NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
lekarz a dokumentacja, 1
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2013r. 19:43  
Cytuj
witam mam pytanie.... chodziłam do lekarza w przychodni naszej , zakonczyłam juz leczenie i staram sie o odszkodowanie, Pani w biurze dala mi dokument który ma uzupelnic lekarz .... czy musze isc do tego amego lekarza co mnie prowadzil czy moze to byc inny ale w tej samej przychodni ???

prosze o pomoc ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2013r. 19:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2013r. 23:35  
Cytuj
Z punktu widzenia towarzystwa ubezpieczeniowego wystarczy że będzie to inny lekarz ale o takiej samej specjalizacji jak tamten który prowadził leczenie.No i oczywiście w tej przychodni w której się leczyłaś ponieważ tam jest dokumentacja medyczna na podstawie której lekarz wystawia zaświadczenie.Czasami tylko rzeczywistość jest taka że lekarz do którego trafisz może Cię odesłać do tego który Cię prowadził jeżeli w karcie nie zostało zapisane że leczenie zostało zakończone.Tak na marginesie, nie wiem o jakie odszkodowanie się starasz,ale pewnie będzie też potrzebna kserokopia dokumentacji medycznej z tej przychodni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
Z punktu widzenia towarzystwa ubezpieczeniowego wystarczy że będzie to inny lekarz ale o takiej samej specjalizacji jak tamten który prowadził leczenie.No i oczywiście w tej przychodni w której się leczyłaś ponieważ tam jest dokumentacja medyczna na podstawie której lekarz wystawia zaświadczenie.Czasami tylko rzeczywistość jest taka że lekarz do którego trafisz może Cię odesłać do tego który Cię prowadził jeżeli w karcie nie zostało zapisane że leczenie zostało zakończone.Tak na marginesie, nie wiem o jakie odszkodowanie się starasz,ale pewnie będzie też potrzebna kserokopia dokumentacji medycznej z tej przychodni?


dziekuje za odpowiedz....piła motorowa noge rozwaliłam......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
Z punktu widzenia towarzystwa ubezpieczeniowego wystarczy że będzie to inny lekarz ale o takiej samej specjalizacji jak tamten który prowadził leczenie.No i oczywiście w tej przychodni w której się leczyłaś ponieważ tam jest dokumentacja medyczna na podstawie której lekarz wystawia zaświadczenie.Czasami tylko rzeczywistość jest taka że lekarz do którego trafisz może Cię odesłać do tego który Cię prowadził jeżeli w karcie nie zostało zapisane że leczenie zostało zakończone.Tak na marginesie, nie wiem o jakie odszkodowanie się starasz,ale pewnie będzie też potrzebna kserokopia dokumentacji medycznej z tej przychodni?


dziekuje za odpowiedz....piła motorowa noge rozwaliłam......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
witam mam pytanie.... chodziłam do lekarza w przychodni naszej , zakonczyłam juz leczenie i staram sie o odszkodowanie, Pani w biurze dala mi dokument który ma uzupelnic lekarz .... czy musze isc do tego amego lekarza co mnie prowadzil czy moze to byc inny ale w tej samej przychodni ???

prosze o pomoc ...



Powinien wypisać lekarz leczący, bo z obserwacji wiem że inny lekarz nie chce tego wypisać, chyba że ma komplet badań i kart informacyjnych. Zależy na kogo trafisz. Spróbować możesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 19:48  
Cytuj
zupa1234 ... chodziłam do wesołowskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »