NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
optyk, jakiego wybrac?
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2013r. 16:04  
Cytuj
pytanko co do optyka ze Stalowki u jakiego najlepiej naprawic okulary jakie sa wasze opinie prosze o infonie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2013r. 16:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2013r. 16:08  
Cytuj
Wszyscy, byle nie Głowacki na Hutniczej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2013r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
Wszyscy, byle nie Głowacki na Hutniczej.


A dlaczego? Ciekaw jestem Twojej oponii. Parę dni temu wymieniułem w tym zakładzie trzecie okulary i wydaje mi się być ok.

Raz zgłosiłem reklamacię - uznana od ręki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2013r. 20:42  
Cytuj
Miałam styczność z tym panem już kilka razy, dopóki zgadzałam się na to co proponował i oferował był bardzo miły, jednak w przypadku problemu z okularami, które zostały uszkodzone przez niego, już nie był taki miły, a całą winę zrzucił na mnie, wmawiając mi, że przyniosłam uszkodzone okulary. Niestety, w tej chwili muszę z własnej kieszeni zapłacić za uszkodzoną część i za naprawę u innego optyka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2013r. 07:22  
Cytuj
Ja się tam nie znam ale jeśli chodzi Ci o tego co ma salon na hutniczej i tam przyjmuje okulistka Pani Szosler to osobiście z tego co z nim miałem do czynienia to gość bardzo konkretny, w sumie ta kobieta (chyba żona) też. Czekałem tam do okulistki i bardzo mi się podobał sposób podejścia do klienta. Konkretnie i fachowo. Tak powinien działać biznes w Polsce - "po pierwsze klient".
Sam byłem świadkiem, że przyszedł gość z okularami bo coś mu się tam stało z śrubką czy coś takiego, w każdym bądź razie pierdoła.
Gość wiziął pogrzebał i oddał i stwierdził, że takie naprawy dla klientów są gratis.
To nie jest żadna reklama ale fakt zaobserwowany.
Nie mam porównania do innych ale obsługa mi się bardzi podoba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2013r. 09:28  
Cytuj
Ja również polecam optyka na hutniczej. Sama kilkakrotnie zgłaszałam usterki w okularkach np. dziecka z czego wina była nasza bo młodszy syn wygiął okularki tak że myślałam że trzeba będzie nowe oprawki kupować(a miały może z tydzień). Ale nie, pan wziął wyprostował na gorąco i okularki jak nowe. Dodam że nawet nie trzeba było płacić.
Tak samo z okularami przeciwsłonecznymi męża,(zgubił śrubkę)pan przykręcił bez problemu również nie chcąc pieniążków. Obsługa na najwyższym poziomie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2013r. 09:40  
Cytuj
Słynna złota rączka od okularów pracował na Narutowicza, teraz się to zwie chyba Eurooptyk, tam niedaleko Hutnika. Gość chyba dalej tam pracuje, a poza tym zawsze robił to stosunkowo tanio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2013r. 11:43  
Cytuj
dzieki wszystkim za opinie wszystko zalatwilem od reki u optyka miedzy hala targowa a supersamem gladko szybko bezbolesnie naprawde polecamok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2013r. 11:52  
Cytuj
no to właśnie ta "złota rączka" zrobiła ci okulary umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2013r. 11:59  
Cytuj
Optyk za halą targową nie jest zły. Tego na Narutowicza też osobiście polecam.
Omijajcie natomiast szerokim łukiem nieudacznika w biało-czerwonych pawilonach przy hali (obok Ery). Ten jak mi kiedyś pospawał oprawki, to chyba lepiej by pijany pan Józio w garażu zrobił. Co gorsza jak zwróciłam uwagę, że mógł przynajmniej obczyścić te luty, to na mnie skoczył, że się czepiam, a on (pokazując na swoje ściany) ma przecież certyfikaty.
W d... niech sobie je wsadzi ze swoim prostackim podejściem do klienta, wysokimi cenami i brakiem profesjonalizmu.
Tylko miejsce do usług ma dobre- stanowczo odradzam jego usług!!!!

CYTAT
Mam pytanie odnsnie Twojej wypowiedzi co takiego wynikło ze nie polecasz doroty partyki własnie koleznka jest do niej zapisana a jak ta piszesz to sie zastanawia czemu jej nie polecasz ??? pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »