NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Rewolucja, CZY DOJDZIE DO TEGO?
~~pracownik
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 11:25  
Cytuj
???

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 11:25  
Cytuj

 
 
 
 
~~Ania
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 11:38  
Cytuj
Neoliberałowie doprowadzili do totalnej zapaści gospodarki. Ile razy mamy im dawać szansę żeby to co zrujnowali oni naprawiali po sobie tymi samymi metodami, które doprowadziły do ruiny. Rację ma prof. Grzegorz Kołodko w swoim poglądzie o odsunięciu ich od władzy.

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 11:46  
Cytuj
CYTAT
???

Kto wie??? Wszystko możliwe

 
 
 
 
~~vgh
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 11:57  
Cytuj
Teoretycznie jestem za!
Tylko kiedy bo nie wiem czy brać sobie urlop?

 
 
 
 
~~Tomy
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 12:00  
Cytuj
Aniu a kogo proponujesz ??? Pytam szczerze, bez złośliwości

 
 
 
 
~~northern petrol
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 12:26  
Cytuj
Prawda jest taka, ze tak naprawde to NIKT nie wie co wlasciwie sie stalo, skad wzial sie kryzys i jak caly ten burdel sie skonczy.
Sytuacja jest niewesola miedzy innymi dlatego, ze do tej niewiedzy nikt z "MEDIAPIGS" nie chce sie przyznac - Greenspan byl jedynym wyjatkiem - natomiast cala reszta cwaniakow wie wszystko i ma gotowe rozwiazania, a maluczcy im slepo uwierza.
Srodowiska naukowe oczywiscie "wiedza, ze nie wiedza" - ale kto by jajoglowych sluchal, jak ktos ma watpliwosci niech sobie wygugla list otwarty amerykanskich ekonomistow w sprawie Planu Paulsona.

 
 
 
 
~~Ania
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 14:28  
Cytuj
Byłam w poprzednim roku na promocyjnym wykładzie wielkiego Polaka Prof. G.Kołodko i jestem pod wielkim wrażeniem. Po przeczytaniu książki "Wędrujący Świat" mogę ją śmiało polecić każdemu jako lekturę obowiązkową o tym co się dzieje obecnie w Polsce i na świecie. A jest to książka z przed kilku lat, w której to co się obecnie dzieje i dopiero nadchodzi już wtedy było opisane. W tym momencie przychodzi mi do głowy taki żart o pięknej żonie, która ma wszystkie zalety, ale ma wielką wadę - nie jest obca. Gdyby Prof. Kołodko był np Amerykaninem to wszystkie, pod jego adresem uszczypliwości i wątpliwości nie miałyby miejsca-automatycznie byłby uznany za wielki autorytet.

 
 
 
 
~~etam
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 14:52  
Cytuj
Kołodko dał kiedyś swoją książkę M. Jacksonowi. Amerykanie się przestraszyli przepowiedni i sie narobiło.

 
 
 
 
~~etam
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 16:15  
Cytuj
Proponuję przeczytać wywiad z Zygmuntem Baumanem we wczorajszym "Dużym Formacie". Aktualnie wisi w witrynie "GW". Mnie tam on b. dużo wyjaśnił.

 
 
 
 
~~nika
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
Proponuję przeczytać wywiad z Zygmuntem Baumanem we wczorajszym \"Dużym Formacie\". Aktualnie wisi w witrynie \"GW\". Mnie tam on b. dużo wyjaśnił.

polecam również
http://wybor(...)gii.html

 
 
 
 
~~etam
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 08:01  
Cytuj
Rewolucja? Słyszałem dzisiaj w radiu słowa profesora z Kairu: "Socjalizm umarł, kapitalizm umarł a nikt nie ma pomysłu jak ma być dalej".

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »