NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
usuwanie komentarzy z forum SM, j.w.
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 11:38  
Cytuj
witajcie, jeśli jakiemuś jeleniowi nie pasują moje wpisy, usuncie moje konto bo mnie wkur..... ten portal, cwaniaki administratorzy co to oni wiecznie mają rację do tego lux ładujące się strony w expresowym tempie. Nic tylko pisać !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 11:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 11:54  
Cytuj
A może więcej szczegółów ? Pozwoli to wyjaśnić sytuację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 12:25  
Cytuj
Przyłączam się do fankore.
Został usunięty mój komentarz wytykający błędy w artykule pod obecnym tytułem "Poziom wody w normie".
PS
To nie pierwszy raz - w przeszłości usuwano moje komentarze wskazujące błędy w artykułach i wytykające nieuctwo autorów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 12:29  
Cytuj
Komentarze pod artykułami nie odnoszące się do meritum artykułu owszem są usuwane. Do zgłszania błędów, służy opcja (pod każdym artykułem) "Zgłoś błąd". Dzięki temu zgłoszenie trafia bezpośrednio do autora i może go poprawić.
Informowanie o błędach, pisane w komentarzach, powodują tylko niepotrzebny bałagan, a autor często nadal nie wie o swoim błędzie. W dodatku, ilość zgłoszonych błędów jest kryterium oceny autora po ustalonym okresie. Jeśli nie skorzystano z opcji zgłoś błąd - nie mamy informacji o błędach w systemie.
A przecież chyba o to chodzi, żeby autora powiadomić, by poprawił błąd i wyciągnął wnioski na przyszłość ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 12:41  
Cytuj
jak już zarząd się odezwał proszę o usunięcie mojego konta, sprawa dotyczy nie tylko komentarzy ale i ogłoszeń o których już w przyszłości pisałem, oczywiście nikt nic o niczym nie wie i odsyła do kogoś innego. Żałosne!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 12:45  
Cytuj
fankore - sprawdziłem. Komentarzy napisanych z Twojego konta jest 12 (wszystkich). Ostatni 26 kwietnia 2013 - żaden z tych 12 nie został usunięty.

hans - z Twojego konta dodanych jest 19 komentarzy, w tym dwa usunięte. Rzeczywiście dotyczyły one nie przesłania artykuły, ale literówki w tytule. Tytuł został poprawiony, a komentarz usunięty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 12:48  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=729998

wczoraj dodany był komentarz o treści " skradziono czy zgubiono bo to różnica " a dziś nie ma...... to jeden z przykładów który pamiętam a było ich wcześniej więcej ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 12:55  
Cytuj
Rozróżnijmy komentarze od postów. Wyżej pisałem o komentarzach.

Teraz forum. Temat, który podałeś jest z 28 maja. Ostatni post z 30 maja. Wczoraj, mówisz napisałeś kolejny, wyjątkowo pomocny autorowi "zgubiono czy skradziono", w dodatku odkopałeś stary wątek po ponad 2 tygodniach - w jakim celu ?
Moderator tutaj wykazał się dobrą wolą. Po prostu usunął wpis nie zawierający merytorycznej treści i odkopujący wątek po ponad 2 tygodniach. A powinien dać Ci kolejne ostrzeżenie i wtedy byś znał przyczynę ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 13:15  
Cytuj
żegnam ten portal i wszystkie święte krowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 13:17  
Cytuj
jak usunąć konto ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
Rozróżnijmy komentarze od postów. Wyżej pisałem o komentarzach.

Teraz forum. Temat, który podałeś jest z 28 maja. Ostatni post z 30 maja. Wczoraj, mówisz napisałeś kolejny, wyjątkowo pomocny autorowi \"zgubiono czy skradziono\", w dodatku odkopałeś stary wątek po ponad 2 tygodniach - w jakim celu ?
Moderator tutaj wykazał się dobrą wolą. Po prostu usunął wpis nie zawierający merytorycznej treści i odkopujący wątek po ponad 2 tygodniach. A powinien dać Ci kolejne ostrzeżenie i wtedy byś znał przyczynę ...


gdzie w regulaminie jest że nie można poruszać starych tematów ? zamykajcie sami stare tematy będzie mniej ostrzeżeń!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 13:30  
Cytuj
Teraz forum. Temat, który podałeś jest z 28 maja. Ostatni post z 30 maja. Wczoraj, mówisz napisałeś kolejny, wyjątkowo pomocny autorowi "zgubiono czy skradziono", w dodatku odkopałeś stary wątek po ponad 2 tygodniach - w jakim celu ?
Moderator tutaj wykazał się dobrą wolą. Po prostu usunął wpis nie zawierający merytorycznej treści i odkopujący wątek po ponad 2 tygodniach. A powinien dać Ci kolejne ostrzeżenie i wtedy byś znał przyczynę ...


Niestety fankore ma racje, nie ma tutaj rownego traktowania. Prosty przyklad: w tym temacie co usuniety zostal post, znajduje sie takze ten napisany przez kogo innego "Jeśli miałeś wykupioną opcję ubezpieczenia to możesz dostać nowy". Co ten post wnosi "nowego" autorowi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 13:36  
Cytuj
fankore - Po co zamykać, a co jeśli ktoś znalazł by telefon ? Powiedz czym się kierowałeś odgrzebując wątek po ponad 14 dniach i pisząc "zgubiony czy skradziony" ? Co to miało wnieść do tematu, w czym miało pomóc autorowi, czy komukolwiek innemu ?

CYTAT
zamykajcie sami stare tematy będzie mniej ostrzeżeń!

Nie lubimy dawać ostrzeżeń. W tym przypadku moderator nie dał.


CYTAT
Prosty przyklad: w tym temacie co usuniety zostal post, znajduje sie takze ten napisany przez kogo innego "Jeśli miałeś wykupioną opcję ubezpieczenia to możesz dostać nowy". Co ten post wnosi "nowego" autorowi?


Nigdy nie będzie idealnej równości i sprawiedliwości dopóty, dopóki czynnikiem decyzyjnym będzie czynnik ludzki. Rzeczywiście wspomniany post również nic nie wnosi do tematu. Zapewne, gdyby tym postem odkopał ktoś temat po 14 dniach to też by zniknął.
Nie można usprawiedliwiać się jedynie "bo inni mogą", jak Cie zatrzyma policja za przekroczenie prędkości powiesz "proszę mnie nie karać, bo tamten też jedzie więcej" ? Nie da się wyłapać wszystkiego. Zawsze coś umknie, zostanie nie zauważone. Ale nie uważam tego za powód wystarczający by usprawiedliwiać tym swoje "potknięcia".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 13:41  
Cytuj
szczerze nie patrze na daty !!i w tym przypadku rownież nie patrzyłem!

A konto chcę usunąć hmmm powiedzmy z powodów osobistych ! Proszę o usunięcie konta FANKORE lub proszę o info gdzie je usunąć!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 13:59  
Cytuj
Abstrachując od dat. Czemu ta wypowiedź miała służyć ?
Czy nie była ona nacechowana prześmiewczo, ironicznie ?

Proszę napisać maila. stalowe_(at)_stalowemiasto.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 4 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 14:04  
Cytuj
Hahahaahah jakie profesjonalne komentarze pseudo adminów na tym pseudo portaliku. Cóż ludzie jedynym sposobem na pozbycie się tej chołoty jest przestanie wchodzić na ten pseudo portal bo oni z tego żyją. Cóż ich poziom jest zerowy i każdy to wie ale wyrażanie opinii jest tu nielegalne wiec ten kto zobaczy ten komentarz niech sobie zrobi pamiątkowe zdjęcie bo po odświeżeniu już go pewnie nie będzie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »