NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Czarni chcą zabrać kawał ogródka jordanowskiego,
~~ital
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 09:32  
Cytuj
Czarni znów chcą zabrać kawał ogródku jordanowskiego. Jedyny taki większy plac zabaw dla dzieci na zatorzu znowu ma być uszczuplony bo klerowi mało jest miejsca na katolicką uczelnię i kosztem dzieci chce się rozbudowywać na terenie placu zabaw!!!zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 09:32  
Cytuj

 
 
 
 
~~biskup
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 10:01  
Cytuj
już dostali, na miejscu istniejącej górki z której dzieci kiedyś jezdziły na sankach, stanie kolejny budynek kulmlotek

 
 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Lip 2008r.
Skąd: Kraków, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 10:06  
Cytuj
W Krakowie zabrakło dla czarnych ziemi. Trzeba więc szukać tam gdzie ich jeszcze tolerują.
Tak w ogóle to czemu księża wciąż są uprzywilejowani w sprawach finansowych? Wszystkie przywileje(podatki, emerytury) zostały im nadane w zamian za ziemie zabrane w czasach PRL. Po 89 roku odzyskali grunty w ilościach przewyższających te stracone za komuny. A im wciąż za mało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
W Krakowie zabrakło dla czarnych ziemi. Trzeba więc szukać tam gdzie ich jeszcze tolerują.
Tak w ogóle to czemu księża wciąż są uprzywilejowani w sprawach finansowych? Wszystkie przywileje(podatki, emerytury) zostały im nadane w zamian za ziemie zabrane w czasach PRL. Po 89 roku odzyskali grunty w ilościach przewyższających te stracone za komuny. A im wciąż za mało.


Nie wiesz że to dobry biznes.

 
 
 
 
~~oho
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 10:47  
Cytuj
Juz się nagonka zaczęła. Normalnie tyle dzieci koło górki się bawi że masakra. Nie szukaj na siłe afery tam gdzie jej nie ma. Ale poszczekać to wy lubicie i to bardzo.

 
 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Lip 2008r.
Skąd: Kraków, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 11:08  
Cytuj
CYTAT

Nie wiesz że to dobry biznes.


Ja doskonale wiem. Ale większość ludzi ze Stalowej Woli nie, i wciąż traktuje księży jako kogoś nadzwyczajnego. Czasem jestem w SW i powiem coś niewygodnego o księżach, to zaraz mnie uciszają "bo jeszcze ktoś usłyszy". A niech usłyszy. Niech dowie się jak Watykan doi Polskę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 11:25  
Cytuj
Ja też uważam,że nie wolno i nie należy zabierać dzieciom jedynego w mieście placu zabaw.Należy nazwać to po imieniu:TO DRAŃSTWO

 
 
 
 
~~Fafik
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 11:31  
Cytuj
CYTAT

Czarni znów chcą zabrać kawał ogródku jordanowskiego. Jedyny taki większy plac zabaw dla dzieci na zatorzu znowu ma być uszczuplony bo klerowi mało jest miejsca na katolicką uczelnię i kosztem dzieci chce się rozbudowywać na terenie placu zabaw!!!zaklopotany


Głupcem się urodziłeś i prawdopodobnie głupcem umrzesz. Na Twoim miejscu cieszyłbym się, że kosztem zaniedbanego i nikomu niepotrzebnego parku będzie rozbudowana jedyna ostoja nauki w tym robotniczym mieście.

Ponadto KUL ma z "czarnymi" tyle wspólnego, co kamień węgielny z węglem kamiennym. To normalny uniwersytet, a nie seminarium!sciana

 
 
 
 
~~konus
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 11:39  
Cytuj
Ogródek jest zaniedbany, to fakt a może właśnie ktoś ma w tym cel aby był zaniedbany by posłuzyc sie taki argumentem jak Ty. Hmmm niepotrzebny!!!! Może dla Ciebie niepotrzebny, ale nie kazdy chce życ na betonowej pustynisciana

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
Głupcem się urodziłeś i prawdopodobnie głupcem umrzesz... KUL ma z \"czarnymi\" tyle wspólnego, co kamień węgielny z węglem kamiennym. To normalny uniwersytet, a nie seminarium!sciana


Statut KUL obowiązujący od 1 września 2006 r
Rozdział I
Postanowienia ogólne
§ 1
1. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa jest kościelną szkołą wyższą...
§ 2
1. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II jako wspólne dobro Kościoła katolickiego podlega Stolicy Apostolskiej.
2. Uniwersytet jako katolicka szkoła wyższa kieruje się przepisami prawa kanonicznego, wskazaniami zawartymi w dokumentach Stolicy Apostolskiej oraz niniejszym Statutem.
§ 3
1. Opieka i nadzór nad Uniwersytetem oraz troska o jego rozwój naukowy i podstawy materialne należą do Konferencji Episkopatu Polski oraz jej organów.


itp., itd., itp chytry

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~STUDENT
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 13:36  
Cytuj
ZIOORRO i co z tego wynika co napisałes ,ze to seminarium ,a moze Ty widziałes tam kleryków??

 
 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 13:41  
Cytuj
Łapy precz od Ogródka Jordanowskiego. Jak chcą niech kupią sobie działkę w Stalowej i tam budują BurdelKUL mlotek

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Ola
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
Łapy precz od Ogródka Jordanowskiego. Jak chcą niech kupią sobie działkę w Stalowej i tam budują BurdelKUL mlotek


No ty naprawde jestes PIERDOŁA!!!JAK CIE PISZA TAK CIE WIDZA!!!

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 14:06  
Cytuj
CYTAT
ZIOORRO i co z tego wynika co napisałes ,ze to seminarium ,a moze Ty widziałes tam kleryków??


Przypominam, że moja wypowiedź dotyczyła postu „KUL ma z \"czarnymi\" tyle wspólnego, co kamień węgielny z węglem kamiennym”

A wynika mój drogi, że to jest od początku do końca prywatny interes czarnoksiężników finansowany z moich podatków. No chyba że chodziło o mieszkańców Afryki – w takim razie przepraszam, pomyliłem się jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 14:13  
Cytuj
No ty naprawde jestes PIERDOŁA!!!JAK CIE PISZA TAK CIE WIDZA!!![/cytat]


Powiedziała co wiedziała cichodajka z BurdelKULu jezyk

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Fafik
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 14:25  
Cytuj
CYTAT

Przypominam, że moja wypowiedź dotyczyła postu „KUL ma z \\\"czarnymi\\\" tyle wspólnego, co kamień węgielny z węglem kamiennym”

A wynika mój drogi, że to jest od początku do końca prywatny interes czarnoksiężników finansowany z moich podatków. No chyba że chodziło o mieszkańców Afryki – w takim razie przepraszam, pomyliłem się jezyk


Nie mogłem się wcześniej odpowiedzieć, bo coś serwer nie chciał współpracować :/ Bywa.

Mówiąc o tym, że z "czarnymi" KUL ma niewiele wspólnego miałem na myśli to, że to nie jest żadne seminarium czy coś w tym stylu. To najnormalniejszy w świecie uniwersytet. Należy co prawda do KK, ale nie wynika z tego nic, co by wpływało na jego funkcjonowanie naukowe!

Pragnę także dodać, że z tym finansowaniem z podatków trochę się zagalopowałeś. Z podatków opłacane są tylko pensje pracowników (naukowych i administracyjnych) i stypendia dla studentów. Reszta (np. remonty, rozbudowa etc.) jest finansowana ze środków własnych uczelni.

No i na końcu chciałbym spytać, czy wiesz czym ów KUL się zajmuje? Jakie badania są na nim prowadzone i co publikują pracujący na nim naukowcy? Domyślam się, że nie, bo gdybyś wiedział to nie napisałbyś o finansowaniu tego z "twoich podatków". Z tych podatków finansuje się wiele bezwartościowych tworów uczelnianopodobnych, które produkują tylko bezrobotnych. KUL to jedna z bardziej poważanych i znanych uczelni w Polsce.

I proszę Was, myślcie czasem trochę! Swe ataki opieracie tylko na heurystyce "katolicki=kościół=księża=zło=atak!".

 
 
 
 
~~stella
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 14:49  
Cytuj
Szanowny Nadministrze Ziorro z czeskiego filmu!

Ale Pan wymyślił głupotę!!!!!!!:szok: Piszesz Pan jak potłuczony potluczony

 
 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 14:52  
Cytuj
Tak , jeszcze zablokujcie calkowiecie ten rozwój naszego miasta. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!scianascianascianascianascianascianascianascianascianascianascianascianasciana

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~student
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 15:04  
Cytuj
[cytat][cytat]No i na końcu chciałbym spytać, czy wiesz czym ów KUL się zajmuje? Jakie badania są na nim prowadzone i co publikują pracujący na nim naukowcy? Domyślam się, że nie, bo gdybyś wiedział to nie napisałbyś o finansowaniu tego z \"twoich podatków\". Z tych podatków finansuje się wiele bezwartościowych tworów uczelnianopodobnych, które produkują tylko bezrobotnych. KUL to jedna z bardziej poważanych i znanych uczelni w Polsce.


jestem bardzo ciekawy co za badania sa na tej szacownej uczelni prowadzone sa.?Jacy wybitni naukowcy swiatowej slawy
pisza publikacje?
Jesli chodzi o baze lokalowa KUL to zaczelo sie od ogromnego budynku przy parafi matki bozej poprzez miasteczko studenckie
Pkp st. wola az po czesc parku .Jordanowskiego.Mysle ze to wystarczy.Bo nie chodzi chyba o ilosc ale o jakosc uczelni.
A z tym jest raczej niewesolo.Jesli czlowiek po studiach na KULU w Stalowce ma zerowe szanse na prace a nawet na staz w liczacej sie firmie w kraju.

 
 
 
 
~~C.
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 15:16  
Cytuj
Zanim debile zaczniecie cos pisac zorientujcie sie w temacie, kto i za czyje pieniadze buduje budynki dla uczelni wyższych w Stalowej Woli. Przeanalizujcie (jesli jestecie oczywiscie w stanie, a mam co do tego uzasadnione wątpliwości)bilans korzyści i strat dla miasta i jego mieszkańców, a następnie zabierajcie głos.


W polemike z idiotami sie nie wdaje
Bez odbioru.

 
 
 
 
~~Fafik
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 15:17  
Cytuj
"student", a poczytaj sobie choćby "Roczniki psychologiczne", to może rozjaśni Ci to obraz. Oczywiście mówię tu o KULu jako takim, nie o wydziale zamiejscowym. Ja sam jestem ze Stalowej, ale studiowałem w Lublinie i wiem, że zajęcia na KULu s Stalowej prowadzą często ci sami wykładowcy, co na KULu lubelskim.

Ps. Co do światowej sławy naukowcy pracujących na KUL - zdziwiłbyś się, kto wykładał/wykłada na KULu i co znaczą w światowej nauce. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć...

 
 
 
 
~~Ibero
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
Czarni znów chcą zabrać kawał ogródku jordanowskiego. Jedyny taki większy plac zabaw dla dzieci na zatorzu znowu ma być uszczuplony bo klerowi mało jest miejsca na katolicką uczelnię i kosztem dzieci chce się rozbudowywać na terenie placu zabaw!!!zaklopotany


Kolejna komunistyczna propaganda. Znowu jakiś niedobitek totalitaryzmu chce machać resztkami sił czerwonym sztandarem. I miota się bezsilnie wołając o srebrniki. Marny żywot. Pożałowania godny. Precz z komuną.

 
 
 
 
~~Zirou
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 17:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ZIOORRO i co z tego wynika co napisałes ,ze to seminarium ,a moze Ty widziałes tam kleryków??


Przypominam, że moja wypowiedź dotyczyła postu „KUL ma z \\\"czarnymi\\\" tyle wspólnego, co kamień węgielny z węglem kamiennym”

A wynika mój drogi, że to jest od początku do końca prywatny interes czarnoksiężników finansowany z moich podatków. No chyba że chodziło o mieszkańców Afryki – w takim razie przepraszam, pomyliłem się jezyk


Tylko ZORRO się nie mylił. Ale to trzeba być ZORREM.

 
 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
KUL to jedna z bardziej poważanych i znanych uczelni w Polsce.

Koleś Tyś się chyba pojawił tutaj z jakiegoś innego wymiaru smiech2
W d..ie byłeś i gó..o widziałeś. KUL to jedna z największych kaszan uczelnianych na podkarpaciu. Idź do pracodawcy i powiedz że masz skończony KUL to będzie Cie traktował jak po maturze. ZERO wiedzy !
KUL ma taką samą renomę jak Zachodniopomorska Szkoła Biznesu. Poczytaj. Wyjdź szanownym umysłem poza swoje osiedle w StW i poza granice naszego miasta, kraju, to podyskutujemy.

CYTAT
Co do światowej sławy naukowcy pracujących na KUL - zdziwiłbyś się, kto wykładał/wykłada na KULu i co znaczą w światowej nauce. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć...


Daj mi powody do zdziwienia i powymieniaj tych "szanownych naukowców", wymień ich prace i osiągnięcia a nie tytuły naukowe i jakieś habilitacje. Czekam ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kurczak
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 18:17  
Cytuj
podobno JPII wykładał na KUL, ale to przecież nie byl znany naukowieccool

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »