NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Izotek Aknenormin,
Posty: 3
Dołączył: 14 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 13:42  
Cytuj
Gdzie w stw kupię najtaniej izotek lub aknenormin?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 13:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 4 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 17:46  
Cytuj
Najtaniej Izotek kupowałam w tej aptece koło szpitala. Viola chyba się nazywa. W miarę tani był też w 'Mojej Aptece' na Poniatowskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 23 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2013r. 09:32  
Cytuj
Przed zastosowaniem Izoteku lub Aknenorminu zrób sobie kontrolne badania wątroby. Ja po dwóch lub 3 seriach (po 60 tabl.) najprawdopodobniej trafiłam do szpitala z problemami wątroby. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z tym organem, nie bierz tych tabletek. Nie jest stwierdzone że akurat po tych tabletkach, miałam problemy z wątrobą, ale jest duże prawdopodobieństwo.
pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2013r. 10:34  
Cytuj
Dzięki, badania już miałam przeprowadzone i w trakcie brania leku będę ponawiać ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2013r. 17:09  
Cytuj
a macie świadomośc ze to pomaga na "chwilę" ?tak 1,5 roku -do 2óch,i jest powtórka z rozrywki ,znam kilka przypadków,więc to nie jest taki moje bajanie,a obciązenie dla organizmu wielkie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 1 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 13:29  
Cytuj
Tabletki pomagaja, tez wydaje mi sie ze na chwile ale moze po dluzszym stosowaniu calkiem by pomogly. ogolnie jestem zadowolony, najtaniej mozna je dostac w aptece "Viola" obok szpitala, to chyba jesdna z tanszych aptek jesli chodzi o sprawy dermatologiczne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 14:55  
Cytuj
http://www.doz.pl/apteka/s0_0-Szukaj?value=Izotek+Aknenorminmożesz zamowic tutaj a odebrac w aptece / w stalowce chyba cztery sa/ ja jak zamawiam to odbieram na poniatowskiego 80-rejestrujesz sie wybierasz lek i okreslasz apteke gdzie maja dostarczyc sprawdz ceny moze bedzie taniej naraziegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 17:47  
Cytuj
Zamiast stosować leki uszkadzające wątrobę a to na pewno ma miejsce,lepiej oczyścić organizm z toksyn , pić bratek trójbarwny,dopasować odpowiednio dietę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 17:56  
Cytuj
Dzięki kupiłam w Violi za 80zł, na doz jest po 98 więc 18zł drożej. Wiem, że to działa na zasadzie coś za coś ale wszystkie możliwości już wykorzystałam więc to jest już ta ostateczność. Zaczeło się oczywiście od żelów, przez kremy, maście, antybiotyki, naturalne i z apteki rzeczy oczyszczające.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2013r. 14:53  
Cytuj
posiadam na sprzedaż Aknenormin dwa listki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 2 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2013r. 21:45  
Cytuj
Rowniez kupowalem w Violi, najtaniej w stalowej mieli. Jestem okolo poltora roku po kuracji. Najlepszy lek gwarantujacy calkowite wyleczenie. Antybiotyki, zele nic nie daja albo pomagaja w bardzo niewielkim stopniu. Lek bralem chyba przez 6 lub 9 miesiecy, juz nie pamietam. Powrotu nie ma. W rodzinie pare osob tez bralo i rezultaty w 100% zadowalajace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Cze 2013r. 17:53  
Cytuj
pytanko - jeżeli nic nie pomogło proponuje idź do ginekologa by określił poziom hormonów bo to może być przyczyną tak uporczywych dolegliwości trądzikowych a nie zabijaj organizmu za młodu.Moja siostrzenica miała podobna sytuacje i okazało się,ze walnięty jest poziom hormonów po zastosowaniu kuracji niemalże od razu uspokoiło się i nie ma żadnych nawrotów.A leczenie u dermatologa to jak wygrać milion w totolotka albo trafi w lek albo nie i człek robi za królika doświadczalnego do tego płynie kasa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2013r. 20:33  
Cytuj
Ile kosztuje w tej Violi 60 tab x 20 mg? Ja kupowałam w Rozwadowie i cena była poniżej 150 zł za duże opakowanie 60 tab!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 18:33  
Cytuj
Jedyny lek który naprawdę pomaga, ale lista skutków ubocznych przerażą. Brałam mając 16 lat i trądzik do dziś nie wrócił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 18:44  
Cytuj
Szkoda że teraz zauważyłem ten wątek dopiero. Sam kupowałem w wioli bo myślałem, że jest tam najtaniej. Sporo taniej jednak można kupić w Panax (są 3 w stalowej), bo za 58zł umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 18:47  
Cytuj
A jak radziliście sobie z bliznami, które pozostały po leczeniu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 19:00  
Cytuj
Ja na szczęście w porę trafiłam do dr Pieprznej i nie mam ani jednej blizny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
Ja na szczęście w porę trafiłam do dr Pieprznej i nie mam ani jednej blizny.


Ona od początku mnie leczy... niby zapewnia, ze zejda ale..coś mi się wierzyć w to nie chce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 20:54  
Cytuj
Jak tak mówi to trzeba jej słuchaćumiech Ogólnie nigdy nie zapomnę jak ten lek dopiero wchodził i Pieprzna była świadoma jego skutków ubocznych. Bardzo ostrożnie mi dozowała te tabletki (brałam chyba 1 co 2 dni jakoś tak). Potem kilka lat później miałam jakieś ropne zapalenie i małe krostki i jeden z dermatologów ze Stalowej na K (nigdy więcej do niego nie pójdę) chyba miał podpisaną umowę z NFZ na ten lek.Mimo małych zmian skórnych zachwalał ten lek pod niebiosa, wręcz chciał mi go na siłę wcisnąć i kazał brać po 2 tabletki dziennie. Po kilku dniach z dusznościami na koncie i omdleniem odstawiłam. TYLKO dr PIEPRZNA!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »