NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Walne Zebranie Spółdzielni mieszkaniowej, kto sie , ludzie przyjdzie nto to walnezgromdzenie
Posty: 18
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2013r. 10:07  
Cytuj
Witam, czy wy bira sie ktos na WZ SMieszkaniowej, czy sądzicie ze spóldzielnia nasza działą dobrze ?? proszę o komentarze czy czyns mieszkaniowy jest według was w znośnej wyskoości ???
Ludzie przyjdzcie wreszccie na to walne zgromadz4enie zarzaąd tylko na to liczy ze przyjdzie 1/100 członków2 spółdzielni a oni znowu bedą rbić wszystkich w konia i śmiac sie ze maja w spółdzielni samych idiotów krtórymi można manipulować przyjdz i zadecyduj o liosach swojej spółdzielni ja do niczego nie namawiam tylko informuję zeby pożniej nie było narzekania 25 maja szkoła pod basenem godzina 9.00 kto się wybiera ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2013r. 10:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2013r. 14:36  
Cytuj
Z wielką przyjemnością pójdę i posłucham co oni znowu powymyślali ale niestety nic zrobić nie moge bo wg naszej spółdzielni nie jestem jej członkiem bo nie mam opłaconego wpisowego haraczu w wysokości 800 zł a płacę co miesiąc haracz w postaci czunszu. To jest chore!!!
WPISOWE POWINNI ZNIEŚĆ!!!
Dlaczego tylko najbogatsi mogą znowu decydować? Każdy powinien nabywać prawa członka spółdzielni w momencie wykupu mieszkania. Wtedy może frekwencja będzie większa - ludzie nie przuchodzą bo ich nie stać!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2013r. 21:37  
Cytuj
Jakie 800, ja za 20 jestem członkiem spółdzielni

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2013r. 21:48  
Cytuj
To chyba 20 lat temu zostawałeś jej członkiem. Ja z tego samego powodu co ObywatelXYZ nie zostałem członkiem bo zaśpiewali mi na początek 8 stówek za taką przyjemność. Wszystko ładnie, fajnie, tylko kasę brać potrafią, na fundusz remontowy bulę prawie 3zł, a nie mogę o niczym zadecydować...

Tu masz statut:
http://www.sm.st(...)LDZIELNI


Tutaj wycinek:
1. Wpisowe wynosi 300,00 zł, a udział 50,00 zł.
2. Członkowie zobowiązani są wnieść do Spółdzielni po 10 udziałów z tytułu prawa do:
- lokalu mieszkalnego,
- lokalu użytkowego,
- garażu,
- domu jednorodzinnego.
Udziały są liczone oddzielnie dla każdego prawa.

Rachunek: 300zł + 10x50zł = 800zł - czyli zgadza się z tym co gadali w SM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2013r. 13:05  
Cytuj
Proszę dokładnie przeczytać:dot. zebrania z czerwca 2012

Za uchwaleniem projektu uchwały Zarządu w sprawie rezygnacji z utrzymania i eksploatacji instalacji AZART w zasobach spółdzielczych głosowało 58 członków, 57 członków było przeciwnych.
Natomiast za uchwaleniem projektu uchwały p. …............. dot. korzystania z instalacji AZART pan ………….., wiadomo o kogo chodzi (zdegustowany, bo nie dostał się do Rady Nadzorczej), wyszedł i nie głosował – i tym sposobem członkowie pozbawieni zostali taniego Azartu , a pracownicy tej komórki pracę.
Takich mamy potencjalnych aktywnych członków R N.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2013r. 14:07  
Cytuj
Kurde ludzie aż sprawdziłem. Jestem członkiem społdzielni tej co wy ale zapłaciłem w grudniu 2007 roku 20 lub 50 złotych bo cyfra potwierdzenia nieczytelna.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2013r. 14:50  
Cytuj
Jest propozycja uchwały na Walnym aby te opłaty zmniejszyć i nie były one takie zaporowe. http://www.sm.stalowawola.pl/web/Spoldzielnia/WalneZgromadzenie?p_p_id=62_INSTANCE_uaDB&p_p_action=0&p_p_state=maximized&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-2&p_p_col_pos=0&p_p_col_count=1&_62_INSTANCE_uaDB_struts_action=%2Fjournal_articles%2Fview&_62_INSTANCE_uaDB_and_operator=true&_62_INSTANCE_uaDB_searchArticleId=&_62_INSTANCE_uaDB_version=1.0&_62_INSTANCE_uaDB_groupId=&_62_INSTANCE_uaDB_name=&_62_INSTANCE_uaDB_content=&_62_INSTANCE_uaDB_type=&_62_INSTANCE_uaDB_structureId=&_62_INSTANCE_uaDB_templateId=&_62_INSTANCE_uaDB_status=approved&_62_INSTANCE_uaDB_articleId=368
czyli
1. Wpisowe wynosi 150,00 zł, a udział 50,00 zł.
2. Członkowie zobowiązani są wnieść do Spółdzielni następującą ilość udziałów
z tytułu prawa do:
a/ lokalu mieszkalnego 1 udział
b/ lokalu użytkowego 5 udziałów
c/ garażu 5 udziałów
d/ domu jednorodzinnego 5 udziałów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »