NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Usunięcie Plomb amalgamatowych!Gdzie?, Usunięcie plomb amalgamatowych! Gdzie?
Posty: 21
Dołączył: 27 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2013r. 23:50  
Cytuj
Witam, czy ktoś w Stalowej Woli okolicach usuwał szkodliwe plomby amalgamatowe u stomatologa? Proszę o opinię gdzie robią to dobrze (bo ponoć trzeba robić to z ostrożnością) jak to wygląda i ile kosztuje wymiana? Pozdrawiam iz góry dziękuję o odpowiedzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2013r. 23:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 16:06  
Cytuj
tanio wymienia plomby nawet po 30-35 zl podobno Pani dr Gola na białych domach, a co sądzicie o jakości i czy to sympatyczna osoba? bo nikt nic na forum prawie o niej nie pisał... to rodzina dr Goli który ma przychodnie?

mi wymienia plomby Pani dr Anna Nowakowska w przychodni dr Trafidło na Wałowej, koszt 100 zl. Bardzo fajna młoda lekarka, a jest tak delikatna, ze leczenia kanałowego nawet nie zauważyłem umiech Wogóle tam w przychodni wszystko nowe i ładne, są zdjęcia na stronie ich mozna zobaczyc, wystarczy wpisac dentysta stalowa wola w google

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 27 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 00:12  
Cytuj
Krzysiek jeśli mogę prosić opisz jak wyglądała wymiana plomby? Chodzi mi o to czy np. opiłki plompy nie trafiały do buzi itp. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 09:43  
Cytuj
Dlaczego plomby amalgamatowe są niezdrowe? Mam dwie takie od dziecka (chyba już ponad 30 lat). Akurat z tymi zębami nic do tej pory mi się nie działo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego plomby amalgamatowe są niezdrowe? Mam dwie takie od dziecka (chyba już ponad 30 lat). Akurat z tymi zębami nic do tej pory mi się nie działo.


Ja tez prawde mowiac o tym nie slyszalem. Mialem plomby amalgamatowe przez 16 lat, byly bardzo dobre, jedyny problem z nimi byl taki ze byly widoczne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 27 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 23:17  
Cytuj
Zagrożenia życia nie ma mając te plomby ale posiadają w sobie rtęć która uwalnia się przez cały czas i jest szkodliwa dla naszego organizmu. Dlatego chciałabym ją wymienić. Bardzo ważna jest technika, szukam gabinetu który zna się na rzeczy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
Zagrożenia życia nie ma mając te plomby ale posiadają w sobie rtęć która uwalnia się przez cały czas i jest szkodliwa dla naszego organizmu. Dlatego chciałabym ją wymienić. Bardzo ważna jest technika, szukam gabinetu który zna się na rzeczy umiech


Wobec tego przez trzydzieści lat do mojego organizmu musiały się z tej plomby dostać ogromne ilości rtęci. Ciekawe jakie stężenie trucizny mam teraz. Skoro cały czas się uwalnia to można powiedzieć, że mój wypełniony ząb jest istną fabryką rtęci i srebra chyba też przy okazji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 17:10  
Cytuj
Stary jak opilki z plomby nie maja tyrafic do buzi skoro ona jest w buzi, pozatym jak kolega wyrzej napisal ja mam te plomby z 15 lat i nigdy nie mialem problemu z tymi zebami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 17:18  
Cytuj
Więcej rtęci wciagniesz z codziennym pożywieniem z hipermarketów niż uwolni sie z tej plomby. Mój dentysta powiedział mi że poza oczywistym minusem estetycznym te plomby są lepsze niż światłoutwardzalne. Również posiadam dwie sztuki i wszystko gra!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 13 Sty 2011r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2013r. 22:29  
Cytuj
Ja ostatnio wymieniałem plomby(zwykłe a może nie zwykłe) białe które zakładał mi kilka może kilkanaście lat temu Robert Lorkowski u pani stomatolog w gabinecie http://piotrtrafidlo.pl Pomimo młodego wieku wykazała się dużym doświadczeniem i estetyką która zagościła u mnie w buzi umiech. A nawet poprawiła 2 kanały po chirurgu.
Ps. Napewno się stara - nie odwala pańszczyzny + nie olewa klienta bo następnych 10 czeka za drzwiami. Mam nadzije że będzie tak dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2013r. 21:20  
Cytuj
sebu znalazłeś kogoś? Mnie właśnie ukruszyła się taka plomba, muszę ją usunąć i wstawić nową :/ Może ktoś inny wie?
Najlepiej na nfz.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »