NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Jazz Rock = PORAŻKA,
~~Roman
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 15:22  
Cytuj
Witam
Najgorsza melina w mieście to właśnie ten klub. wiele razy próbowałem zarezerwować lożę. Dzwoniłem powiedzieli że za wcześnie. dzwoniłem później kazali przyjść na miejsce przyszedłem było zamknięte, zadzwoniłem spod klubu i kazali przyjść na drugi dzień. przyszedłem okazało się że jest koncert ludzi od diabła z włosami po łokcie i nie dało się z nimi porozmawiać. na drugi dzień również był koncert i nie wszedłem ponieważ nie miałem biletu. zadzwoniłem dwa dni później i okazało się że już loży nie ma. Co wy sądzicie o tym klubie?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 15:22  
Cytuj

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 15:29  
Cytuj
CYTAT
Witam
Najgorsza melina w mieście to właśnie ten klub. wiele razy próbowałem zarezerwować lożę. Dzwoniłem powiedzieli że za wcześnie. dzwoniłem później kazali przyjść na miejsce przyszedłem było zamknięte, zadzwoniłem spod klubu i kazali przyjść na drugi dzień. przyszedłem okazało się że jest koncert ludzi od diabła z włosami po łokcie i nie dało się z nimi porozmawiać. na drugi dzień również był koncert i nie wszedłem ponieważ nie miałem biletu. zadzwoniłem dwa dni później i okazało się że już loży nie ma. Co wy sądzicie o tym klubie?


Masz pecha. a meliną może być twój dom.

 
 
 
 
~~tester
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 15:34  
Cytuj
zgadzam sie z Romanem w 100 %.MELINA!!!!!BANDA DŁUGOWŁOSYCH CHAMÓW !!!!!
brak szacunku do klientów i browar smakuje jak mocz!!!!sciana

 
 
 
 
~~loża
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 16:05  
Cytuj
Roman, loże najlepiej rezerwuje się w Planecie. Pomyliłeś lokale i tyle.

 
 
 
 
~~do romka
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 16:14  
Cytuj
okRomanie musze przyznac ze masz zajebistego pecha. ja zawsze kiedy tam pojde to sa miejsca i jest gdzie usuasc i posłuchac muzyczki umiech a melina bardziej nazwałabym lokal typu Forum itp. prykro mi bardzo ze nie jest ci dane tam iscumiech

 
 
 
 
~~Aldona
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
zgadzam sie z Romanem w 100 %.MELINA!!!!!BANDA DŁUGOWŁOSYCH CHAMÓW !!!!!
brak szacunku do klientów i browar smakuje jak mocz!!!!sciana

rozumiem ze mocz testowałes testerze ;-)


Do założyciela tematu:
Długowłosa chamska młodzież też ma prawo sie bawic. Nie musisz się bawić z nimi ale nie musisz też od razu być przeciwko nim. Wolisz żeby Ci pluli pod klatką/domkiem?

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 16:48  
Cytuj
od tej długowłosej "chamskiej" młodzieży większość towarzystwa z planety powinna sie kultury uczyć...

CYTAT
browar smakuje jak mocz


hehe dobresmiech2 jak mocz...

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~qwertyyuui
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 17:04  
Cytuj
nooo Aldonka zabłysneła moczemumiech) heheok

 
 
 
 
~~Rada
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 17:48  
Cytuj
CYTAT
Witam
Najgorsza melina w mieście to właśnie ten klub. wiele razy próbowałem zarezerwować lożę. Dzwoniłem powiedzieli że za wcześnie. dzwoniłem później kazali przyjść na miejsce przyszedłem było zamknięte, zadzwoniłem spod klubu i kazali przyjść na drugi dzień. przyszedłem okazało się że jest koncert ludzi od diabła z włosami po łokcie i nie dało się z nimi porozmawiać. na drugi dzień również był koncert i nie wszedłem ponieważ nie miałem biletu. zadzwoniłem dwa dni później i okazało się że już loży nie ma. Co wy sądzicie o tym klubie?


Stary, bo Ty nie wiesz, dokąd pójść. A my mamy super lokal z tradycjami w samym środku Stalowej Woli. Byłeś kiedyś w Kaprysie? Zawsze jest tam wstęp wolny i nie musisz rezerwować loży. Płacisz tylko za super jadło. Zabierz kumpla, koleżankę i spędź miły wieczór. A z klubami daj sobie spokój. Szkoda tracić czasu.

 
 
 
 
~~~`m````````````
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 19:12  
Cytuj
Polecam Omege!!!good

 
 
 
 
~~Rada
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Polecam Omege!!!good


Kaprysu nie przebiją. Nie mają sznas.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »