NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Ktoś ma możę wełne mineralna, wate..., do odsprzedania
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2013r. 11:23  
Cytuj
Witam umiech
Poszukuje kogos, komu zostało okolo 6 m2 wełny, waty bądź jakiegoś dobrego izolatora po remoncie, budowie. Dlaczego o to pytam ? Ponieważ nie opłaca mi się kupować całej rolki materiału izolacyjne i być może ktoś z Was posiada nie potrzebne. Jeżeli trzeba to zapłace. Potrzebne mi najpóźniej na jutro, aby położyć między r-gips a sufitem.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2013r. 11:23  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2013r. 14:25  
Cytuj
Nie wiem co chcesz docieplać. Ale takie bezkrytyczne podejście do spraw docieplenia od wewnątrz może być przyczyną kłopotów.

Zawsze należy przeanalizować przepływ przez przegrodę pary wodnej. Nad punktem rosy.

Izolacja cieplna, może wymagać zastosowania dodatkowego tzw. opóźniacza pary. Trzeba być tego świadomym !

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2013r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem co chcesz docieplać. Ale takie bezkrytyczne podejście do spraw docieplenia od wewnątrz może być przyczyną kłopotów.

Zawsze należy przeanalizować przepływ przez przegrodę pary wodnej. Nad punktem rosy.

Izolacja cieplna, może wymagać zastosowania dodatkowego tzw. opóźniacza pary. Trzeba być tego świadomym !



Syrenie ! Czy można sobie bezkrytycznie docieplić sufit na poddaszu użytkowym tzn. od środka zgodnie z zasadą sztuki budowlanej ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2013r. 16:06  
Cytuj
Trzeba zawsze mieć świadomość zachodzących procesów. Nie można sobie ot tak wsadzić kawałka wełny i przykręcić na to płytę KG.
Docieplenie poddaszy to dość skomplikowana sprawa. Niekiedy niemożliwa poprawnie do zrealizowania metodą "od wewnątrz".

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2013r. 16:24  
Cytuj
Ależ ty syrena głupoty opowiadasz.
Nie zapytałaś a już wiesz. Wstawiasz te swoje teoria jak byś zjadł wszystkie rozumy. Od mechaniki pojazdowej do budowlanki.

Skąd wiesz, że virus nie ma odpowiednio przygotowanego poddasza i zabrakło mu 6 m2 wełny? Skąd ty to możesz wiedzieć?

A może on ma betonowy strop i chce tam wsadzić wełnę by wygłuszyć lub z każdego innego powodu. Gówno cie to powinno interesować.

Nie pomagasz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2013r. 17:33  
Cytuj
Nie wiem co chce i co ma. Jedynie sygnbalizuję pewne problemy by uchronić przed popełnieniem błędów - któe mogą doprowadzić do np. problemów z wilgocią w pomieszczeniu.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2013r. 18:07  
Cytuj
CYTAT
Witam umiech
Poszukuje kogos, komu zostało okolo 6 m2 wełny, waty bądź jakiegoś dobrego izolatora po remoncie, budowie. Dlaczego o to pytam ? Ponieważ nie opłaca mi się kupować całej rolki materiału izolacyjne i być może ktoś z Was posiada nie potrzebne. Jeżeli trzeba to zapłace. Potrzebne mi najpóźniej na jutro, aby położyć między r-gips a sufitem.


Virus do jutra chyba nie uda ci sie znalezc welny. Jest jeszcze mozliwosc poszukac w firmach budowlanych.

Jak 6m2 potrzebujesz to tu znalazlem oferte

http://alleg(...)722.html

Bywa ze na magazynach sklepowych maja odpady

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2013r. 20:35  
Cytuj
CYTAT
Trzeba zawsze mieć świadomość zachodzących procesów. Nie można sobie ot tak wsadzić kawałka wełny i przykręcić na to płytę KG.
Docieplenie poddaszy to dość skomplikowana sprawa. Niekiedy niemożliwa poprawnie do zrealizowania metodą \"od wewnątrz\".


Jak ktoś ma ochotę to może sobie ot tak wsadzić kawałek wełny i przykręcić płytę a nawet dwie umiech o ile robi to u siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »