NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Czarni chcą zabrać kawał ogródka jordanowskiego,
~~Fafik
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
KUL to jedna z bardziej poważanych i znanych uczelni w Polsce.

Koleś Tyś się chyba pojawił tutaj z jakiegoś innego wymiaru smiech2
W d..ie byłeś i gó..o widziałeś. KUL to jedna z największych kaszan uczelnianych na podkarpaciu. Idź do pracodawcy i powiedz że masz skończony KUL to będzie Cie traktował jak po maturze. ZERO wiedzy !
KUL ma taką samą renomę jak Zachodniopomorska Szkoła Biznesu. Poczytaj. Wyjdź szanownym umysłem poza swoje osiedle w StW i poza granice naszego miasta, kraju, to podyskutujemy.

CYTAT
Co do światowej sławy naukowcy pracujących na KUL - zdziwiłbyś się, kto wykładał/wykłada na KULu i co znaczą w światowej nauce. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć...


Daj mi powody do zdziwienia i powymieniaj tych \\\"szanownych naukowców\\\", wymień ich prace i osiągnięcia a nie tytuły naukowe i jakieś habilitacje. Czekam ....


Masz chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ja mówię o KULu, ale głównym!!! Nie o jego stalowowolskim wydziale zamiejscowym!

Studiowałem na KULu, ale w LUBLINIE (to takie miasto na północny wschód od Stalówki) i wiem, kto jeździ do Stalówki prowadzić zajęcia (co prawda chałtura, ale nazwisko jest nazwisko). Odnośnie wychodzenia moim szanownym umysłem poza osiedle w stalówce to tak się składa, że od wyjazdu na studia to w stalówce bywam na świętamlotek

Także w tej chwili piszę z innego miasta (podobno największe w tym krajuzaklopotany) i wiem, że dyplom KUlu coś tam jednak znaczy. (Zaznaczam, że skończyłem kierunek, który na KULu bardzo mocno stoi, jest to jedna z najlepszych katedr w Polsce).

Natomiast co do tych naukowców - poczytaj kim jest np. prof. K. Oleś albo kim był prof. Czerkawski. Takich ludzi jest sporo, tyle, że są mało znani w powszechnej świadomości, bo zajmują się raczej niszowymi sprawami, których motłoch nie doceni.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 18:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Lip 2008r.
Skąd: Kraków, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
podobno JPII wykładał na KUL, ale to przecież nie byl znany naukowieccool


Znany był, ale naukowiec z niego marny. Nawet w kraju, z którego pochodził jego nauki ludzie mają daleko gdzieś... W szczególności dotyczy się to zachłannego i zakłamanego polskiego duchowieństwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 18:45  
Cytuj
a żebyś skisł...

Jan Paweł II jest największym autorytetem w dziejach Polski i świata i też należał do polskiego duchowieństwa..

mówiąc coś takiego obrażasz wiele ludzi a po za tym twoje idiotyczne gadanie na temat duchowieństwa nie ma znaczenia czy ten plac zabaw bedzie czy nie

nie wrzuca sie wszystkich do jednego woramlotek

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Lip 2008r.
Skąd: Kraków, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
a żebyś skisł...

Jan Paweł II jest największym autorytetem w dziejach Polski i świata i też należał do polskiego duchowieństwa..

mówiąc coś takiego obrażasz wiele ludzi a po za tym twoje idiotyczne gadanie na temat duchowieństwa nie ma znaczenia czy ten plac zabaw bedzie czy nie

nie wrzuca sie wszystkich do jednego woramlotek


Widać jakim autorytetem jest dla Ciebie JP2. Pierwsze co robisz, to obrażasz osobę o poglądach innych niż Twoje.
Jeśli JP2 był takim autorytetem to dlaczego mało który polski katolik pamięta i stosuje jakąś jego naukę? Większość zna tylko jego opowieść o kremówkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 20:02  
Cytuj
źle precyzujesz,kogoś się ocenia że jest autorytetem po tym co sobą prezentuje a nie po tym jak inni się odnoszą do niego..

dla Ciebie jest autorytetem??

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~konus
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 20:19  
Cytuj
dla mnie JPII nie jest autorytetemgood

 
 
 
 
~~Free
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
podobno JPII wykładał na KUL, ale to przecież nie byl znany naukowieccool


Znany był, ale naukowiec z niego marny. Nawet w kraju, z którego pochodził jego nauki ludzie mają daleko gdzieś... W szczególności dotyczy się to zachłannego i zakłamanego polskiego duchowieństwa.


Jakiś bidny komuch próbuje tu jeszcze fikać i wciskać zardzewiały komunistyczny kit. Na szczęście to już relikt. My budujmy wolną Polską bez komuszego zakłamania, które tylko atakuje propagandą. Niech żyje Polska. Nie damy się.

 
 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 20:41  
Cytuj
CYTAT
coś tam

coś tam. coś tam to robi tez pewna pani poseł z PiS\'u :]
Dyplom uczelni ma znaczyć wiele a nie \"coś tam\".
KUL lubelski nie różni się praktycznie niczym od tego w Stalowej Woli.
Co do osób wymienionych - żenada i tyle.
Świadczy o tym chociaż jego stanowisko jako promotora do takich prac jak \"Zaburzenia widzenia i ich leczenie a poczucie jakości życia\". Temat o wszystkim i o niczym....
O prof Czerkawskim rozpisywał się nie będę gdyż nie wypada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Fafik
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
coś tam

Co do osób wymienionych - żenada i tyle.


Wiesz, nie znam Cię i pewnie nigdy nie poznam, więc i oceniać nie chcę,ale życzę osiągnięcia poziomu takiej żenady.

Stanowisko międzynarodowego konsultanta ds. badawczo-terapeutycznego podejścia konfrontacja z sobą to jednak moim zdaniem całkiem niezłe osiągnięcie. Ale co ja tam wiem, toć marny magister po KULu jestem, Pan pewnie po jakiejś WSE ze Stalowej, więc co ja tu głupi będę dyskutował...

 
 
 
 
~~Zenon
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 21:54  
Cytuj
Zakładam, że są tu ludzie na pewnym poziomie.

Oto krótka wyliczanka badaczy z zakresu prawa i administracji (kanonicznego nie ma sensu wymieniać bo to niszowa dziedzina), którzy pracowali lub pracują na KUL: Zdyb, Łączkowski, Granat, Safjan (byli bądź obecni sędziowie TK), Fundowicz (prezes Stowarzyszenia Edukacji Administracji Publicznej w Polsce i członek rady legislacyjnej przy premierze), Kuryłowicz, Dębiński, Poźniak-Niedzielska, Głuchowski, Skubisz, Wąsek, Skrętowicz, Cioch, Pogonowski, Skoczylas, Świtka, Antonowicz, Kuś, Widacki, Grześkowiak, Papierkowski, Dudek, Misztal, Mezglewski, Smoleń, Kość, Policastro, Szajkowski, Bar, Górski, Krukowski, Rudnicki, Stanisz, Chrzanowski, Flaga czy Strzembosz. O przedwojennych nie ma co wspominać, Martyniak, Klonowiecki, Pazdro czy Longchamps de Berier to dalekie czasy.

Pewno teraz usłyszę, że to nazwiska jakich wiele, itp.

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 22:21  
Cytuj
CYTAT

Co do osób wymienionych - żenada i tyle.
Świadczy o tym chociaż jego stanowisko jako promotora do takich prac jak \\\"Zaburzenia widzenia i ich leczenie a poczucie jakości życia\\\". Temat o wszystkim i o niczym....
O prof Czerkawskim rozpisywał się nie będę gdyż nie wypada.

znawco ty robisz doktorat na sgh czy co żeś taki przemądrzały??

a pozatym zanim powiesz że ta uczelnia jest do d**** czy inna to wiec że nie skończona uczelnia ale kierunek robią z Ciebie kogoś... mlotek

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Fafik
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 22:34  
Cytuj
CYTAT

znawco ty robisz doktorat na sgh czy co żeś taki przemądrzały??


Pewnie nic nie robi, bo w przeciwnym wypadku miałby trochę pokory...

 
 
 
 
~~rtert34t
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 22:58  
Cytuj
aaa niech sobie tam robia co chca.. i tak tam mało kto chodzi!! same zule z waniami na ławkach

 
 
 
 
~~red
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 23:50  
Cytuj
Czarne rece precz od Jordana.
Zoatawcie stalowolskim dzieciom

 
 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 07:12  
Cytuj
CYTAT
Szanowny Nadministrze Ziorro z czeskiego filmu!

Ale Pan wymyślił głupotę!!!!!!!:szok: Piszesz Pan jak potłuczony potluczony

Może bardziej konkretnie.
Co cię tak szokuje?
Fragmenty statutu KUL-u?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 07:34  
Cytuj
CYTAT


Co do światowej sławy naukowcy pracujących na KUL - zdziwiłbyś się, kto wykładał/wykłada na KULu i co znaczą w światowej nauce.

Masz na myśli np. Bendera?

Poniżej fragment jego życiorysu:

W latach 1970-1975 sprawował funkcję prodziekana, a w latach 1981-1987 dziekana Wydziału Nauk Humanistycznych tej uczelni. Od 1969-2002 był kierownikiem I Katedry Historii Nowożytnej na KUL.

W latach 1973-1977 zasiadał w radzie Lublina.
Od 1976 do 1980 był posłem na Sejm PRL VII kadencji.
W 1985 wziął udział w zbojkotowanych przez działaczy związanych z Pierwszą "Solidarnością" wyborach do Sejmu.
Sprawował mandat posła na Sejm PRL IX kadencji do 1989.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 07:41  
Cytuj
i co sie go tak czepiasz? masz lepsze osiągnięcia? zadrościsz?

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Victoria
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 07:56  
Cytuj
CYTAT
Czarne rece precz od Jordana.
Zoatawcie stalowolskim dzieciom



Oto klasyczny przykład komuszej propagandy. Jeszcze jakiś niedobitek próbuje się ciskać i niszczyć wszystko wokół siebie. Pewnie zaraz dostanie zadyszki i nawet nie będzie miał siły wydać srebrników za szczucie.

 
 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 08:00  
Cytuj
CYTAT
i co sie go tak czepiasz? masz lepsze osiągnięcia? zadrościsz?


Osiągnięcia?????

Kolaboracja z władzami PRL-u i czerpanie przez wiele lat z tego materialnych korzyści to są wg Ciebie osiągnięcia?
sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Agent Bolek
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 08:13  
Cytuj
CYTAT


Co do światowej sławy naukowcy pracujących na KUL - zdziwiłbyś się, kto wykładał/wykłada na KULu i co znaczą w światowej nauce.


Chodzi o Wielgusa, Życimskiego i innych agentów?

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 08:19  
Cytuj
CYTAT

Osiągnięcia?????

Kolaboracja z władzami PRL-u i czerpanie przez wiele lat z tego materialnych korzyści to są wg Ciebie osiągnięcia?
sciana


ale o co ci dokładnie teraz chodzi, o to że ktoś 30 lat temu byl agentem, czy nie lubisz kulu czy jest inny powód?


jestem przekonany że większość ludzi którzy sprawowali władze w uczelniach przed i zaraz po 89 współpracowały...

ale co związku z tym?

uczelnia chce się rozbudowywać w stw i bardzo dobrze!

dobrze że kul a anie jakaś wse czy olympus czy cokolwiek innego...

wszystkie prywaciaki są tyle warte co zeszłoroczny śnieg good

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 08:32  
Cytuj
CYTAT

jestem przekonany że większość ludzi którzy sprawowali władze w uczelniach przed i zaraz po 89 współpracowały...



Nie sądź gówniarzu innych według swojej miary.

Obrażasz ludzi, którym do pięt nie dorastasz.chytry

Z Tobą więcej dyskusji nie będzie, bo na tym poziomie możesz sobie dyskutować z równymi sobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Elsi
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 08:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
i co sie go tak czepiasz? masz lepsze osiągnięcia? zadrościsz?


Osiągnięcia?????

Kolaboracja z władzami PRL-u i czerpanie przez wiele lat z tego materialnych korzyści to są wg Ciebie osiągnięcia?
sciana


Widać, jak bardzo komuna wyprała gościowi mózg i odebrała zdolność myślenia. Teraz powtarza tylko komusze slogany i jątrzenia. Myli ofiarę i kata. Precz z komuną.

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 08:57  
Cytuj
CYTAT


Nie sądź gówniarzu innych według swojej miary.

Obrażasz ludzi, którym do pięt nie dorastasz.chytry

Z Tobą więcej dyskusji nie będzie, bo na tym poziomie możesz sobie dyskutować z równymi sobie.


haha teraz to możesz tylko psioczyć na stalowe miasto i tyle hehe psiocz psiocz

a Ty możesz obrażać nauczycieli akademickich z kulu?
popatrz na swój poziom

studiowałeś na lepszej uczelini niż kul że masz tak prawo mówić?

cóż.. może jesteś kolejnym ekonomistąsmiech2

hehe

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Zenon
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Co do światowej sławy naukowcy pracujących na KUL - zdziwiłbyś się, kto wykładał/wykłada na KULu i co znaczą w światowej nauce.

Masz na myśli np. Bendera?

Poniżej fragment jego życiorysu:

W latach 1970-1975 sprawował funkcję prodziekana, a w latach 1981-1987 dziekana Wydziału Nauk Humanistycznych tej uczelni. Od 1969-2002 był kierownikiem I Katedry Historii Nowożytnej na KUL.

W latach 1973-1977 zasiadał w radzie Lublina.
Od 1976 do 1980 był posłem na Sejm PRL VII kadencji.
W 1985 wziął udział w zbojkotowanych przez działaczy związanych z Pierwszą \"Solidarnością\" wyborach do Sejmu.
Sprawował mandat posła na Sejm PRL IX kadencji do 1989.



Dr na Uniw. Warszawskim jest Karol "Meleks" Karski oraz wielka przeciwniczka UE prof. K. Pawłowicz. Do tego księży zatrudniają (x F. Longchamps de Berier).

Łatwo wyciągnąć jedno nazwisko czy nawet kilka i pokazywac nie wiadomo co ....

Dziwne, że do mojego wczorajszego postu nikt się odniósł, zabrakło wiedzy czy umiejętności ...

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »