NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Abratowski - ile kosztuje wizyta ?, Abratowski
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2013r. 09:08  
Cytuj
czy wie ktos moze czy Abratowski posiada w gabinecie prywatnym aparat do usg?? Ile kosztuje wizyta z usg??? Dodam że wybieram sie z noworodkiem na bioderka. Dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2013r. 09:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2013r. 09:28  
Cytuj
Posiada usg. Normalna wizyta kosztuje 80 zł, z usg zapewne coś więcej ale ile dokładnie to niestety ale wiem i nie pomogę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2013r. 11:09  
Cytuj
dziękuje Terrysavalas za szybką odpowiedz :-) Może jeszcze ktoś wie coś w temacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2013r. 08:22  
Cytuj
CYTAT
czy wie ktos moze czy Abratowski posiada w gabinecie prywatnym aparat do usg?? Ile kosztuje wizyta z usg??? Dodam że wybieram sie z noworodkiem na bioderka. Dziekuje

Jesli chcesz pozadnego lekarza ortopede zwlaszcza dla dziecka to daj spokoj z Abratowskim tylko jedz na Piaski do Szelaga. Kolejki spore, ale ceny normalne, a Szelag bardzo przyjemny dla dzieci, duzo podpowie, doradzi, obali sporo mitow krazacych miedzy rodzicami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2013r. 08:53  
Cytuj
Całkowicie się zgadzam z moim przedmówcą. Tylko Szeląg good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xYx
xYx
xYx
Posty: 5
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2013r. 12:35  
Cytuj
witam w prywatnym gabinecie P.Abratowski posiada usg dla niemowlat sami chodzilismy do niego ,wizyta kosztowala raz 100 a raz 90 zlotych obydwie wizyty wraz z usg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2013r. 14:34  
Cytuj
Ja również potwierdzam to co mówią przedmówcy o Szelągu. My z noworodkiem trafiliśmy do Abratowskiego i o mało nie zrobił nam z dziecka kaleki do końca życia. Nie wiem czy to przypadek, bo nam znajomi rózwnież odradzali Abratowskiego (ich dziecku niestety zrobił krzywdę). My szybko zakończyliśmy chodzenie do tego Pana, ale niestety zanim oprzytomnieliśmy, dzidziuś swoje przez Niego wycierpiał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2013r. 17:50  
Cytuj
dziekuje Wam kochani za odpowiedzi i rady. Do Szelaga dzwoniłam ale termin dopiero na sierpieńneutralny dlatego zmuszona jestem isc do innego ortopedy. pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2013r. 09:30  
Cytuj
Jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź;

ile kosztuje wizyta w prywatnym gabinecie dra Suduła(chirurg) przy Al.JPII(niebieski pawilon)

dziękujęuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 11 Wrz 2011r.
Skąd: Madrid 28-024
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2013r. 19:16  
Cytuj
Podaruj sobie Abratowskiego. Kilka lat temu zalecił mojej wnusi na bioderka "postronki" (wiesz co to jest? szelki, uprząż dla konia). Przez kilka dni i nocy dziecko krzyczło niemiłosiernie. Poszła corka do Szeląga - "postronki" (prymitywne, własnej produkcji) kazał wyrzucic, poinstruował corke co nalezy robić i dzisiaj wnusia ( notabene tez Lenka) ma nogi jak modelka. Przyjmuje na Piaskach ul Sochy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 29 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Gru 2013r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
i dzisiaj wnusia ( notabene tez Lenka) ma nogi jak modelka. Przyjmuje na Piaskach ul Sochy.


Szeląg czy Lenka ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2013r. 20:24  
Cytuj
Wizyta prywatna Romana Sudoła kosztuje 50 złoty.Przyjmuje we wtorek i w piątek od godziny 16,ale kolejki już są od godziny 14.Pozdrawiam i życzę zdrowia.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Gru 2013r. 20:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
i dzisiaj wnusia ( notabene tez Lenka) ma nogi jak modelka. Przyjmuje na Piaskach ul Sochy.


Szeląg czy Lenka ?

Ty naprawde myślisz że jesteś taki dowcipny?Głupio gadać to lepiej nie wypowiadaj się wcale

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2013r. 20:48  
Cytuj
Nie idzcie do tego oszusta mi by zrobil kaleke z dziecka ,dobrze ze pojechalam do rzeszowa bo nie wiem jak by sie to wszystko skonczylo POWIEM TYLE WYSZLO ZE DWA LATA LECZYL ZUPELNIE ZDROWE DZIECKO IDZCIE DO GIEBULTOWICZA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »