? Ktoś chwalił za opieke, bezbolesność i dobrą cene za leczenie kanałowe.
Do dr Wrońskiego niedodzwoniłem sie na razie ile bierze...
Czy komukolwiek uało sie skorzystać z dopłaty NFZ do leczenia odbudową zęba?

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 18:35  
Cytuj
dr Trafidło na Wałowej - 200 zl
dr Wroński 250 zł
to są ceny minimalne, najtansza metoda przy użyciu sztyftu
maksymalne ponad 1 000 zl
podobno nic NFZ nie dodaje do odbudowy zeba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 19:56  
Cytuj
A kto był u dr Ewy Goli? Podobna miła kobieta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »