NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Opłata za wywóz śmieci z działek przed Sanem, Przecież tam nie ma śmietników
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Cze 2013r. 16:17  
Cytuj
Mam działke przed sanem od dwóch lat. Jak ja kupowałem zarząd ogrodu pouczył mnie żę wszystkie śmiecie mam wywozić do swojego przyblokowego śmietnika. Nie widziałem w okolicy mojej działki żadnego kontenera na śmieci. Może mi ktos wyjaśnić za co w ogóle ta opłata?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2013r. 16:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2013r. 08:37  
Cytuj
Super, że została poruszona sprawa wywożenia śmieci z działek ogrodniczych! Otóż, ja mam działkę za Sanem i dbam o to, żeby je uprzątać. Z ogromnym obrzydzeniem patrzę co się w ich okolicy dzieje. Góry śmieci wyrzucane na pobliskim terenie zielonym. Żenujące!!! Boli mnie, jak widzę ile ich leży w krzakach. Sprawa zamieciona pod dywan, bo to kosztuje i działkowcy musieliby za to zapłacić. Gospodarz (czyt. zarząd) działek nie załatwia tego problemu, a wielka szkoda ?????!!!!! Niestety, jest to problem naszego kraju i naszych szanownych rodaków; działki, las, rowy.. i td.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2013r. 00:02  
Cytuj
Prawdopodobnie śmieci biorą się od okolicznych mieszkańców pobliskich osiedli, którzy jadąc do pracy umieszczają worki ze śmieciami w rowach obok działek, albo obok zamkniętych pergoli śmietnikowych w centrum miasta, albo poprostu zapełniają przychodnikowe śmietniki. Szczerze mówiąc przydałby się monitoring w kilku miejscach miasta. Wiele rzeczy wtedy byłoby jaśniesze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »